ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΝΕΑΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ - ΑΘΗΝΑ 2020

 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΝΕΑΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Η ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΑΙ ΤΣΑΦΑΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ!

Αργυρ μετλλιο για τον Πατρελκη Βαγγλη!

Χλκινο μετλλιο για την Χασουρκη Χρυσ και τον Καζκο Φτη!

Δεν πρασε μα βδομδα που γρφαμε για τη μεγλη επιτυχα της Καραβιτκη Ευαγγελας για να προστεθον δο νες στα Πανελλνια Νεανικ Πρωταθλματα που διεξχθησαν στην Αθνα! Συγκεκριμνα η Καραβιτκη Αντωνα (Σκακιστικ Ακαδημα Χανων – ΣΑΜΑΡΙΑ) και η Τσαφαρκη Κατερνα (Σκακιστικ Ακαδημα Χανων – ΣΑΜΑΡΙΑ) κατκτησαν τις πρτες θσεις στην κατηγορα κτω των 14 ετν και κτω των 8 ετν αντστοιχα. Τις επιτυχες για το Χανιτικο σκκι ολοκλρωσαν ο Πατρελκης Βαγγλης (Σκακιστικ Ακαδημα Χανων – ΣΑΜΑΡΙΑ) κατακτντας το ασημνιο μετλλιο στην κατηγορα κτω των 16 ετν, η Χασουρκη Χρυσ (ΟΑΧ) χλκινο μετλλιο κτω των 12 ετν και ο Καζκος Φτης (ΚΥΔΩΝ) χλκινο μετλλιο κτω των 8 ετν.

Αναλυτικ τρα η Καραβιτκη Αντωνα μπορε να ταν να χρνο μικρτερη ηλικιακ στην κατηγορα της, παρλα αυτ η μεγλη εμπειρα που χει και το σκακιστικ της εππεδο εναι ττοια που δεν εχε να ζηλψει τποτα απ τις αντιπλους της. Στους αγνες της παιξε σταθερ σε λη τη διρκεια του πρωταθλματος, κρδισε λους τους κρσιμους αγνες και κατφερε να κατακτσει καθαρ την πρτη θση σε μα απαιτητικ κατηγορα. Η Αντωνα με την επιτυχα της αυτ και παρ την μικρ της ηλικα ανεβανει για 8η φορ στο ψηλτερο σκαλ του βθρου μιας Πανελλνιας διοργνωσης!  Σγουρα δο πολ σημαντικς επιτυχες την δια χρονι για τις αδερφς Καραβιτκη που οριοθετον και να νο ξεκνημα στη σκακιστικ τους διαδρομ!

Το ¨βπτισμα¨ των Πανελλνιων διακρσεων πρε η Τσαφαρκη Κατερνα κατακτντας την 1η θση στην κατηγορα κτω των 8 ετν. Η Κατερνα παρ τη μικρ της ηλικα παιξε πολ καλς παρτδες σε λους τους κρσιμους αγνες κερδζοντας τα ¨ντρμπυ¨ δεχνοντας μ’ αυτ τον τρπο την αποφασιστικτητα και την μαχητικτητα που διαθτει.  Με το παιχνδι της δειξε τι χει λα τα στοιχεα που χρειζονται τσι στε και με την κατλληλη δουλει να χει μα πορεα ανλογη πολλν συναθλητριν της που τμησαν το Χανιτικο σκκι. Εντυπωσιακ ββαια και το γεγονς της ανδειξης των ταλντων που γνεται στην ΣΑΧ – ΣΑΜΑΡΙΑ αν αναλογιστομε τι η Κατερνα εναι η 9η αθλτρια του συλλγου απ το 2005 και μετ που κατακτ Πανελλνιο ττλο σε αυτ την κατηγορα!

Ο Πατρελκης Βαγγλης εναι σγουρα νας απ τους καλτερους σκακιστς που χουν αναδειχτε στην πλη μας και το δεχνει σε λες τις διοργανσεις που συμμετχει. Μνιμα πρωταγωνιστς με πολ μεγλες επιτυχες και γενικτερα πολ υψηλ εππεδο. Συμμετχοντας στην κατηγορα κτω των 16 ετν πλεψε για την πρτη θση κατακτντας τελικ το ασημνιο μετλλιο.

Τις επιτυχες για το Χανιτικο σκκι ολοκλρωσαν η Χασουρκη Χρυσ με το χλκινο μετλλιο που κατκτησε στην κατηγορα κτω των 12 ετν και ο Καζκος Φτης που χοντας πρτυπο τον μεγαλτερ του αδερφ τον Μνο με πολλς Πανελλνιες διακρσεις παρνει και ο διος το ¨βπτισμα σε Πανελλνιες διοργανσεις κατακτντας το χλκινο μετλλιο στην κατηγορα κτω των 8 ετν.  Να τονσουμε τις πολ καλς εμφανσεις και των υπλοιπων αθλητν που συμμετεχαν απ τα Χανι με τον Αντωνιουδκη Γιργο (ΣΑΧ – ΣΑΜΑΡΙΑ) να κατακτ την 4η θση στην κατηγορα κτω των 12 ετν, 4η θση και η Βακλη Αθην (ΚΥΔΩΝ) στην κατηγορα κτω των 16 ετν, 6η θση για τον Σαρφη Ραφαλ (ΣΑΧ – ΣΑΜΑΡΙΑ) στην κατηγορα κτω των 10 ετν και τον Τζαγκαρκη Παναγιτη (ΣΑΧ – ΣΑΜΑΡΙΑ) στην κατηγορα κτω των 16 ετν. Σημαντικς ταν και οι επανεμφανσεις μετ απ πολλ χρνια του Αρτορ Μπαραμιν και 30ος Γιργου Παπαδημητρκη (αμφτεροι Α.Ο. ΚΙΣΣΑΜΟΥ) που κατκτησαν την 18η και 30η θση αντστοιχα στην κατηγορα κτω των 16 ετν. 6η θση κατκτησε η Βακλη λλη (ΚΥΔΩΝ) κτω των 10 ετν, 7η η Θεοδωρογλκη Βαρβρα (ΚΥΔΩΝ), 11η θση η Καλιοντζκη Εριττα (ΟΑΧ), 16η θση η Βακλη Αριδνη (ΚΥΔΩΝ) και 34η θση ο Θεοδωρογλκης Γιννης (ΚΥΔΩΝ)

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 14 ΕΤΩΝ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Κατ.

νομα

ΔΕλο

Σλλογος

Βαθ.

ΚΙ1

ΚΙ2

Καραβιτκη Αντωνα

1475

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

5,5

0

25

Προγλου Μαριννα

1411

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

5

1

25,5

Τσεκορα Βαα

1658

ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ

5

0

24

4

Αθανασου Σουμελ

1301

ΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

4,5

0

25,5

5

Κρατημνου Μαρα

1406

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

4

0

28

6

Κρατημνου Γεωργα

1465

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

4

0

25

7

Τσεκορα Σταυρολα

1348

ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ

4

0

24,5

8

Κοσμ Μαρα

1270

ΑΟ "ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ '89"

4

0

22,5

9

Καλιρα Δσποινα

0

ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

4

0

22

10

Τζεμπελκου Αγπη

1104

ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ "ΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ

4

0

19,5

11

Καλιοντζκη Εριττα

1303

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

3,5

0

22,5

12

Πλτσια Κωνσταντνα

1138

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΝΟΙΞΗ

3,5

0

22

13

Παπαωννου Ιωννα

1109

ΟΣ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

3,5

0

21,5

14

Τζαβρα Ελνη

1268

ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

3,5

0

21

15

Μπλτσα ρτεμις

1334

ΜΓΣ "Ο ΕΘΝΙΚΟΣ" ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

3

0

22,5

16

Αραπκολε Ειρνη

1456

ΕΟΑΟ "Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ" ΝΙΚΑΙΑΣ

3

0

22

17

Βακλη Αριδνη

1094

ΟΦ ΣΚΑΚΙΟΥ ΧΑΝΙΩΝ

3

0

16,5

18

Σπυρδων ννα

0

ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ

1,5

0,5

21

19

Σαρντου Ιωννα

1091

ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ "Ι. ΤΖΕΛΕΠΗΣ"

1,5

0,5

17,5

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 8 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

Κατ

νομα

ΕΛΟ

Σλλογος

Βαθ.

ΚΙ1

ΚΙ2

ΚΙ3

Τσαφαρκη Κατερνα

0

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

5

1

5

14

Λμπου Μαριντα

833

ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ

5

0

5

11

Αφανττη Μαρα Βαρβρα

0

ΠΕΙΡΑΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ

4

0

4

7

4

Παπαδτου Στεφανα

0

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

3

0

3

4

5

Σφυρκη Νικολτα Γεωργα

0

ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ

2

0

2

6

6

Σερτη Ελνη

0

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ

1

1

1

1

7

Λατφη Διονυσα

830

ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

1

0

1

2

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10 ΕΤΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Κατ.

νομα

ΔΕλο

Σλλογος

Βαθ.

ΚΙ1

ΚΙ2

1

Lafkidis Apostolos

1467

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

7,5

1

47,5

2

Palaiologou Apostolos

1340

ΣΠΖ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

7,5

0

43

3

Pitsakis Ilias

1218

ΑΟ "ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ '89"

7

0

45

4

Katsanis Vasileios Dim

1345

ΣΚ. ΑΚ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ "ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ Ο ΕΥΒΟΕ

6,5

0

48,5

5

Vassis Michail

1364

ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ"

6

0

49,5

6

Sarafis Rafail

1422

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

6

0

49,5

7

Misthos Alexandros

1233

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ

6

0

42

8

Merkouropoulos Dionysios

1255

ΣΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

6

0

40

9

Kiryttopoulos Panagiotis Aris

1145

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

5,5

0

41,5

10

Chatziioannidis Panagiotis

1124

ΕΥΒΟΙΚΗ ΕΣ

5,5

0

41,5

11

Koutsoukis Georgios A

1354

ΑΟ "ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ '89"

5,5

0

37,5

12

Ntounias Ioannis

1288

ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

5

0

45,5

13

Tsimpourakis Dimitrios

1131

ΑΟ "ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ '89"

5

0

45

14

Stavropoulos Sotirios

1207

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ

5

0

42,5

15

Makrylakis Iason

1206

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ

5

0

42

16

Lampropoulos Pavlos

0

ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

5

0

40,5

17

Lepetsos Georgios

1111

ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

5

0

39,5

18

Kyriakidis Orestis

1340

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

5

0

38,5

19

Yfantis Evangelos

0

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

5

0

38

20

Deliezos Anastasios

1136

ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ "Ι. ΤΖΕΛΕΠΗΣ"

4,5

0

41,5

21

Pletsias Dimitrios

1011

ΑΠΟ "ΑΙΓΛΗ" ΠΑΠΑΓΟΥ

4,5

0

40

22

Latifis Panagiotis

1138

ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

4,5

0

37,5

23

Banas Stylianos

1027

ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ

4,5

0

34,5

24

Bekyras Panagiotis

0

ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΠΙΚΟΙΝ

4,5

0

31,5

25

Tzortzatos Konstantinos

1087

ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ"

4

0

39

26

Armaos Michail

1018

ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

4

0

36

27

Poupalos Ionas

1259

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

4

0

34

28

Tsirikos Alexios Christos

0

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΤ

4

0

30,5

29

Papadopoulos Prodromos Na

1155

ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ

3,5

0

37,5

30

Papadopoulos Georgios Dim

1129

ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΠΙΚΟΙΝ

3,5

0

35,5

31

Moiralis Georgios

0

ΑΟ ''ΖΗΝΩΝ'' ΓΛΥΦΑΔΑΣ

3,5

0

35

32

Kokkalis Georgios Stef

0

ΣΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

3,5

0

34

33

Dimitriou Zotos Konstantinos

0

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3,5

0

34

34

Priftis Evangelos

1140

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ

3,5

0

31,5

35

Mantikos Ioannis Evgenios

0

ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ

3,5

0

26

36

Tsomidis Stefanos

1026

ΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ "ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ"

3

0

40

37

Mastichiadis Dimitrios

0

ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

3

0

31,5

38

Misailidis Panagiotis I

0

ΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ "ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ"

3

0

29,5

39

Velonakis Angelos Petros

1298

ΣΟ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑ "Ο ΘΟΥΚΥΔΙΔΗΣ"

2,5

0

36

40

Christodoulou Konstantinos Chrysovalantis

0

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

2,5

0

30

41

Soukarie Anastasios

0

ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

2

0

26,5

42

Zavalis Odysseas

0

ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ

1

0

32

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12 ΕΤΩΝ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Κατ.

νομα

ΔΕλο

Σλλογος

Βαθ.

ΚΙ1

ΚΙ2

1

Poupalos Nikolaos

1772

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

7

1

46

2

Tsarsitalidis Christos

1726

ΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

7

0

46,5

3

Hartofylakas Spyros

1842

ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

6,5

0,5

48,5

4

Antonioudakis Georgios

1695

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

6,5

0,5

46,5

5

Georgiadis Anastasios

1541

ΣΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

6

0

47

6

Giannoulis Grigorios

1538

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

6

0

43

7

Styfougias Evangelos

1317

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤ

6

0

38,5

8

Kazantzoglou Stefanos

1447

ΣΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

5,5

0

46

9

Soukarie Zorz

1551

ΑΜΕΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ

5,5

0

44,5

10

Mylonakis Ioannis

1426

ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  "Ο ΦΟΙΒΟΣ"

5,5

0

43

11

Kassios Dimitrios

1474

ΑΟ "ΠΗΓΑΣΟΣ" ΚΥΨΕΛΗΣ

5,5

0

42,5

12

Tzortzatos Dimosthenis Panagiot

1416

ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ"

5,5

0

40,5

13

Amiris Emmanouil

1601

ΕΟΑΟ "Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ" ΝΙΚΑΙΑΣ

5

0

43,5

14

Tampakis Vasileios

1479

ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

5

0

43,5

15

Gkoritsas Angelos

1208

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΝΟΙΞΗ

5

0

42

16

Vassis Anastasios

1417

ΕΠΑΣ ΠΕΥΚΗΣ "ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ"

5

0

42

17

Mourelatos Spyridon

1669

ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

5

0

41,5

18

Barlas Georgios

1090

ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ

5

0

38

19

Moschovakis Dimitrios 46671

1263

ΑΠΟ ''ΚΟΤΙΝΟΣ'' ΧΟΛΑΡΓΟΥ

5

0

36,5

20

Aretoulakis Sotirios Paris

1157

ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

5

0

35,5

21

Thiraios Rafail Athanasios

0

ΕΥΒΟΙΚΗ ΕΣ

5

0

32

22

Oikonomopoulos Filippos

1630

ΑΣΟ ΑΙΓΙΟΥ

4,5

0

44

23

Triantafyllakis Dimitrios

0

ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ

4,5

0

37,5

24

Lupu Nikolaos

1226

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

4,5

0

37,5

25

Pothos Aris

1364

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

4,5

0

37

26

Zavalis Nikiforos Nikolaos

1081

ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ

4,5

0

36

27

Agiakatsikas Konstantinos

0

ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

4

0

38,5

28

Larkin Leonidas

1136

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤ

4

0

37,5

29

Souchleris Nikolaos

1178

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤ

4

0

35,5

30

Vener Georgios

1054

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

4

0

33,5

31

Tsiripov Angelos

0

ΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ "ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ"

4

0

32

32

Drivas Georgios I

1075

ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

4

0

30,5

33

Kavvadias Dimitrios

1017

ΦΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

3,5

1

33

34

Theodoroglakis Ioannis

1121

ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ

3,5

0

30

35

Sfyrakis Antonis Efraim

1046

ΕΝΩΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΙΚΡΑΣ ΑΣΙΑΣ

3

0

34

36

Zeitounian Georgios

0

ΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ "ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ"

3

0

31

37

Politis Antonios

0

ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

3

0

30

38

Mousidis Anastasios

0

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

2,5

0,5

29

39

Aravanis Ioannis

0

ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

2,5

0,5

24

40

Zeitounian Ioannis

0

ΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ "ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ"

2

1

32

41

Mastichiadis Emmanouil

0

ΣΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

2

0

26,5

 
 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 16 ΕΤΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ

Τελικ Κατταξη μετ απ 9 Γρους

Κατ.

νομα

ΔΕλο

Σλλογος

Βαθ.

ΚΙ1

ΚΙ2

ΚΙ3

1

Makridis Dimitrios

1944

ΕΥΒΟΙΚΗ ΕΣ

8

0

45

48,5

2

Patrelakis Evaggelos

2279

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

7,5

0

46

49,5

3

Papidakis Georgios

1983

ΣΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

6,5

0

44

48

4

Kouvidis Ioannis

2040

ΟΦΗ

6

0

40,5

44,5

5

Spyratos Nikolaos

1973

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ

5,5

0

46,5

50

6

Tzagarakis Panagiotis

1952

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

5,5

0

43

43,5

7

Gavriil Odysseas-Panagiotis

2069

ΑΜΟ "Ο ΓΑΛΑΞΙΑΣ"

5,5

0

41,5

45

8

Leftheriotis Alexandros

2022

ΣΠΖ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

5,5

0

35

38,5

9

Nteligiorgis Eleftherios

1968

ΕΟΑΟ "Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ" ΝΙΚΑΙΑΣ

5

0

44

48

10

Sipsis Tsatsoulis Georgios

1843

ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

5

0

43,5

47

11

Stamatiou Rodolfos

2079

ΕΟΑΟ "Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ" ΝΙΚΑΙΑΣ

5

0

42

45,5

12

Minas Panagiotis

1688

ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

5

0

36

39,5

13

Kazakos Markos

2161

ΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

4,5

0

44,5

48

14

Gavriilidis Orestis

1916

ΣΚΑΚ. ΑΚΑΔ. ΣΥΚΕΩΝ - ΝΕΑΠΟΛΗΣ

4,5

0

43,5

47,5

15

Papagiannis Asterios

2009

ΣΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

4,5

0

39,5

43

16

Papaioannou Dimitrios

1769

ΕΟΑΟ "Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ" ΝΙΚΑΙΑΣ

4,5

0

37

37,5

17

Arzoumanidis Alexandros

1411

ΣΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

4,5

0

31

32

18

Bairamian Artur

1836

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΑΜΟΥ

4

0

39,5

40,5

19

Drakonakis Athanasios

1755

ΣΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

4

0

38

41,5

20

Koukouves Vlasios

1631

ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

4

0

34,5

35

21

Sidiropoulos Vasilis

1560

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

4

0

29,5

30

22

Kostelidou Despoina

1396

ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ

4

0

28

28,5

23

Koutsourakis Ioannis

1756

ΟΑΑ "ΗΡΑΚΛΕΙΟ"

3,5

0

36,5

37,5

24

Koulis Vasilis Iosif

1574

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ

3,5

0

36,5

37

25

Sakkas Konstantinos

1764

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤ

3,5

0

36

39,5

26

Karagiorgos Nikolaos

1469

ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

3,5

0

36

36,5

27

Christodoulou Panormitis

1698

ΕΝΩΣΗ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ

3,5

0

31,5

32

28

Mallios Ioannis

1833

ΕΟΑΟ "Ο ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ" ΝΙΚΑΙΑΣ

3

0

36,5

40

29

Diamantis Thrasyvoulos

0

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1,5

0

27,5

28

30

Papadimitrakis Georgios

1475

ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΑΜΟΥ

0,5

0

32,5

33,5