ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ - Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

9ο ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Δ' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


Ο διευθυντής του 1ου Δημ. Σχολείου κ. Χιωτάκης Γιάννης και ο Πρόeδρος της ΣΑΧ κ. Παπαδημητράκης Γιάννης με τους νικητές της Δ. Δημοτικού



ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ
Δ'   ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Διαιτητές: Πετράκης Σήφης - Καλυκάκη Τέτα

Τελική Κατάταξη

θέση

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Σύλλογος

βαθμοί

1ος

Καλογερης Ιωαννης

Αγίας Μαρίνας

ΑΣΕ ΟΤΕ

2ος

Μαυριδης Αθανασιος

8ο Χανίων

ΣΑΧ

6

3ος

Τζομπανάκης Στέλιος

15ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

1η

Καντερακη Μαρια-Μυρτω

1ο Χανίων

ΣΑΧ

5

Καβουνης Γεωργιος

5ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

2η

Καλιοντζακη Αργυρω-Ευανθια

5ο Χανίων

ΣΑΧ

5

7

Σπυρίδης Σταύρος

Αλικιανός

 

5

8

Αγγελακης Αλεξιος

Πλατανιά

ΟΦΣΧ

5

9

Βυζιρακης Αντωνιος

14ο Χανίων

ΟΑΧ2000

5

3η

Παπαδοκωνσταντακη Αικατερινη

11ο Χανίων

ΟΑΧ

5

11

Στρατουδακης Αλεξανδρος

19ο Χανίων

ΚΑΙΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ

5

3-4η

Σαραντολάκη Κατερίνα

Γεράνι

 

5

13

Φραϊδακης Εμμανουηλ

5ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

14

Λουκακη Χρυσουλα

Χρυσοπηγής

ΟΦΣΧ

15

Μπουρνέτα Καίτη

2ο Κουνουπιδιανών

 

16

Σολιδακης Ροδαμανθυς-Ιασων

13ο Χανίων

ΟΦΣΧ

4

17

Δερεδάκης Κων/νος

2ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

4

18

Μπαραμίτζε Γιάννης

Αλικιανός

 

4

19

Καλογεράκης Μάρκος

9ο Ρεθύμνου

 

4

20

Τσολκα Δημητρα

5ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

4

21

Λιόλιος Ιωάννης

2ο Κουνουπιδιανών

ΣΚΟΡ

4

22

Συμβουλάκη Ζωή

Βρύσες

 

4

23

Μπουλταδάκη Ουρανία

Σκινέ-Φουρνέ

 

4

24

Πουλής Θεόδωρης

Αλικιανού

 

25

Στρατής Νίκος

6ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

26

Καλατζή Μελισάνθη

2ο Ατσιπόπουλου

 

27

Στρατουδακης Ιασονας

19ο Χανίων

ΚΑΙΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ

28

Ζαμπετάκης Αντώνης

Ταυρωνίτης

 

29

Πετράκης Μάρκος

Επισκοπή

 

3

30

Βακαλη Αριαδνη

15ο Χανίων

ΟΦΣΧ

3

31

Δημητρουλάκης Δημήτρης

1ο Σούδας

ΚΥΔΩΝ

3

32

Κλέτσας  Νικόλαος

Χωραφάκια

 

3

33

Μαρκάκη Ανδριάννα

Βαμβακόπουλο

ΚΥΔΩΝ

3

34

Φραγκιαδάκης Ανδρέας

Αλικιανός

 

3

35

Ντόβα Ελένη

2ο Περάματος

 

3

36

Δασκαλάκη Κατερίνα

1ο Χανίων

 

3

37

Πελτέκης Άκης

5ο Χανίων

ΣΑΧ

38

Μαρκουτσάκης Μάρκος

Βουβά Σφακίων

 

2

Μαρτιμιανάκης Νικηφόρος

Δραπανιάς

 

2

40

Νικολαϊδου Κατερίνα

17ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

2

41

Αρχοντής Άρης

Αγ Μαρίνα

 

2

42

Κονταράκης Ζαχαρίας

Βρυσών

 

2

43

Μανουσέλης Κώστας

Βουβά Σφακίων

 

2

44

Αλεξανδρόπουλος Μιχαήλ-Άγγελος

Ναύσταθμος

 

2

45

Δρικάκης Δημήτρης

Σκινέ-Φουρνέ

 

2

46

Σηφάκη Μαρία-Ελένη

7ο Ρεθύμνου

 

2

47

Πολέντας Κων/νος

Ασκύφου

 

1

48

Νικολαϊδη Ανέστη

15ο Χανίων

ΟΦΣΧ

1

49

Μαρκαντωνάκη Κων/να

Αλικιανός

 

1

50

Τσουράκη Αλεξάνδρα

Βρυσών

 

1

51

Αδάμου Αλεξάνδρα

 

 

½

52

Παντινάκης Ιωάννης

2ο Ατσιπόπουλου

 

½

53

Μαζοκοπάκη Καρένια

Ναύσταθμος

 

½

54

Διδασκάλου  Σωκράτης

15ο Ρεθύμνου

 

0

55

Γεωργεδάκη Σοφία

Αγ. Μαρίνας

ΚΥΔΩΝ

0

Παντελάκη Ευαγγελία

 

ΚΥΔΩΝ

0


Μπορείτε να δείτε φωτογραφίες απο τη διοργάνωση