11ο ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ - Γ'  ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

       

Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


Ο Πρόεδρος της ΣΑΧ ΣΑΜΑΡΙΑ κ. Σπυριδάκης Γιάννης με τους νικητές της Γ'  Δημοτικού

τελική βαθμολογία

θέση

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

βαθμοί

BH.

1ος

Κυριακογιαννάκης Γιάννης

3ο Χανίων

ΣΑΧ

6

33½

2ος

Μπενάκης Γιάννης

13ο Χανίων

ΣΑΧ

6

33

3ος

Μαυρίδης Εμμανουήλ

8ο Χανίων

ΟΑΧ

6

32

4

Φάρσαρης Οδυσσέας

7ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

32½

1η

Μαυροματάκη Στέλλα

Κουνουπιδιανά

ΣΑΧ

30

6

Σπανουδάκης Γιάννης

10ο Χανίων

ΣΑΧ

5

33

2η

Χασουράκη Χρυσή

Μουρνιών

ΣΑΧ

5

31

8

Λεβάκης Κυριάκος

8ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

5

29½

9

Σαμωνάκης Αλέξανδρος

14ο Ρεθύμνου

 ΣΚΟΡ

5

24½

10

Χαλιβελάκης Γιάννης

2ο Μουρνιών

 ΣΑΧ

5

23

11

Μαγκλίτσα Νικόλας

18ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

29

3-4η

Ντουσάκη Χαρά

2ο Μουρνιών

ΟΑΧ

28½

13

Σταυρακάρας Μιχάλης

Ταυρωνίτη

 

25

3-4η

Μανουσουδάκη Ελένη

1ο Χανίων

ΣΑΧ

25

15

Δεληογλάνης Στέφανος

14ο Χανίων

 

23

16

Κισσαμιτάκης Στράτος

1ο Βάμου

ΣΑΧ

4

30½

17

Κλεοβούλου Σοφία

3ο Χανίων

ΣΑΧ

4

29

18

Μπατσάκης Απόστολος

3ο Κισάμου

ΑΟΚ

4

29

19

Καλογερής Εμμανουήλ

13ο Χανίων

 ΚΥΔΩΝ

4

28

20

Στεφανουδάκης Αλέξανδρος

Δραπανιά

ΑΟΚ

4

27

21

Νικηφοράκης Στράτος

3ο Χανίων

ΣΑΧ

4

26½

22

Ψυλλάκης Χρήστος

2ο Μουρνιών

ΣΑΧ

4

25½

23

Νταγκουνάκης Εμμανουήλ

2ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

4

25½

24

Βουκαλης Εμμανουήλ

2ο Περάματος

 

4

24½

25

Χουδαλάκη  Ευαγγελίνα

2ο Κουνουπιδιανών

 

4

23

26

Καμψής Γιάννης

2ο Μουρνιών

ΣΑΧ

4

23

27

Πόπα Αντώνης

Γραμβούσα

ΑΟΚ

4

21

28

Πάστρας Οδυσσέας

14ο Χανίων

 

28½

29

Πατεράκης Παναγιώτης

Στερνών

 

26

30

Πυροβολάκης Εμμανουήλ

Σούδας

 

26

31

Κατερουδάκη Ευτυχία

Πλατάνου

 

24

32

Πλατσαίος Γιώργος

Γερανίου

 

16½

33

Καντανολέων Λευτέρης

3ο Χανίων

 

3

27

34

Κοκολαντωνάκη Αφροδίτη

Νιό Χωριό

 

3

27

35

Μπραουδάκης Εμμανουήλ

Βρύσες Αποκωρόνου

 

3

26

36

Βουρβαχάκης Δημήτρης

14ο Ρεθύμνου

 

3

23½

37

Χατζηβασιλείου Σπύρος

 

 

3

23½

38

Μπουζουνιεράκης Αλέξανδρος

Τσικαλαριά

 

3

23½

39

Μικεδάκη Αθηνά

Γερανίου

 

3

22½

40

Πνευματικάκη Χρυσή

 

 

3

21½

41

Μαυρουδής Παναγιώτης

Ναυστάθμου

 

3

21

42

Μπάμι 'Αγγελος

1ο Χανίων

 

21

43

Δουλγεράκης Μανόλης

13ο Ρεθύμνου

 

21

44

Ανδρουλιδάκη Γεωργία

Πάνορμο Ρεθ

 

19½

45

Μπάλα Έγκλιο

Δραπανιά

 

19

46

Στυλιανακάκης Γιάννης

Δραπανιά

 

19

47

Δασκαλάκη Ευαγγελία

14ο Ρεθύμνου

 

2

23½

48

Βαγιωνάκης Γιάννης

Μασταμπά Ρεθ

 

2

23

49

Αγγελάκης Παναγιώτης

1ο Χανίων

 

2

19½

50

Παπαδομανωλάκης Δημήτρης

1ο Μουρνιών

ΣΑΧ

2

18½

51

Καλούδη Αργυρώ

8ο Ρεθύμνου

 

2

18½

52

Καραμπινάκης 'Αγγελος

18ο Χανίων

 

2

18½

53

Μαριανάκη Αντωνία

Δραπανιά

 

2

18

54

Τζαγκαράκη Αδαμαντία

Πέραμα Ρεθ

 

21

55

Αθανασάκη Μαριλένα

2ο Ν. Κυδωνίας

 

1

19½

56

Σάτλας Δημήτρης

13ο Χανίων

 

1

18½

57

Σημαντηράκη Ειρήνη

Δραπανιά

 

1

16½

58

Μπουναφάτσος Κων/νος

1ο Ν. Κυδωνία

 

0

17½