4ο ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Ε΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Η υπεύθυνη χορηγιών της ΑΝΕΚ LINES κ. Νικολακάκη με τους νικητές της Ε΄Δημοτικού απο αριστερά: Τζουγανάκης Παντελής Χναράς Φοίβος, Λιοδάκης Κων/νος, Μαρκάτου Μαριλένα και Χατζηδάκη Τίνα

 

E' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 

 

Α/Α

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Σύλλογος

ELO

βαθμοί
θέση

1

Τζουγανάκης Παντελής

Επισκοπής

ΚΥΔΩΝ

1555

7
1ος

2

Χναράς Φοίβος

 8 ο Χανίων

ΟΦΣΧ

1225

5,5
2ος

3

Λιοδάκης Κων/νος

Ν. Κυδωνία

ΣΑΧ

 

5,5
3ος

4

Μαρκάτου Μαριλένα

 

ΟΦΣΧ

1095

5

5

Χατζηδάκη Τίνα

1ο Χανίων

ΣΑΧ

 

4

6

Βεριβάκη Μαρία

 

 

 

4

7

Βίσμπας Δημήτρης

 

ΟΑΧ

1005

5
4ος

8

Κωνσταντινίδης Κρίτων

Ηράκλειο

 

 

5
5ος

9

Πατερομιχελάκης Γιάννης

 

Κίσσαμος

 

5
6ος

10

Τσικαλάκης Χρήστος

 

ΟΑΧ

 

5
7ος

11

Βρέντζος Θεόφιλος

8ο Ηρακλ

 

 

4,5
11ος

12

Καλατζαντωνάκης Αλέξης

1ο Χρυσοπ.

ΚΥΔΩΝ

1055

4,5
8ος

13

Μανωλακάκης Μανώλης

 

Κίσσαμος

 

4,5
9ος

14

Σαμπρής Γιάννης

19ο Χανίων

ΣΑΧ

 

4,5
10ος

15

Τσουρής Γιώργος

Δραπανιά

Κίσσαμος

 

4
 

16

Μαραγκουδάκης Νίκος

8ο Χανίων

ΣΑΧ

 

4
 

17

Καλυκάκης Στράτος

 

ΟΑΧ

 

4
 

18

Χορευτάκης Γιάννης

 

 Κίσαμος

 

4
 

19

Σμυρνάκης Μάνος

 

ΟΑΧ

 

4
 

20

Ψαρουδάκης Παύλος

 

 

 

4
 

21

Βουρβαχάκη Μαρία

Ηράκλειο

 

 

3,5
 

22

Δασκαλάκη Κωνσταντίνα

Αγ.Νικολάου

 

 

3,5
 

23

Τζανετής Οδυσσέας

 

 

 

3,5
 

24

Χλιαβόρας Γεώργιος Αλέξανδρος

36ο Ηρακ

 

 

3,5
 

25

Κανάκης Αλέξανδρος

 

ΟΑΧ

 

3
 

26

Κωνσταντουδάκης Γεώργιος

Χρυσοπηγής

 

 

3
 

27

Μαραγκουδάκης Μπάμπης

1ο Κισσάμου

Κίσσαμος

 

3
 

28

Μαρκομιχελάκης Δημήτρης

Ηράκλειο

 

 

3
 

29

Μοχιανάκης-Καραμπέτσης Αντώνης

Ηράκλειο

 

 

3
 

30

Οικονομάκης Δημήτρης

9ο Χανίων

 

 

3
 

31

Παπαευαγγέλου Μαρία

 

Κίσσαμος

 

3
 

32

Σκαλιδάκης Θοδωρής

Ε΄Δημ.

 

 

3
 

33

Σολάνος Κωστής

Ν.Κυδωνία

 

 

3
 

34

Στεφανάτος Θανάσης

1ο Γαζίου

ΣΚ.ΑΚ.Γαζίου

1005

3
 

35

Χουρσανίδης Εμμανουήλ

 

 

 

2,5
 

36

Δρουδάκης Κωνσταντίνος

14ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

 

2
 

37

Καλογεράκης Άγγελος

 

 

 

2
 

38

Κελεπούρης Δημήτρης

 

 

 

2
 

39

Μπλαγγ Ευαγγελία

Θεοδοροπούλ

ΣΑΧ

 

2
 

40

Φραγκιουδάκης Νίκος-Σπύρος

Μάλεμε

 

 

2
 

41

Βιτωράκης Ευάγγελος

Ν. Κυδωνία

 

 

1,5
 

42

Μπουζάκης Γιώργος

6ο Χανίων

 

 

1
 

43

Κωνσταντέλου Μυρτώ

Γεράνι

 

 

0