14o ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14ο ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ




Η Αντιδήμαρχος Πολιτισμού Ρεθύμνου κ. Μπιρλιράκη Πέπη με τους νικητές της Β' δημοτικού

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Β'  ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Διαιτητής: ΛΙανοπούλου Τόνια - Δημουλάς Χάρης

Τελική Κατάταξη

θέση

Name

Σχολείο

Σύλλογος

βαθμοί

BH.

1ος

Κυριακογιαννάκης Γιάννης

3ο Χανίων

ΣΑΧ

32½

2ος

Μαυριδης Εμμανουηλ

8ο Χανίων

ΟΑΧ

6

31½

3ος

Τερζάκης Γιώργος

56ο Ηρακλείου

ΟΦΗ 2000

32½

1η

Χασουράκη Χρυσή

1ο Μουρνιών

ΣΑΧ

5

32½

4ος

Σπανουδάκης Γιάννης

10ο Χανίων

ΣΑΧ

5

32

5ος

Λεβάκης Κυριάκος

8ο Χανίων

ΣΑΧ

5

30

6ος

Μπενάκης Γιάννος

13ο Χανίων

ΣΑΧ

5

28½

7ος

Γιαλύτης Αρίσταρχος

Κρίτσα Αγ. Νικολάου

ΛΑΤΩ

5

26½

2η

Ορφανάκη Καλλιόπη

4ο Αγ. Νικολάου

ΚΑΜΑΡΑ

5

23

10

Πιτσώκος Βασίλειος

37ο Ηρακλείου

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

5

22½

3η

Μαυροματάκη Στέλλα

1ο Κουνουπιδιανών

ΣΑΧ

31½

12

Φαρσάρης Οδυσσέας

7ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

4

28

13

Νικηφοράκης Στράτος

3ο Χανίων

ΣΑΧ

4

27½

14

Κοζύρη Αικατερίνη

4ο Αγ. Νικολάου

ΛΑΤΩ

4

27

15

Ψυκάκος Ιωάννης

2-5ο Αλικαρνασού

ΟΦΗ

4

26½

16

Κλεοβούλου Σοφία

3ο Χανίων

ΣΑΧ

4

26½

17

Μαρνέλλος Γεώργιος

4ο Αγ. Νικολάου

ΛΑΤΩ

4

26

18

Μανιός  Ιωάννης

53ο Ηρακλείου

ΟΦΗ

4

24½

19

Τζανετής Εμμανουήλ

36ο Ηρακλείου

 

4

24½

20

Ψυλλάκης Χρήστος

2ο Μουρνιών

ΣΑΧ

4

24

21

Χαρωνιτης Φοίβος

9ο Ηρακλείου

ΟΦΗ

4

23

22

Αφορδακός Μιχαήλ

Κρίτσα Αγ. Νικολάου

ΛΑΤΩ

4

23

23

Τζίτζικας Τίτος

47ο Ηρακλείου

 

4

22½

24

Βάρδας Μιχαήλ

3ο Αγ. Νικολάου

ΛΑΤΩ

21½

25

Φάρσαρης Μανόλης

1ο Αγ. Νικολάου

 

3

30

26

Καλογερής Μανόλης

13ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

3

29

27

Τσιβουράκης Μάρκος

8ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

3

27½

28

Καμπανακη Δεσποινα

15ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

3

27

29

Καλαϊτζάκης Εμμανουήλ

2ο Βουτών

ΟΦΗ

3

26½

30

Σακλαμπανάκη Ελένη

49ο Ηρακλείου

ΟΦΗ

3

23½

31

Στυλιαννακάκης Ιωάννης

15ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

3

22½

32

Μπουζουνιεράκης Αλέξανδρος

Τσικαλαριά

ΚΥΔΩΝ

3

21

33

Τυλιπάκης Πάρης

5ο Χανίων

ΣΑΧ

3

16½

34

Μικεδάκη Αθηνά

Γεράνι

 

20½

35

Πλατσαίος Γιώργος

Γεράνι

 

18

36

Βαγιωνάκης Γιάννης

13ο Ρεθύμνου

 

17½

37

Αλυγιζάκη Ίρις

Γεράνι Ρεθύμνου

 

17

38

Θεοδώρου Γιάννης

Ρουσσοσπίτι

 

2

23½

39

Δουλγεράκης Εμμανουήλ

13ο Ρεθύμνου

 

2

21

40

Σαμιός Μάρκος

Ρουσσοσπίτι

 

2

19

41

Δασκαλάκη Ευαγγελία

14ο Ρεθύμνου

 

21

42

Δαφέρμου Μαριάννα

2ο Περάματος

 

20

43

Κωστάκη Σπυριδούλα

Γεράνι

 

16½

44

Γιαννούλη Ελένη

Σπήλι

 

½

18½


Η Αντιδήμαρχος Πολιτισμού Ρεθύμνου κ. Μπιρλιράκη Πέπη με τον νικητή της Β'  Δημοτικού Κυριακογιαννάκη Γιάννη