ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ - ΠΑΣΧΑ 2012

 


ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΠΑΣΧΑ 2012

Ξεκίνησαν τη Μ. Τρίτη και θα διαρκέσουν όλη την περίοδο του Πάσχα εσωτερικά πρωταθλήματα στο σύλλογο της Σκακιστικής Ακαδημίας Χανίων. Στους αγώνες συμμετέχουν 31 νεαροί σκακιστές χωρισμένοι σε δύο ομίλους.


1ος Όμιλος
Αποτελέσματα 1ου Γύρου 
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1
ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0
0  -  1
0 ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
2
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 0
0  -  1
0 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
3
ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 0
0  -  1
0 ΦΑΛΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4
ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ 0
1  -  0
0 ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5
ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0
0  -  1
0 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
6
ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 0
1  -  0
0 ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ
         
Αποτελέσματα 2ου Γύρου
Bo.
Name Pts
Res.
Pts Name
1
ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1
0  -  1
1 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2
ΦΑΛΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
1  -  0
1 ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
3
ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1
1  -  0
1 ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ
4
ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0
0  -  1
0 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
5
ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0
0  -  1
0 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
6
ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 0
0  -  1
0 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
           
Κλήρωση 3ου Γύρου 17- 04 στις 4:00 μ.μ.
Bo. Name Pts Res. Pts Name
1 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2
0  -  1
2 ΦΑΛΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 1
0  -  1
2 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
3 ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ 1
0  -  1
1 ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
4 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1
½  -  ½
1 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
5 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1
1  -  0
0 ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 0
1  -  0
0 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
           
Αποτελέσματα 4ου Γύρου στις 18-04 στις 4 μ.μ. 
Bo. Name Pts Res. Pts Name
1 ΦΑΛΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3
1  -  0
3 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
2 ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2
1  -  0
2 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
3 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2
0  -  1
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
4 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
0  -  1
1 ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ
5 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
1  -  0
1 ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
6 ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0
1  -  0
1 ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ
  ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0     Bye
           
Κλήρωση 5ου Γύρου στις 19-04 στις 4:00 μ.μ. 
Bo. Name Pts Res. Pts Name
1 ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 3
1  -  0
4 ΦΑΛΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3
1  -  0
2 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
+  -  -
2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ 2
½  -  ½
2 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
5 ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 1
0  -  1
ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
6 ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 1
0  -  1
1 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
1  -  -
  Bye
           
Αποτελέσματα 6ου Γύρου 
Bo. Name Pts Res. Pts Name
1 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 4
0  -  1
4 ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
2 ΦΑΛΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4
0  -  1
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
3 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
0  -  1
ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
4 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2
0  -  1
ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ
5 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2
0  -  1
1 ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ
6 ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
0  -  1
1 ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
           
Αποτελέσματα 7ου Γύρου 
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
½  -  ½
5 ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
2 ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ
0  -  1
4 ΦΑΛΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 2
0  -  1
4 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
4 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
1  -  0
2 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
5 ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 2
0  -  1
ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
6 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2
1  -  0
2 ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
           

Τελική κατάταξη
Rg. Name Σύλλογος Typ
Pkte
BH.
1 ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ U16
28
2 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ U12
5
27
3 ΦΑΛΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΕ ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2000 U18
5
26
4 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣΕ ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2000 U14
5
24½
5 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΣΕ ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2000 U12
23½
6 ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ U12
27½
7 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Ο. ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ U12
24
8 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο. ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ U14
3
17
9 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΕ ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2000 U10
2
29
10 ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ U14
2
23½
11 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ U10
2
22
12 ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΑΣΕ ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2000 U12
2
21
13 ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΕ ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2000 U12
2
20

 


Αποτελέματα 1ου Γύρου
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0
0  -  1
0 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0
0  -  1
0 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΜΠΑΪΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡ 0
1  -  0
0 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
4 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0
0  -  1
0 ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ
5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0
½  -  ½
0 ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
6 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 0
0  -  1
0 ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
7 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 0
1  -  0
0 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8 ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0
½  -  ½
0 ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
9 ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0
0  -  1
0 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
           
Αποτελέσματα 2ου Γύρου
Bo. Name Pts Res. Pts Name
1 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
0  -  1
1 ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
1  -  0
1 ΜΠΑΪΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡ
3 ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ 1
1  -  0
1 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ
4 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1
1  -  0
½ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ½
1  -  0
½ ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
6 ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ½
0  -  1
0 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
7 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0
0  -  1
0 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
8 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0
1  -  0
0 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ
9 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0
1  -  0
0 ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
  ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0
1  -  -
  Bye
           
Αποτελέσματα 3ου Γύρου 17-04 στις 4:00 μ.μ.
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
0  -  1
2 ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ
2 ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2
1  -  0
2 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
3 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
1  -  0
ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
4 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1
0  -  1
1 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
5 ΜΠΑΪΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡ 1
1  -  0
1 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1
0  -  1
1 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ½
1  -  0
½ ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
8 ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ½
½  -  ½
0 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
9 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 0
1  -  0
0 ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
           
Αποτελέσματα 4ου Γύρου στις 2012/04/18 στις 4:00 μ.μ.
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ 3
0  -  1
3 ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2
0  -  1
2 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2
0  -  1
2 ΜΠΑΪΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡ
4 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2
0  -  1
2 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 1
0  -  1
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
1  -  0
1 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
7 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
1  -  0
1 ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
8 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ½
0  -  1
1 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
9 ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ½
1  -  0
0 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
           
Αποτελέσματα 5ου Γύρου στις 2012/04/19 στις 4:00 μ.μ.
Bo. Name Pts Res. Pts Name
1 ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4 1  -  0 3 ΜΠΑΪΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡ
2 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3 1  -  0 3 ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ
3 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3 1  -  0 ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
4 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1  -  0 2 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
5 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2 1  -  0 2 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2 1  -  0 2 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1 0  -  1 ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
8 ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1 ½  -  ½ 1 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ
9 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0 1  -  0 ½ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
           
Αποτελέσματα 6ου Γύρου στις 2012/04/20
Bo. Name Pts Res. Pts Name
1 ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 5
1  -  0
4 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0  -  1
4 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ 3
0  -  1
3 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4 ΜΠΑΪΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡ 3
1  -  0
3 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
5 ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
1  -  0
ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
6 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2
1  -  0
2 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2
1  -  0
ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
8 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ
+  -  -
½ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
9 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1
0  -  1
1 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
           
Αποτελέσματα 7ου Γύρου στις 2012/04/21
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4
0  -  1
6 ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5
1  -  0
4 ΜΠΑΪΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡ
3 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4
0  -  1
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ 3
0  -  1
ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
5 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 3
1  -  0
3 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6 ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
0  -  1
3 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
7 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ
½  -  ½
2 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
8 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2
0  -  1
½ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
9 ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
0  -  1
1 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
           

Τελική Βαθμολογία
Rg. Name Σύλλογος Typ Βαθμοί BH.
1 ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ U08
7
28
2 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ U10
6
27½
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ U08
28
4 ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ U08
21½
5 ΜΠΑΪΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡ A.Ο. ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ U08
4
29½
6 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο. ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ U12
4
29
7 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ U10
4
28
8 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ U08
4
26
9 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ U08
4
25½
10 ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ U08
3
30
11 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ U08
3
21
12 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ Α.Ο. ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ U12
3
20½
13 ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ U08
27
14 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ U08
25
15 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ U08
2
21½
16 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Α.Ο. ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ U10
2
21½
17 ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ U08
20½
18 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α.Ο. ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ U10
19
19 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ U10
1
24
20 ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Ο. ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ U10
0
17