4ο ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Δ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Ο Πρόεδρος της ΕΣΣΚ κ. Στεφανάτος με τους νικητές της Δ΄Δημοτικού απο αριστερά: Ναούμ Σπύρος, Παπαμιχελάκης Παναγιώτης, Αγναντής Αλέξανδρος, Μαρκάκη Σοφία, Μπορμπαντωνάκη Μαριάννα, και Παπουτσάκη Ελευθερία

 

Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Α/Α

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Σύλλογος

ELO

βαθμοί
θέση
1

Ναούμ Σπύρος

9ο Χανίων

ΣΑΧ

1125

7
1ος
2

Παπαμιχελάκης Παναγιώτης

20ο Χανίων

ΟΑΧ

1105

6
2ος
3

Αγναντής Αλέξανδρος

1ο Κουνουπ

ΣΑΧ

 

5
3ος
4

Μαρκάκη Σοφία

17ο Χανίων

ΟΤΕ

 

5
5

Μπορμπαντωνάκη Μαριάννα

Ν. Κυδωνία

ΣΑΧ

 

4,5
6

Παπουτσάκη Ελευθερία

13ο Χανίων

ΣΑΧ

 

4,5
7

Παπαδάκης Γιάννης

Πλακιά

ΣΚΟΡ

 

5
4ος
8

Χατζάκης Παναγιώτης

13ο Χανίων

ΣΑΧ

 

5
5ος
9

Σηφαλάκης Γιώργος

1ο Χανίων

ΣΑΧ

 

5
6ος
10

Γαγάνης Λευτέρης

5ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

 

4,5
7ος
11

Κλειδής Παντελής

5ο Ρεθύμνυ

ΣΚΟΡ

 

4
8ος
12

Αποστολάκης Αντώνης

3ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

 

4
9ος
13

Μαρκαντωνάκης Πέτρος

19ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

1000

4
10ος
14

Δασκαλάκης Γιώργος

4ο Χανίων

ΟΑΧ

 

4
 
15

Βολακάκη Άννα-Μαρία

13ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

 

4
 
16

Ροσμαράκης Άνθιμος

19ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

 

4
 
17

Τσακίρης Γιώργος

6ο Χανίων

 

 

4
 
18

Ασημίνας Δημήτρης

Βαμβακοπ.

ΚΥΔΩΝ

 

3,5
 
19

Δρανδάκης Μάρκος

Ν. Κυδωνία

 

 

3,5
 
20

Μανιουδάκης Γιώργος

Γεράνι

 

 

3,5
 
21

Μανιώτης Πασχάλης

3ο Ιερ.

Λιβυκός

 

3,5
 
22

Ψαράκης Γιώργος

14ο Χανίων

ΣΑΧ

 

3,5
 
23

Μαστοράκης Αντώνης

2ο Αγ.Νικ.

ΛΑΤΩ

 

3
 
24

Ντακουνάκης Γιώργος

Βαμβακοπ.

ΚΥΔΩΝ

 

3
 
25

Τζουγκαράκη Ιουλίτα

13ο

 

 

3
 
26

Φιλίππου Δανάη

2ο Χανίων

 

 

3
 
27

Χατζάκης Νίκος

6ο Χανίων

 

 

2,5
 
28

Γκιώνης Άγγελος

6ο Χανίων

 

 

2,5
 
29

Κομνηνού Γεωργία

14ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

 

2,5
 
30

Σαμαράς Γιώργος

Πλατανιά

 

 

2,5
 
31

Δετοράκη Δανάη

Ν. Κυδωνία

 

 

2
 
32

Κελέσης Κων/νος

6ο Χανίων

 

 

2
 
33

Κορντατζής Ελευθέριος

 

 

 

2
 
34

Κοχυλάκη Νεκταρία

6ο Χανίων

 

 

2
 
35

Σπαντιδάκη Σοφία

ΦΡΕ

 

 

2
 
36

Κοκολοδημητράκης Άγγελος

Πλατανιά

 

 

1,5
 
37

Ναούμ Σπάτα

6ο Χανίων

 

 

1,5
 
38

Κυριακάκης Γιώργος

 

 

 

1
 
39

Μπατσίλας Ηρακλής

8 ο Χανίων

 

 

0,5
 
40

Φαλελάκη Αγγελική

8 ο Χανίων

 

 

0,5
 
41

Ορφανουδάκη Άρτεμις

 

 

 

0