12ο ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ - Γ'  ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
 
 

Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 

Ο Πρεδρος της ΣΑΧ ΣΑΜΑΡΙΑ κ. Σπυριδκης Γιννης με τους νικητς της Γ Δημοτικο απ αριστερ: Λουκκης Νκος, Κωνστανταρκης Στθης, Λειβαδιτκης Μανλης, Σχετκης Γιργος, Γκγκας Παντελς και Σαρφης Ραφαλ.


ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Κατ.

νομα

ΣΧΟΛΕΙΟ

Σλλογος

Βαθ.

 ΚΙ2

 ΚΙ3

1ος

Γκγκας Παντελς

5ο Χανων

ΣΑΧ

6,5

29,5

32,5

2ος

Σαρφης Ραφαλ

5ο Χανων

ΣΑΧ

6,0

27,0

29,0

Πλατσκη Ευγενα

19ο Χανων

ΟΑΧ

6,0

26,5

28,5

Σγουρο Τρψη

13ο Χανων

ΚΥΔΩΝ

5,0

30,0

33,0

3ος

Σχετκης Γιργος

10ο Χανων

ΣΑΧ

5,0

27,0

28,5

3-6ος

Λειβαδιτκης Εμμανουλ

11ο Χανων

ΣΑΧ

5,0

25,0

27,0

3-6ος

Κωνστανταρκης Στθης

9ο Χανων

ΚΥΔΩΝ

5,0

24,0

27,0

3-6ος

Λουκκης Νκος

Χρυσοπηγ

ΚΥΔΩΝ

5,0

22,5

24,5

9

Ρζος Δημτρης

5ο Χανων

ΣΑΧ

4,5

30,0

33,0

Βακλη λλη

15ο Χανων

ΚΥΔΩΝ

4,0

28,5

31,5

11

Στρλης Γιργος

5ο Χανων

ΣΑΧ

4,0

27,5

30,5

12

Σκαρκης Σταρος

1ο Σοδας

ΣΑΧ

4,0

24,5

27,5

13

Buldus Andrei

15ο Ρεθμνου

ΣΚΟΡ

4,0

22,5

25,0

14

Τζανκης Μνος

2ο Ρεθμνου

ΣΚΟΡ

4,0

22,5

25,0

3-4η

Νικολοζκη Μελνα

9ο Χανων

ΟΑΧ

4,0

22,5

24,5

3-5η

Θεοδορωγλκη Βαρβρα

17ο Χανων

ΚΥΔΩΝ

4,0

20,0

21,5

17

Διδασκλου Αντνης

13ο Ρεθμνου

ΣΚΟΡ

3,5

21,0

23,5

18

Κνιθκης Νικλαος

13ο Χανων

ΣΑΧ

3,5

18,5

20,5

19

Αγγελκη Δμητρα

Καλυβν

 

3,0

25,0

27,5

20

Δραγσης Μιχλης

Καλυβν

 

3,0

24,5

27,0

21

Παπαδκη Μυρτ

9ο Χανων

ΣΑΧ

3,0

23,5

25,0

22

Κελαδς Γιργος

Βρυσν

 

3,0

22,0

24,0

23

Ρομπολκης Σφης

Αγροκπιο

ΣΑΧ

3,0

21,5

22,5

24

Χαραλμπους Θεμιστοκλς

Βμου

 

3,0

21,5

22,5

25

Παπαμιχαλ Αναστσιος

1ο Κουνουπιδιανν

 

3,0

21,0

22,0

26

Πιτσολης Μιχλης

2ο Κουνουπιδιανν

 

3,0

20,0

21,5

27

Λιλιος γγελος

2ο Κουνουπιδιανν

 

3,0

17,5

18,5

28

Αναγνωστκη Νεφλη

8ο Χανων

 

2,0

24,5

26,0

29

Καλλιρας Κστας

8ο Χανων

 

2,0

21,0

22,5

30

Ηλιακκης Μιχλης

5ο Ρεθμνου

 

2,0

19,0

20,5

31

Λαμ Αρλντ

Βμου

 

2,0

14,0

15,0

32

Λαμπρκης Εμμανουλ

Βαμβακπουλου

 

1,5

18,0

19,0

33

Παγνης Μριος

Βρυσν

 

1,5

12,5

13,5

34

Μαρινκης Νικλας

4ο Χανων

ΣΑΧ

1,0

16,0

18,0

35

Καλημερκη Μιχαλα

9ο Ρεθμνου

 

1,0

15,0

16,5

 
 

Οι νικτριες της Γ Δημοτικ απ αριστερ: Πλατσκη Ευγενα, Σγουρο Τρψη, Βακλη λλη, Νικολοζκη Μελνα και Θεοδωρογλκη Βαρβρα