15ο ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙΟΥ  - Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


15ο ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 - 18 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018
THEARTEMIS PALACE - ΡΕΘΥΜΝΟ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


 Ο Πρόεδρος της ΤΕΔΚ κ. Σερντεδάκις Θανάσης με τους νικητές της Γ΄ δημοτικού

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Διαιτητές:
Πετράκης Σήφης - Μελετάκη Αγγελική

θέση

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Σύλλογος

βαθμοί

1ος

Μαυρίδης Εμμανουήλ

8ο Χανίων

ΟΑΧ

1η

Κλεοβούλου Σοφία

3ο Χανίων

ΣΑΧ

6

2η

Χασουράκη Χρυσή

Μουρνιών

ΣΑΧ

5

2ος

Τερζακης Γεωργιος

56ο Ηρακλείου

ΟΦΗ 2000

5

3-6ος

Λεβάκης Κυριάκος

8ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

5

3-6ος

Μαρνελλος Γεωργιος

4ο Αγ. Νικολάου

ΚΑΜΑΡΑ

5

3-6ος

Καλαϊτζάκης Εμμανουήλ

2ο Βουτών

 

5

3-6ος

Χαλιβελάκης Γιάννης

2ο Μουρνιών

ΣΑΧ

5

9

Κυριακογιαννάκης Γιάννης

3ο Χανίων

ΣΑΧ

3η

Μαυροματάκη Στέλλα

Κουνουπιδιανά

ΣΑΧ

3-5η

Κοζυρη Αικατερινη

4ο Αγ. Νικολάου

ΛΑΤΩ

3-5η

Ορφανακη Καλλιοπη

4ο Αγ. Νικολάου

ΚΑΜΑΡΑ

13

Φάρσαρης Οδυσσέας

7ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

4

14

Γιαλυτης Αρισταρχος

Κριτσά Λασηθίου

ΚΑΜΑΡΑ

4

15

Γαϊτάνης Ανδρέας

31ο Ηρακλείου

 

4

16

Μπενάκης Γιάννης

13ο Χανίων

ΣΑΧ

4

17

Μαρούντας Αθανάσιος

2ο Βουτών

 

4

18

Καλογερης Εμμανουηλ

13ο Χανίων

ΟΦΣΧ

4

19

Ψυκακος Ιωαννης

5ο Αλικαρνασσού

ΟΦΗ 2000

4

Μανουσουδάκη Ελένη

1ο Χανίων

ΣΑΧ

4

21

Σπανουδάκης Γιάννης

10ο Χανίων

ΣΑΧ

22

Τζανετης Εμμανουηλ

36ο Ηρακλείου

ΓΑΖΙ

23

Νταγκουνακης Εμμανουηλ

2ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

24

Ντουσάκη Χαρά

2ο Μουρνιών

ΟΑΧ

3

25

Μανιαδάκη Μυρτώ

2ο Βουτών

 

3

26

Μπατσακης Αποστολος

3ο Κισάμου

ΑΟΚ

3

27

Νικηφορακης Ευστρατιος

3ο Χανίων

ΣΑΧ

3

28

Μικεδάκη Αθηνά

Γερανίου

 

3

29

Σαμωνάκης Αλέξανδρος

14ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

3

30

Κισσαμιτάκης Στράτος

1ο Βάμου

ΣΑΧ

3

31

Χουδαλάκη Ευαγγελίνα

2ο Κουνουπιδιανών

 

3

32

Μαραγκάκη Αφροδίτη

36ο Ηρακλείου

 

3

33

Πλευριτάκης Μανόλης

5ο Αγ. Νικολάου

 

3

34

Μαγκλίτσα Νικόλας

18ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

35

Σακλαμπανακη Ελενη

49ο Ηρακλείου

ΟΦΗ

2

36

Πυροβολάκης Μανόλης

1ο Σούδας

 

2

37

Πλατσαίος Γιώργος

Γεράνι

 

2

38

Νύκταρη Άννα Μαρία

17ο Ηρακλείου

 

2

39

Δεληογλάνης Στέφανος

14ο Χανίων

 

2

40

Βαρδας Μιχαηλ

3ο Αγ. Νικολάου

ΛΑΤΩ

41

Κωστάκη Σπυριδούλα

Γερανίου

 

½

42

Δασκαλάκης Δημήτρης

9ο Ρεθύμνου

 

½


Πλούσια συλλογή φωτογραφιών μπορείτε να δείτε εδώ