4ο ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ -Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Ο διευθυντής της Ορθοδόξου Ακαδημίας Κρήτης κ. Παπαδερός Αλέξανδρος με τους νικητές της Β΄Δημοτικού απο αριστερά: Παπαδόπουλος Αργύρης, Μπαρμπουνάκης Άγγελος, Κελίρης Ανδρέας, Πετράκη Ευαγγελία, Δρουδάκη Αγγελική και Βρανά Ειρήνη

 

 

Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
A/A

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Σύλλογος

βαθμοί
θέση
1

Παπαδόπουλος Αργύρης

7ο Χανίων

ΣΑΧ

7
1ος
2

Μπαρμπουνάκης Άγγελος

13ο Χανίων

ΣΑΧ

6
2ος
3

Κελίρης Ανδρέας

30ο Ηρακλείου

ΕΓΟΗ

6
3ος
4

Πετράκη Ευαγγελία

13ο Δημ.Χαν.

ΟΤΕ

5
5

Δρουδάκη Αγγελική

14o Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

4
6

Βρανά Ειρήνη

15ο Χανίων

ΟΑΧ

4
7

Θωμάκης Νίκος

11ο Χανίων

ΟΑΧ

5
4ος
8

Τηνιακός Γιάννης

1ο Κουνουπ.

ΣΑΧ

5
5ος
9

Σκορδυλάκης Αλέξανδρος

2ο Χανίων

ΣΑΧ

5
6ος
10

Αναγνωστάκης Χαράλαμπος

5o Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

5
7ος
11

Βιδαλάκης Νεκτάριος

 

ΟΑΧ

5
 
12

Χαλκιαδάκης Μανώλης

13ο Χανίων

 

5
 
13

Αρετάκης Γιάννης

8ο Δημοτικό

ΣΑΧ

5
 
14

Μπορμπαντωνάκης Γιάννης

Ν.Κυδωνία

 

5
 
15

Τζουγανάκης Αντώνης

Επισκοπής

 

5
 
16

Καλογεράκης Γιώργος

15ο Χανίων.

ΣΑΧ

4,5
 
17

Ζαχαρόπουλος Μάνος

Ναυστάθμου

ΣΑΧ

4
 
18

Πολυχρονάκης Νίκος

2ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

4
 
19

Γαλανάκης Ειρηναίος

9ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

4
 
20

Μαυράκης Γιώργος

Μαυροματάκη

ΣΑΧ

4
 
21

Σηφαλάκης Γιάννης

1ο Χανίων

ΣΑΧ

4
 
22

Μοραϊτάκης Γιώργος

11ο Χανίων

 

4
 
23

Δρανδάκης Αλέξανδρος

Ν.Κυδωνία

 

 4
 
24

Ναούμ Σπύρος (Θωμά)

8ο Χανίων

ΣΑΧ

4
 
25

Οικονομάκης Μιχαήλ

 

 

4
 
26

Καστρινάκη Μαίρη

1ο Χανίων

ΣΑΧ

3,5
 
27

Βιδαλάκης Παναγιώτης

Ν.Κυδωνίας

 

3,5
 
28

Κώτσογλου Ευαγγελία

9ο Χανίων

 

3,5 
 
29

Γιαννουδάκης Ηλίας

2ο Χανίων

ΟΑΧ

3,5
 
30

Γρηγοράκης Γιάννης

Ν.Κυδωνία

 

3,5
 
31

Πνευματικάτος Νικόλας

Ν.Κυδωνία

 

3,5
 
32

Παπαδάκης Δημήτρης

8ο Χανίων

ΟΑΧ

3,5
 
33

Τζουγανάκης Μιχάλης

Στερνών

ΟΑΧ

3,5
 
34

Αρχοντάκη Ελπίδα

5o Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

3
 
35

Βακάκης Μάριος

2ο Κισσάμου

ΚΙΣΣΑΜΟΣ

3
 
36

Πολυζωίδης Ιάσωνας

Ν.Κυδωνία

 

 
37

Γαγάνη Εύα

5ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

3
 
38

Κουτσαφτάκης Δημήτριος

1ο Δημ.

 

3
 
39

Παπαδάκη Ελεονόρα

8ο Δημ.Χαν.

ΟΑΧ

3
 
40

Παντελάκη Εβελίνα

1ο Χανίων

ΣΑΧ

2,5
 
41

Σπάτα Αλέξανδρος

6ο Χανίων

 

2,5
 
42

Παπαδάκης Βασίλης

3ο Χανίων

ΣΑΧ

2,5 
 
43

Αλευράκης Δημήτρης

15ο Χανίων

ΣΑΧ

 2,5
 
44

Κατσιφαράκης Γιώργος

1ο Γαλατά

 

 2,5
 
45

Μαθιουδάκη Μαρία

Γαλατά

 

 2,5
 
46

Σπανουδάκης Ιωάννης

1ο Ν.Κυδων.

 

2,5
 
47

Γιανναράκης Δημήτρης

Ν.Κυδωνία

 

2,5
 
48

Τσουρουνάκης Πολυχρόνης

1ο Δημ

 

2
 
49

Ελληνιτάκης Αντώνης

8ο Χανίων

 

2
 
50

Παπαφράγκου Ζωή

Ν.Κυδωνίας

 

 
51

Μαθιουδάκη Μυρτώ

Κουνουπιδιανά

ΟΑΧ

 
52

Αποστολίδης Απόστολος-Νικόλαος

3ο Χανίων

 

2
 
53

Βουράκης Δημήτρης

Φρες

 

 1
 
54

Ναούμ Μαρία

8ο Χανίων

ΣΑΧ

1
 
55

Μουζινά Ειρήνη

6ο Χανίων

 

0,5 
 
56

Λιονάκης Γιώργος

6ο Χανίων

 

 0