ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

9ο ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β' ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


Οι νικητές της Β΄ Δημοτικού με τον εκπρόσωπο της Περιφέρειας Κρήτης
κ. Σημανδηράκη Παναγιώτη και τον Πρόεδρο της ΣΑΧ κ. Παπαδημητράκη Γιάννη


ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ
Β Δημοτικού

Διαιτητές: Αγναντής Δημήτρης – Τζαγκαράκη Ρούλα

Τελική Κατάταξη

θέση

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Σύλλογος

βαθμοί

1ος

Αντωνιουδακης Γεωργιος

10ο Χανίων

ΣΑΧ

7

2ος

Βιολακης Αναστασιος

8ο Χανίων

ΣΑΧ

6

3ος

Χαμογιωργακης Αριστειδης

Τσικαλαριά

ΣΑΧ

3-4ος

Φουρναρακης Εμμανουηλ

2ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

1η

Καλογεράκη Σοφία

3ο Χανίων

ΟΑΧ

5

2η

Σκαράκη  Γεωργία

1ο Σούδας

ΣΑΧ

5

3η

Βενετάκη Νεκταρία

Βαμβακόπουλο

ΣΑΧ

6

Σαμπανης Αθανασιος

ΟΑΧ 2000

ΟΑΧ

5

7

Μελετίου Άρης

1ο Σούδας

ΚΥΔΩΝ

5

8

Μάρακας Βασίλης

19ο Χανίων

ΟΑΧ

5

9

Παπαμιχαήλ Παναγιώτης

1ο Κουνουπιδιανών

ΣΑΧ

5

10

Οσμαλάρι Φάμπιο

15ο Χανίων

ΟΑΧ

5

12

Πατεράκης Κων/νος

3ο Χανίων

ΣΑΧ

5

13

Φουσταλιεράκης Νίκος

2ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

5

14

Θεοδωρογλάκης Γιάννης

17ο Χανίων

ΣΑΧ

15

Καλογερής Λευτέρης

13ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

17

Μητάκος  Γιώργος

Ναυστάθμου

ΣΑΧ

18

Ανιαγκμπέ Γιαννίκ

15ο Χανίων

ΟΑΧ

19

Βαμιεδάκης Αποστόλης

8ο Ρεθύμνου

ΣΚΟΡ

20

Κουσκουμπεκάκης Γιάννης

17ο Χανίων

 

21

Μανιατακη Ελενη-Μαρια

Αγροκήπιο

ΟΑΧ 2000

4

22

Παπαδοκωνσταντάκης Δημήτρης

11ο Χανίων

ΟΑΧ

4

23

Ξηράκη Ευρύκλεια

13ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

4

24

Σερλής Μανόλης

Αγ. Νικόλαος Ρεθ.

 

4

25

Πατεράκης Νικόλας

Χρυσοπηγή

ΚΥΔΩΝ

4

26

Πατεράκης Νίκος

Αγ. Νικολάου Ρεθ

 

4

27

Χαροκοπάκης Χαράλαμπος

2ο Κουνουπιδιανών

 

4

28

Παντελάκη Ευαγγελία

Μαυροματάκη

 

4

29

Τζαμαντάκης Αντώνης

1ο Σούδας

ΚΥΔΩΝ

30

Παπαντωνάκης Νίκος

4ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

31

Μουζουράκης Γιάννης

5ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

32

Γούλας Λάμπρος

1ο Κουνουπιδιανών

 

33

Δασκαλάκης Νικίας

14ο Ρεθύμνου

 

34

Φωτεινίδη Ειρήνη

Βουκολιές

 

35

Κουκλινού Μαρινίκη

19ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

3

36

Φωτεινίδη Ιωάννης

Βουκολιών

 

3

37

Κονσολάκης Ιωάννης

1ο Κουνουπιδιανών

 

3

38

Κατσούλας Ιάκωβος

 

ΚΥΔΩΝ

2

39

Γρυλάκη Δαλούση Χριστίνα

15ο Χανίων

 

3

40

Λαμπρίδης Γιώργος

1ο Χανίων

 

3

41

Καγιαδάκης Γιώργος

Βουβά Σφακίων

 

3

42

Παπούλιας Ανδρέας

2ο Κουνουπιδιανών

 

43

Αγγελάκη Λυδία

Περιβόλια

 

44

Κοτοβού Ραφαέλλα

Αλικιανός

 

45

Μανιάς Ηρακλής

1ο Χανίων

 

46

Ζούλη Κατερίνα

Ασκύφου

 

47

Στεφανάκη Νικολέτα

 

 

48

Κατσανεβάκη Χριστίνα

Ασκύφου

 

49

Περάκη Σταυρίνα

Βουβά Σφακίων

 

50

Αθανασάκης Αποστόλης

3ο Χανίων

ΣΑΧ

2

51

Αθανασάκης Ιωάννης

3ο Χανίων

ΣΑΧ

2

52

Καλαϊτζάκης Γιώργος

Βουκολιές

 

2

53

Δασκαλάκη Ιφιγένεια

1ο Χανίων

 

2

54

Κουράκης Νίκος

 

 

2

55

Κουτρούλης Χάρης

 

ΟΑΧ

56

Αζδέρη Θεώνη

 

ΣΑΧ

57

Καλαϊτζάκης Μάρκος

Χωραφάκια

 

58

Λελεδάκης Γιώργος

Επισκοπή

 

59

Δελημπάση Στυλιανή

Χωραφάκια

 

1

60

Παντελάκη Ευαγγελία

 

 

1

61

Κοκαλάκης Μάνος

Αλικιανός

1

62

Πατεράκης Γιώργος

Σκινέ-Φουρνέ

 

1

63

Τσικουράκη Μαρία

Βουβά Σφακίων

 

1

64

Χατζηδημητρίου Πολύδωρας

2ο Κουνουπιδιανά

 

1

65

Φλουρής Γιάννης

2ο Περάματος

 

1

66

Τσικουράκης Στράτος

Βουβά Σφακίων

 

½

67

Αλεξιάδης Γιάννης

 

 

0

68

Παπαντωνάκης Νίκος

4ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

0

69

Βαρδαξή Γραμματική

Τσικαλαριών

ΚΥΔΩΝ

0

70

Κουτρούλης Γιώργος

 

ΚΥΔΩΝ

0

 

Λιονάκης Παντελής

17ο Χανίων

 

0

 

Μπολανάκης Φίλιππος

 

ΚΥΔΩΝ

0

 

Ντάκουλας Άρης

 

ΚΥΔΩΝ

0

 

Στρατής Γιάννης

6ο Χανίων

ΚΥΔΩΝ

0




Μπορείτε να δείτε φωτογραφίες απο τη διοργάνωση