14o ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14ο ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ




Ο κ. Καλαϊτζάκης Ζαχαρίας με τους νικητές της Ε' δημοτικού

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Ε'  ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Διαιτητής: Πετράκης Σήφης - Καλαϊτζάκης Ζαχαρίας 

Τελική Κατάταξη

θέση

Ονοματεπώνυμο

Elo

Σχολείο

Σύλλογος

βαθμοί

BH.

1ος

Παυλουδάκης Γεωργιος

1505

Θεοδωρόπουλου

ΟΑΧ

7

31

2ος

Μαυριδης Αθανασιος

1077

8ο Χανίων

ΟΑΧ

6

33

3ος

Τσομπανακης Στυλιανος

1018

15ο Χανίων

ΟΦΣΧ

5

34

1η

Καντερακη Μαρια-Μυρτω

1388

1ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

5

34

2η

Παπαδοκωνσταντακη Αικατερινη

1214

11ο Χανίων

ΟΑΧ

5

29½

4ος

Φραγκιαδακης Νικολαος

1079

9ο Ηρακλείου

ΟΦΗ 2000

5

29½

5ος

Καβουνης Γεωργιος

976

5ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

5

28

6ος

Βυζιρακης Αντωνιος

1251

14ο Χανίων

ΟΑΧ 2000

5

24½

7ος

Φραϊδακης Εμμανουηλ

0

5ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

28½

3η

Καλιοντζακη Αργυρω-Ευανθια

1144

5ο Χανίων

ΚΑΙΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ

28

11

Κωνσταντινου Ανδρεας

840

8ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

4

29

12

Μαλλιαρακης Στυλιανος

1097

6ο Ηρακλείου

ΟΦΗ

4

28½

13

Λουκακη Χρυσουλα

894

Χρυσοπηγής

ΟΦΣΧ

4

26½

14

Βακαλη Αριαδνη

936

15ο Χανίων

ΟΦΣΧ

4

26½

15

Σολιδακης Ροδαμανθυς-Ιασων

852

13ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

4

25

16

Βητοπουλου Μυρτω

0

5ο Ηρακλείου

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

4

24

17

Φαραζακης Ιωαννης

928

31ο Ηρακλείου

ΟΑΑΗ

4

23

18

Πλευράκης Γιώργος

0

5ο Ηρακλείου

ΟΑΑΗ

4

20½

19

Ψαθογιαννακης Κωνσταντινος

0

Χρυσοπηγής

ΟΑΧ 2000

26½

20

Βαρδας Δημητριος

1100

3ο Αγ. Νικολάου

ΛΑΤΩ

25

21

Βομβολάκης Δημήτρης

0

2ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

24

22

Μακρη Ιωαννα

0

7ο Ηρακλείου

ΟΦΗ 2000

20

23

Λαντζουρακης Νικολαος

0

46ο Ηρακλείου

ΣΟΗ

3

28½

24

Γιαννακάκης Γιώργος

0

4ο Ηρακλείου

 

3

26½

25

Λεκακης Μιχαηλ

0

4-50ο Ηρακλείου

ΟΦΗ

3

23

26

Παπουτσής Γιώργος

0

31ο Ηρακλείου

 

3

22½

27

Τσαγκαρακης Αντωνιος

0

56ο Ηρακλείου

ΟΦΗ 2000

3

21½

28

Λαρετζάκη Ειρήνη

0

9ο Ρεθύμνου

 

3

19½

29

Αρχου Φαίδρα

0

5ο Ηρακλείου

ΟΑΑΗ

22

30

Καλογεράκης Μάρκος

0

9ο Ρεθύμνου

 

20

31

Χαλκιαδακη Αννα-Μαρια

0

1ο Μοιρών

ΟΦΗ 2000

19½

32

Βολτυράκη Ελευθερία

0

Αγ. Νικολάου

 

2

21

33

Γερμανάκη Ιουλία

0

Σπηλίου

 

2

20

34

Γιαλιαδάκης Ελευθέριος

0

31ο Ηρακλείου

 

2

19½

35

Αρχου Νεφέλη

0

5ο Ηρακλείου

 

17

36

Σηφάκη Μαρία Ελένη

0

7ο Ρεθύμνου

 

1

16½

37

Πενταράκης Αλέξανδρος

0

4ο Χανίων

 

1

15