15ο ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙΟΥ  - Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


15ο ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 - 18 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018
THEARTEMIS PALACE - ΡΕΘΥΜΝΟ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


 Ο Πρόεδρος του ΣΚΟΡ κ. Πελαντάκης Γιώργος  με τους νικητές της Δ΄ δημοτικού από αριστερά: Θεοδωρογλάκης Γιάννης, Μητάκος Άκης, Αντωνιουδάκης Γιώργος, Τσαπάκη Ασημένια, Χανιωτάκη Ελβίρα και Μανιατάκη Μαρία Ελένη

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Διαιτητές:
Πανταβός Τάκης - Αλυγιζάκη Ράνια

Θέση

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Σύλλογος

βαθμοί

1η

Τσαπακη Ασημενια

5ο Ηρακλείου

ΟΑΑΗ

1ος

Αντωνιουδάκης Γιώργος

10ο Χανίων

ΣΑΧ

6

2ος

Μητάκος Γιώργος

Ναυστάθμου

ΣΑΧ

3ος

Θεοδωρογλάκης Γιάννης

17ο Χανίων

ΣΑΧ

5

Σερπετσιδακης Ιωαννης

Μποδοσάκειο Ηρακλείου

ΟΦΗ

5

6

Αργυριαδης Νικολαος

37ο Ηρακλείου

ΟΦΗ 2000

5

7

Βιολάκης Αναστάσιος

8ο Χανίων

ΣΑΧ

5

8

Σακλαμπανακης Δημητριος

49ο Ηρακλείου

ΟΦΗ

9

Χανιωτάκης Γιώργος

5ο Ηρακλείου

 

10

Μελετίου Άρης

Σούδας

ΚΥΔΩΝ

11

Ψυκακος Νικητας

5ο Αλικαρνασσού

ΟΦΗ 2000

12

Δασκαλακης Εμμανουηλ

17ο Ηρακλείου

ΟΦΗ 2000

13

Τουτουδακης Αγγελος

2ο Αγ. Νικολάου

ΚΑΜΑΡΑ

14

Καλογερής Ελευθέριος

13ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

4

15

Παπαμιχαήλ Παναγιώτης

Κουνουπιδιανών

ΣΑΧ

4

2η

Χανιωτάκη Ελβίρα

5ο Ηρακλείου

 

4

3η

Μανιατάκη Μαρία Ελένη

Αγροκηπίου

ΟΑΧ

4

18

Φουρναράκης Εμμανουήλ

2ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

4

19

Φωτεινίδης Ιωάννης

Βουκολιές

 

4

20

Σαμπάνης Αθανάσιος

8ο Χανίων

ΟΑΧ

Σκαράκη Γεωργία

Σούδας

ΣΑΧ

Βενετάκη Νεκταρία

Βαμβακόπουλο

 

23

Κλάδος Μίνοας

41ο Ηρακλείου

 

24

Αργυροπαιδας Εμμανουηλ

57ο Ηρακλείου

ΠΗΓΑΣΟΣ

25

Μαμμής Στέφανος

Καλύβες

ΤΑΛΩΣ

26

Παναγιωτακης Αιμιλιος

5ο Ηρακλείου

ΣΟΗ

27

Μακρης Γεωργιος

Ευρωπαϊκό Ηρακλ

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ

3

Χαριτακη Μαρια

54ο Ηρακλείου

ΛΕΩΝ ΚΑΝΤΙΑ

3

29

Κονσολάκης Γιάννης

1ο Κουνουπιδιανών

 

3

30

Λάττος Αντώνης

11ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

3

31

Μαθιουδακης Μυρων

24ο Ηρακλείου

ΣΟΗ

3

32

Μαθιουδάκη Μαριάννα

24ο Ηρακλείου

 

3

33

Δασκαλάκης Νικίας

14ο Ρεθύμνου

 

3

34

Κουσκουμβεκάκης Γιάννης

17ο Χανίων

 

35

Αναγνωστάκη Στεφανία

8ο Χανίων

 

36

Λασηθιωτάκης  Ορέστης

54ο Ηρακλείου

 

37

Νύκταρης Μηνάς

17ο Ηρακλείου

 

38

Παπαδοκωνσταντάκης Δημήτριος

11ο Χανίων

ΟΑΧ

39

Φοινικιανακη Αικατερινη

14ο Ηρακλείου

ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ

2

40

Χαμογιωργάκη Μαρία

Γερανίου

 

2

41

Κτιστάκης Γιάννης

7ο Ρεθύμνου

 

2

42

Βογιατζής Κωνσταντίνος

7ο Ρεθύμνου

 

2

43

Γιαννακάκη Κατερίνα

Σκινέ Φουρνέ

 

44

Μελισουργάκη Κατερίνα

9ο Ηρακλείου

 

1

45

Φλισκουνάκης Γιώργος

Γερανίου

 

1

46

Φραγκιαδάκη Ουρανία

46ο Ηρακλείου

 

0


Πλούσια συλλογή φωτογραφιών μπορείτε να δείτε εδώ