ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ - ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ

             

       

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ – ΤΡΙΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΕΦΗΒΩΝ (Κ.20)

ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Κ.20)

 

 

 

 

 

 

ο

1948

Βούλγαρης Κωνσταντίνος

 

 

 

1ο

1969

Μακρόπουλος Γεώργιος

 

 

 

2ο

1970

Χατζηθωμάς Θωμάς

 

 

 

3ο

1971

Καρακάσογλου Αλέξανδρος

 

 

 

4ο

1972

Γαβριλάκης Νικόλαος

 

 

 

5ο

1973

Σκέμπρης Σπυρίδων

 

 

 

6ο

1974

Κόκκινος Λεωνίδας

 

 

 

7ο

1975

Δουλαβέρης Ξενοφών

 

 

 

8ο

1976

Κόκκινος Λεωνίδας

 

 

 

9ο

1977

Σκέμπρης Σπυρίδων

 

 

 

10ο

1978

Κουρκουνάκης Ηλίας

1ο

1978

Φυρίγου Μάρθα

11ο

1979

Μπούσιος Χρήστος

2ο

1979

Πετράκη Μαρία

12ο

1980

Πανταβός Παναγιώτης

3ο

1980

Πετράκη Μαρία

13ο

1981

Πανταβός Παναγιώτης

4ο

1981

Φυρίγου Μάρθα

14ο

1982

Γρίβας Ευστράτιος

5ο

1982

Νίκα Αικατερίνη

15ο

1983

Κοφίδης Ανδρέας

6ο

1983

Κόντου Ευαγγελία

16ο

1984

Γαζής Ευστάθιος

7ο

1984

Σπυροπούλου Αλίκη

17ο

1985

Γρίβας Ευστράτιος

8ο

1985

Μπότσαρη Άννα Μαρία

18ο

1986

Δέδες Νικόλαος

9ο

1986

Μπότσαρη Άννα Μαρία

19ο

1987

Κουρτέσης Γεώργιος

10ο

1987

Γιαϊτζή Ασπασία

20ο

1988

Δανιηλίδης Άρης

11ο

1988

Χριστοδούλου Αικατερίνη

21ο

1989

Μουτούσης Κωνσταντίνος

12ο

1989

Γιαϊτζή Ασπασία

22ο

1990

Τζερμιαδιανός Ανδρέας

13ο

1990

Σπανουδάκη Χρυσή

23ο

1991

Βουλδής Άγγελος

14ο

1991

Γιαϊτζή Ασπασία

24ο

1992

Βουλδής Άγγελος

15ο

1992

Παπαδοπούλου Τριαντ. – Κορού Λασκαρίνα

25ο

1993

Τζούμπας Αναστάσιος

16ο

1993

Παπαδοπούλου Τριανταφυλλιά

26ο

1994

Παπαϊωάννου Ιωάννης

17ο

1994

Χατζηνικόλα Ελένη

27ο

1995

Παπαϊωάννου Ιωάννης

18ο

1995

Κουβάτσου Μαρία

28ο

1996

Μπανίκας Χριστόδουλος

19ο

1996

Κουβάτσου Μαρία

29ο

1997

Μαστροβασίλης Αθανάσιος

20ο

1997

Φανουράκη Νίκη

30ο

1998

Αργυρούδης Σταμάτιος

21ο

1998

Σπερδόκλη Έλλη

31ο

1999

Μαρκίδης Κωνσταντίνος

22ο

1999

Κουβάτσου Μαρία

32ο

2000

Μαστροβασίλης Δημήτριος

23ο

2000

Σπερδόκλη Έλλη

33ο

2001

Μαστροβασίλης Δημήτριος

24ο

2001

Μάκκα Ιουλία

34ο

2002

Μαστροβασίλης Δημήτριος

25ο

2002

Μάκκα Ιουλία

35ο

2003

Τσάνας Αθανάσιος

26ο

2003

Μάκκα Ιουλία

36ο

2004

Κοτρώτσος Βασίλειος

27ο

2004

Παμπάλου Φωτεινή

37ο

2005

Κοτρώτσος Βασίλειος

28ο

2005

Παυλογιάννη Δέσποινα

38ο

2006

Παπαδόπουλος Ιωάννης

29ο

2006

Παμπάλου Φωτεινή

39ο

2007

Παπαδόπουλος Ιωάννης

30ο

2007

Μαρκαντωνάκη Χαριτωμένη

40ο

2008

Κανακάρης Γεώργιος

31ο

2008

Παυλίδου Αικατερίνη

41ο

2009

Κανακάρης Γεώργιος

32ο

2009

Παυλίδου Αικατερίνη

42ο

2010

Παυλίδης Αναστάσιος

33ο

2010

Ιορδανίδου Ζωή

43ο

2011

Μαλικέντζος Σωτήριος

34ο

2011

Ιορδανίδου Ζωή

44o

2012

Μαλικέντζος Σωτήρης

 35ο

2012 

Παυλίδου Κατερίνα 

45ο

2013

Παυλίδης Αντώνης

36ο

2013

Νάντια Ανδρώνη – Παυλίδου Κατερίνα

46ο

2014

Λαδόπουλος Δημήτρης

38ο

2014

Τσολακίδου Σταυρούλα

47ο

2015

Λαδόπουλος Δημήτρης

39ο

2015

Σερεφίδου Δέσποινα

48ο

2016

Παπακωνσταντίνου Δημήτρης

40ο

2016

Άννα Μαρία Δρακάκη

49ο

2017

Κελίρης Ανδρέας

41ο

2017

Πετράκη Ευαγγελία