15ο ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙΟΥ  - B΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


15ο ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ 17 - 18 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018
THEARTEMIS PALACE - ΡΕΘΥΜΝΟ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ B΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


 Ο εκπρόσωπος της ΕΣΣΚ κ. Ροδιτάκης με τους νικητές της Β΄ δημοτικού από αριστερά: Χωραφάς Δημήτρης, Γκόγκας Παντελής, Σαράφης Ραφαέλ, Αναστασάκη Αναστασία, Δουλαβεράκη Ευαγγελία και Γιαννακάκη Αικατερίνη

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Διαιτητές:
Λιανοπούλου Τόνια - Γαϊδαρτζής Γιάννης

θέση

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Σύλλογος

βαθμοί

Β΄

Σαράφης Ραφαήλ

5ο Χανίων

ΣΑΧ

6

2ος

Γκόγκας Παντελής

5ο Χανίων

ΟΑΧ

3ος

Χωραφάς Δημήτρης

4ο Αγ. Νικολάου

ΛΑΤΩ

4

Κωνστανταράκης Στάθης

9ο Χανίων

ΟΑΧ

5

5

Στράλης Γιώργος

5ο Χανίων

ΣΑΧ

5

6

Ρίζος Δήμήτρης

5ο Χανίων

ΣΑΧ

5

7

Τζανάκης Μάνος

2ο Ρεθύμνου

 

5

8

Σκαράκης Σταύρος

1ο Σούδας

ΣΑΧ

5

9

Φαρσάρης Χαράλαμπος

47ο Ηρακλείου

 

10

Δασκαλάκης Άγγελος

17ο Ηρακλείου

 

1η

Αναστασάκη Αναστασία

47ο Ηρακλείου

 

12

Διδασκάλου Αντώνης

5ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

4

2η

Δουλαβεράκη Ευαγγελία

4ο Χανίων

 

4

14

Ζαχαριουδάκης Μανούσος

17ο Ηρακλείου

ΟΦΗ

4

15

Μπακάλης Κωνσταντίνος

46ο Ηρακλείου

 

4

16

Λουκακης Νικολαος

Χρυσοπηγής

ΚΥΔΩΝ

4

3η

Γιαννακάκη Αικατερίνη

4ο Ηρακλείου

 

4

18

Σχετάκης Γιώργος

10ο Χανίων

 

4

19

Κοπανάκης Νίκος

7ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

4

Νικολοζάκη Μελίνα

9ο Χανίων

ΣΑΧ

Αναγνωστάκη Νεφέλη

8ο Χανίων

ΟΑΧ

22

Δραμιτινός Αλέξανδρος

5ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

23

Ψαρολογάκης Γιάννης

17ο Ηρακλείου

ΟΦΗ

Βακάλη Έλλη

15ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

3

25

Σγουρού Τέρψη

13ο Χανίων

ΟΑΧ

3

26

Παπαμιχαήλ Αναστάσιος

1ο Κουνουπιδιανών

ΣΑΧ

3

27

Δασκουλίδου Ανδριάννα

13ο Χανίων

ΣΑΧ

3

28

Θεοδωρογλακη Βαρβαρα

17ο Χανίων

ΣΑΧ

3

29

Στρατιδάκης Γιώργος

5ο Ηρακλείου

 

3

30

Λειβαδιτάκης Εμμανουήλ

11ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

31

Τσιχλής Αλέξανδρος

1ο Νεάπολης Λασιθίου

 

32

Βαρδαξής Αντώνης

Τσικαλαριά

 

33

Ζάρακας Μιχαήλ

17ο Ηρακλείου

 

2

34

Τζιρτζιλάκης Νίκος

Ταυρωνίτη

 

2

35

Ασλάνης Μαρίνος

Αρκαλοχώρι Ηρακλ

 

2

36

Παπαδάκη Νίκη

47ο Ηρακλείου

 

2

37

Παναγιωτάκη Ελπίδα

35ο Ηρακλείου

 

2

38

Ραπτάκη Λυδία

7ο Ηρακλείου

 

2

39

Σωμαράς Μάνος

Ελιάς

 

½

40

Μελισουργάκη Νίκη

9ο Ηρακλείου

 

½


Πλούσια συλλογή φωτογραφιών μπορείτε να δείτε εδώ