ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13ο ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Ο Αντιδήμαρχος Παιδείας Ρεθύμνου κ. Γεωργαλής Γεώργιος με τους νικητές-τριες της Γ' Δημοτικού

διαιτητής: Μαγουλιανός Γιώργος

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

θέση

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Σύλλογος

βαθμοί

κριτ

BH.

1ος

Τζεμανακης Γρηγοριος

8ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

6

1

32

1η

Καραβιτακη Αντωνια

5ο Χανίων

ΣΑΧ

6

0

30

2ος

Καζακος Νικολαος

2ο Βουτών

ΟΦΗ

0

31

3ος

Γεωργιακακης Νικολαος

Παλαιόχωρα

ΑΣΕ ΟΤΙ

0

26

4ος

Αλειφερης Ιωαννης

Νεροκούρου

ΟΑΧ2000

5

1

31½

5ος

Αλεξανδρακης Αθανασιος

2ο Βουτών

ΓΑΖΙ

5

0

25

7

Ροδιτακης Εμμανουηλ

7ο Ηρακλείου

ΟΦΗ 2000

0

30½

8

Μανιος Θεμιστοκλης

53ο Ηρακλείου

ΟΦΗ

0

28½

2η

Γουμενακη Ευα

5ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

0

25

3η

Καρουζου Ανδρονικη-Μελινα

15ο Ηρακλείου

ΟΦΗ 2000

4

0

28½

11

Χριστοδουλακης Μιχαηλ

17ο Χανίων

ΟΑΧ

4

0

28

12

Παρασκακης Φιλιππος

8ο Χανίων

ΚΑΙΣΣΑ

4

0

27½

13

Κεαλαρ Ιωαννης

14ο Ηρακλείου

ΟΑΑΗ

4

0

24½

14

Τσαλίκος Ορέστης

4ο Αγ. Νικολάου

ΛΑΤΩ

4

0

24½

3-4η

Ακριβα Χριστινα

3ο Χανίων

ΣΑΧ

4

0

20

16

Φαρσαρης Μιχαλης

47ο Ηρακλείου

ΟΑΑΗ

0

25

17

Αγγελάκης Σταύρος

13ο Χανίων

 

0

22

18

Μακρυποδης Γεωργιος

14ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

0

21

19

Μπαχλιτζανάκης Μιχάλης

Βασιλειών

 

3

0

31

20

Θεοδωρίδης Λευτέρης

Γωνιά

ΣΚΟΡ

3

0

26½

21

Τρουλάκη Αθηνά

5ο Χανίων

ΣΑΧ

3

0

26½

22

Καπνιστος Γεωργιος

Ευρωπαϊκό Ηρακλείου

ΟΦΗ 2000

3

0

24

23

Τριπολιτακη Ειρηνη

14ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

3

0

23

24

Κουτζογλου Σταυρος

2ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

3

0

23

25

Μπατσακης Παναγιωτης

3ο Κισσάμου

ΚΙΣΑΜΟΣ

3

0

23

26

Γκεσουλης Δημητριος

13ο Χανίων

ΟΦΣΧ

3

0

20

27

Μουζουράκης Εμμανουήλ

5ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

3

0

20

28

Μουζουράκης Ιωσήφ

5ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

2

0

25½

29

Κολοκυθα Αθηνα

1ο Χανίων

ΣΑΧ

2

0

21½

30

Σερλής Ιωσήφ

14ο Ρεθύμνου

 

2

0

19½

31

Διαμαντής Άγγελος

47ο Ηρακλείου

 

2

0

18

32

Δαφέρμος Αριστείδης

2ο Περάματος

 

2

0

17

33

Παπαδακη Δαναη-Σταματια

6ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

1

0

19

34

Τσαγκαράκης Νίκος

2ο Περάματος

 

0

0

16