ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΝΕΑΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΜΙΛΟΣ Ν. ΧΑΝΙΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΝΕΑΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
Α΄ ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 6ο ΓΥΡΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 8 ΕΤΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 8 ΕΤΩΝ
Τελική Βαθμολογία
Rg. Name Elo Schule
Βαθμοί
Res. BH.
1 ΤΣΟΛΚΑΣ ΚΩΝΣ/ΝΟΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
6
0 22
2 ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
0 21½
3 ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
5
1 21½
4 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 1005 ΡΙΘΥΜΝΑ
5
0 17½
5 ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1005 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
0 21½
6 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
0 16
7 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1005 ΡΙΘΥΜΝΑ
4
0 21
8 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
4
0 20½
9 ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
4
0 20½
10 ΔΑΦΝΟΜΙΛΗ ΣΟΦΙΑ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
4
0 15½
11 ΒΕΡΓΙΤΣΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
4
0 14
12 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
0 12½
13 ΚΑΒΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3
0 18
14 ΔΑΦΝΟΜΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3
0 16½
15 ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΝΟΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3
0 15½
16 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3
0 14½
17 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1005 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
0 19½
18 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2
0 18½
19 ΜΙΧΕΛΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2
0 16
20 ΔΡΟΣΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2
0 13
21 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
0 15
22 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
0
0 14½
Αποτελέσματα 1ου Γύρου στις 2012/01/14
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0
1  -  0
0 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0
1  -  0
0 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
3 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0
0  -  1
0 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 0
1  -  0
0 ΜΙΧΕΛΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
5 ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0
1  -  0
0 ΒΕΡΓΙΤΣΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
6 ΔΑΦΝΟΜΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 0
0  -  1
0 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
7 ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0
1  -  0
0 ΔΑΦΝΟΜΙΛΗ ΣΟΦΙΑ
8 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0
0  -  1
0 ΤΣΟΛΚΑΣ ΚΩΝΣ/ΝΟΣ
9 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 0
0  -  1
0 ΔΡΟΣΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ
10 ΚΑΒΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
0  -  1
0 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 0
1  -  -
  Bye
           
Αποτελέσματα 2ου Γύρου στις 2012/01/15
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1
0  -  1
1 ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
1  -  0
1 ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 ΤΣΟΛΚΑΣ ΚΩΝΣ/ΝΟΣ 1
1  -  0
1 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
4 ΔΡΟΣΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 1
½  -  ½
1 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΣ
5 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1
0  -  1
1 ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
6 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0
0  -  1
1 ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
7 ΒΕΡΓΙΤΣΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0
0  -  1
0 ΚΑΒΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
8 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 0
0  -  1
0 ΔΑΦΝΟΜΙΛΗ ΜΑΡΙΑ
9 ΔΑΦΝΟΜΙΛΗ ΣΟΦΙΑ 0
1  -  0
0 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
10 ΜΙΧΕΛΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0
0  -  1
0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
  ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 0
1  -  -
  Bye
           
Αποτελέσματα 3ου Γύρου στις 2012/01/21
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
1  -  0
2 ΤΣΟΛΚΑΣ ΚΩΝΣ/ΝΟΣ
2 ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2
1  -  0
2 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2
1  -  0
ΔΡΟΣΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ
4 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΣ
0  -  1
1 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
5 ΔΑΦΝΟΜΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 1
1  -  0
1 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
6 ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1
1  -  0
1 ΔΑΦΝΟΜΙΛΗ ΣΟΦΙΑ
7 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1
0  -  1
1 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
8 ΚΑΒΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1
1  -  0
1 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
9 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 0
0  -  1
0 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0
0  -  1
0 ΒΕΡΓΙΤΣΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  ΜΙΧΕΛΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0
1  -  0
  Bye
           
Αποτελέσματα 4ου Γύρου 2012/01/22
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3
1  -  0
3 ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
2 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
0  -  1
3 ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 2
0  -  1
2 ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
1  -  0
2 ΔΑΦΝΟΜΙΛΗ ΜΑΡΙΑ
5 ΤΣΟΛΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2
1  -  0
2 ΚΑΒΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
6 ΔΡΟΣΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ
0  -  1
1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
7 ΔΑΦΝΟΜΙΛΗ ΣΟΦΙΑ 1
1  -  0
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΣ
8 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1
1  -  0
1 ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΝΟΣ
9 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1
½  -  ½
1 ΜΙΧΕΛΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
10 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1
1  -  0
1 ΒΕΡΓΙΤΣΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
11 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 0
0  -  1
0 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
           
Αποτελέσματα 5ου Γύρου στις 2012/01/22
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4
0  -  1
4 ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
2 ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3
0  -  1
3 ΤΣΟΛΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3 ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3
1  -  0
3 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2
½  -  ½
2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 ΚΑΒΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
0  -  1
2 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 2
1  -  0
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
7 ΔΑΦΝΟΜΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 2
1  -  0
2 ΔΑΦΝΟΜΙΛΗ ΣΟΦΙΑ
8 ΜΙΧΕΛΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
½  -  ½
ΔΡΟΣΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ
9 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΣ
0  -  1
ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
10 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1
0  -  1
1 ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΝΟΣ
11 ΒΕΡΓΙΤΣΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1
1  -  0
0 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
           
Αποτελέσματα 6ου Γύρου στις 2012/01/28
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΤΣΟΛΚΑΣ ΚΩΝΣ/ΝΟΣ 4
1  -  0
5 ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
2 ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4
½  -  ½
4 ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3
1  -  0
3 ΔΑΦΝΟΜΙΛΗ ΜΑΡΙΑ
4 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 3
0  -  1
3 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
1  -  0
3 ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
6 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
-  -  +
ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
7 Μακρής  Μάνος 2
0  -  1
2 ΒΕΡΓΙΤΣΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
8 ΔΑΦΝΟΜΙΛΗ ΣΟΦΙΑ 2
1  -  0
2 ΚΑΒΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
9 ΔΡΟΣΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 2
0  -  1
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
10 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΣ
-  -  +
1 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
11 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 0
-  -  +
1 ΜΙΧΕΛΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
           
Αποτελέσματα 7ου Γύρου on 2012/01/29
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5
½  -  ½
ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4
0  -  1
5 ΤΣΟΛΚΑΣ ΚΩΝΣ/ΝΟΣ
3 ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0  -  1
4 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
4 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ
0  -  1
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
5 ΒΕΡΓΙΤΣΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 4
0  -  1
3 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
6 ΔΑΦΝΟΜΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 3
0  -  1
3 ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
7 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2
0  -  1
3 ΔΑΦΝΟΜΙΛΗ ΣΟΦΙΑ
8 ΔΡΟΣΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 2
0  -  1
2 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
9 ΚΑΒΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
1  -  0
2 ΜΙΧΕΛΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΝΟΣ 2     Bye
           

 


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10 ΕΤΩΝ
Τελική Βαθμολογία
Rg. Name Elo Σύλλογος
Βαθμοί
Res. BH.
1 ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
6
0 19
2 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
5
1 17
3 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
5
0 17
4 ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1000 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
4
1 19½
5 ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1005 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
4
0 18
6 ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1000 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3
0 19
7 ΞΥΠΟΛΥΤΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1
0 20½
8 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
0
0 19
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10 ΕΤΩΝ
Αποτελέσματα 1ου Γύρου στις 2012/01/14
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
1 ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1005
1  -  0
ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 0 8
2 ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1000
1  -  0
ΞΥΠΟΛΥΤΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0 7
3 ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1000
0  -  1
ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 6
4 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
1  -  0
ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 0 5
Αποτελέσματα 2ου Γύρου στις 2012/01/15
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
8 ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 0
1 - 0
ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 0 5
6 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
1 - 0
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 4
7 ΞΥΠΟΛΥΤΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0
0 - 1
ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1000 3
1 ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1005
0 - 1
ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1000 2
Αποτελέσματα 3ου Γύρου on 2012/01/15
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
2 ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1000
0 - 1
ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 0 8
3 ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1000
1 - 0
ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1005 1
4 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
1 - 0
ΞΥΠΟΛΥΤΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0 7
5 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 0
0 - 1
ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 6
Αποτελέσματα 4ου Γύρου on 2012/01/21
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
8 ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 0
1 - 0
ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 6
7 ΞΥΠΟΛΥΤΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0
1 - 0
ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 0 5
1 ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1005
1 - 0
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 4
2 ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1000
0 - 1
ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1000 3
Αποτελέσματα 5ου Γύρου on 2012/01/22
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
3 ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1000
0 - 1
ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 0 8
4 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
1 - 0
ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1000 2
5 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 0
0 - 1
ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1005 1
6 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
1 - 0
ΞΥΠΟΛΥΤΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0 7
Round 6 on 2012/01/28
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
8 ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 0
1 - 0
ΞΥΠΟΛΥΤΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0 7
1 ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1005
1 - 0
ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 6
2 ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1000
1 - 0
ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 0 5
3 ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1000
0 - 1
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 4
Round 7 on 2012/01/29
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
4 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
1 - 0
ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 0 8
5 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 0
0 - 1
ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1000 3
6 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
1 - 0
ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1000 2
7 ΞΥΠΟΛΥΤΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0
0 - 1
ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1005 1


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
Round 1 on 2012/01/14
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1250
1 - 0
ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 1005 4
2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΛΙΚΗ 1005
1  -  0
ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 1010 3
Round 2 on 2012/01/15
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
4 ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 1005
1 - 0
ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 1010 3
1 ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1250
1 - 0
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΛΙΚΗ 1005 2
Round 3 on 2012/01/15
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΛΙΚΗ 1005
0 - 1
ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 1005 4
3 ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 1010
0 - 1
ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1250 1
Round 4 on 2012/01/21
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
4 ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 1005
0 - 1
ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1250 1
3 ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 1010
0 - 1
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΛΙΚΗ 1005 2
Round 5 on 2012/01/22
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
3 ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 1010
0 - 1
ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 1005 4
2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΛΙΚΗ 1005
0 - 1
ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1250 1
Round 6 on 2012/01/28
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
4 ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 1005 - ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΛΙΚΗ 1005 2
1 ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1250
0 - 1
ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 1010 3

 


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12 ΕΤΩΝ
Τελική Βαθμολογία
Rg. Name Elo Σύλλογος
Βαθμοί
Res. BH.
1 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
5
0 13½
2 ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
4
1 13
3 ΜΥΛΩΝΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
4
0 13
4 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3
1 13
5 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3
0 13½
6 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2
0 13
7 ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1005 ΡΙΘΥΜΝΑ
0
0 10

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12 ΕΤΩΝ
Round 1 on 2012/01/14
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
2 ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005
1  -  0
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 0 7
3 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005
0 - 1
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0 6
4 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0
½  -  ½
ΜΥΛΩΝΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0 5
1 ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1005
Bye 0  
Round 2 on 2012/01/15
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
6 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0
½  -  ½
ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0 4
7 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 0
0 - 1
ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005 3
1 ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1005
0 - 1
ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005 2
5 ΜΥΛΩΝΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0   Bye 0  
Round 3 on 2012/01/15
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
3 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005 1  -  0 ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1005 1
4 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0
0 - 1
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 0 7
5 ΜΥΛΩΝΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0
½  -  ½
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0 6
2 ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005   Bye 0  
Round 4 on 2012/01/21
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
7 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 0
0 - 1
ΜΥΛΩΝΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0 5
1 ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1005
0 - 1
ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0 4
2 ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005
0 - 1
ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005 3
6 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0   Bye 0  
Round 5 on 2012/01/22
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
4 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0
0 - 1
ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005 2
5 ΜΥΛΩΝΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0
1 - 0
ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1005 1
6 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0
1 - 0
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 0 7
3 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005   Bye 0  
Round 6 on 2012/01/28
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1005
0 - 1
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0 6
2 ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005
1 - 0
ΜΥΛΩΝΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0 5
3 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005
0 - 1
ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0 4
7 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 0   Bye 0  
Round 7 on 2012/01/29
SNo. Name Rtg   Name Rtg SNo.
5 ΜΥΛΩΝΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0
1 - 0
ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005 3
6 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0
1 - 0
ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005 2
7 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 0
1 - 0
ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1005 1
4 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0   Bye 0  

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 14-16 ΕΤΩΝ
Τελική βαθμολογία
Rg. Name Elo EloI Σύλλογος
Βαθμοί
BH.
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΙΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1529 1529 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1005 0 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΡΙΘΥΜΝΑ
3
3 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1005 0 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΡΙΘΥΜΝΑ
4
4 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1050 0 ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1
5 ΔΡΟΥΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1005 0 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ - ΡΙΘΥΜΝΑ
0
Round 1 on 2012/01/14
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
2 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1050
0  -  1
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1005 5
3 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1005
1 - 0
ΔΡΟΥΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1005 4
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΙΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1529
Bye 0  
Round 2 on 2012/01/15
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
5 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1005
0 - 1
ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1005 3
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΙΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1529
1 - 0
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1050 2
4 ΔΡΟΥΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1005   Bye 0  
Round 3 on 2012/01/21
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
3 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1005
0 - 1
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΙΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1529 1
4 ΔΡΟΥΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1005
0 - 1
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1005 5
2 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1050   Bye 0  
Round 4 on 2012/01/22
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΙΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1529
1 - 0
ΔΡΟΥΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1005 4
2 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1050
0 - 1
ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1005 3
5 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1005   Bye 0  
Round 5 on 2012/01/28
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
4 ΔΡΟΥΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1005
0 - 1
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1050 2
5 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1005
½ - ½
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΙΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1529 1
3 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1005   Bye 0  



ΕΝΩΣΗ  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΩΝ  ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ

Ταχ.Δ/νση:
Τ.Κ:
Τηλ.  Πρόεδρος:

Γραμματέας:
FAX  
Ε-mail:

Καυσίμων 1- Σούδα
732 00 - Χανιά
6934-424111

6932-744696
2821099803
[email protected]
[email protected]

 

    Χανιά.  10/1/2012

       

                                                             ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΤΟΜΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2012

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ:

Οι αγώνες θα διεξαχθούν σε δύο φάσεις:

α. Περιφερειακά Πρωταθλήματα Ενώσεων

Πρωταθλήματα ανά Νομό
Τελική φάση Προκριματικών Κρήτης
β. Τελικοί (Πανελλήνιοι) Αγώνες

Α΄ ΦΑΣΗ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΡΗΤΗΣ

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΡΗΤΗΣ:

Οι αγώνες θα διεξαχθούν σε δύο φάσεις:

α) Περιφερειακά Πρωταθλήματα ανά Νομό
β) Τελική Φάση Κρήτης (μπαράζ Κρήτης).

Α. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑ ΝΟΜΟ

1. ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΑΝΑ ΝΟΜΟ:
Για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων ορίζονται υπεύθυνοι ανά νομό οι εξής:
Νομός Χανίων: Καλογερής Μιχάλης-Ναούμ Γεώργιος
Νομός Ρεθύμνου: Ζουρμπάκη Μαρία
Νομός Ηρακλείου: Στεφανάτος Χαράλαμπος-Σερπετσιδάκης Γιώργος
Νομός Λασιθίου: Γραμμέλης Θανάσης

2. ΠΑΡΑΒΟΛΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ: Από όλους τους συμμετέχοντες, θα καταβάλλεται παράβολο 10 (δέκα) ?, για να καλυφθεί μέρος των δαπανών της Διοργάνωσης.
Το Παράβολο θα καταβάλλεται στον υπεύθυνο Διαιτητή με την έναρξη των αγώνων, ο οποίος και έχει την απόλυτη ευθύνη είσπραξης των παραβόλων.
Ολόκληρο το ποσόν των παραβόλων θα κατατίθεται στο λογαριασμό της ΕΣΣΚ, για να μπορέσει η ΕΣΣΚ να αντιμετωπίσει τις δαπάνες των επίσημων Διοργανώσεων της.

3. ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ: Οι δηλώσεις συμμετοχής θα γίνουν στους υπεύθυνους διαιτητές των χώρων αγώνων ή στους εφόρους Αγώνων Μπάμπη Στεφανάτο, για την Ανατολική Κρήτη κα Ναούμ Γιώργο, για τη Δυτική Κρήτη, μέχρι το βράδυ της Παρασκευής 13 Ιανουαρίου 2012.

4.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ:  Το Περιφερειακά Πρωταθλήματα ανά Νομό θα γίνουν ανάλογα με τον αριθμό των συμμετοχών, ανά ηλικιακή κατηγορία, ως εξής:

Αν σε μια κατηγορία (κοριτσιών) οι συμμετοχές είναι 2 τότε η κατηγορία αυτή ενσωματώνεται στην αντίστοιχη κατηγορία (των αγοριών) της ίδιας ηλικίας. Αν αυτό δεν γίνεται τότε τα 2 κορίτσια θα αγωνιστούν μεταξύ τους σε 2 συναντήσεις. 

3-4 Συμμετοχές: Κυκλικό σύστημα (πουλ) διπλών συναντήσεων.
5-8 Συμμετοχές: Κυκλικό σύστημα (πουλ) απλών συναντήσεων.
9-15 Συμμετοχές: Ελβετικό 5 παρτίδων
?16 Συμμετοχές: Ελβετικό 7 παρτίδων

Το πρόγραμμα των Αγώνων έχει ως εξής

Σάββατο

14 Ιανουαρίου 2012

16.30

1ος γύρος

Κυριακή

15 Ιανουαρίου 2012

10.00

2ος γύρος

Κυριακή

15 Ιανουαρίου 2012

17.30

3ος γύρος

Σάββατο

21 Ιανουαρίου 2012

16.30

4ος γύρος

Κυριακή

22 Ιανουαρίου 2012

16.30

5ος γύρος

Σάββατο

28 Ιανουαρίου 2012

16.30

6ος γύρος

Κυριακή

29 Ιανουαρίου 2012

16.30

7ος γύρος

ΠΡΟΣΟΧΗ: Το πρόγραμμα Αγώνων είναι ενδεικτικό. Σε κάθε χώρο υπεύθυνος για το τελικό πρόγραμμα είναι ο διαιτητής του χώρου, ο οποίος και θα δώσει γραπτό πρόγραμμα σε όλους τους συμμετέχοντες, προς αποφυγή τυχόν παρεξηγήσεων, με την αναγκαία προϋπόθεση ότι το Πρωτάθλημα Νομού θα έχει ολοκλρωθεί μέχρι 29 Ιανουαρίου 2012.
Σημείωση: Αθλητής ή αθλήτρια που δεν έχει προσέλθει στο χώρο των αγώνων 30 λεπτά μετά την προγραμματισμένη έναρξη των αγώνων μηδενίζεται. (άρθρο 6.6 FIDE Laws of Chess).
Η κατάταξη των αθλητών, στο ελβετικό σύστημα, θα γίνεται πρώτα με το διεθνές και μετά με το ελληνικό έλο. Σε περίπτωση ίδιου ελληνικού έλο αλφαβητικά (με λατινικούς χαρακτήρες).

5. ΧΡΟΝΟΣ ΣΚΕΨΗΣ:Οι αγώνες θα διεξαχθούν με ηλεκτρονικά χρονόμετρα και χρόνο σκέψης, για κάθε αντίπαλο, 90 λεπτά. Επιπλέον, από την πρώτη κίνηση και για κάθε κίνηση που ολοκληρώνει ο σκακιστής-στρια, παίρνει ακόμη μισό λεπτό (30") χρόνου σκέψης.
Η καταγραφή των κινήσεων είναι υποχρεωτική σε όλη τη διάρκεια της παρτίδας.

6. ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ: Σε περίπτωση ισοβαθμίας ακολουθούνται κριτήρια που προβλέπονται από τον Κανονισμό Αγώνων. Συγκεκριμένα, όλες οι θέσεις καθορίζονται σύμφωνα με τα ακόλουθα κριτήρια άρσης ισοβαθμίας:  :

Για κυκλικό σύστημα (round robin)
α) Το σύστημα Σόννεμπορν-Μπέργκερ (βαθμοί αντιπάλων ανάλογα με το αποτέλεσμα).
β) Αριθμός νικών (προηγείται ο σκακιστής-τρια με τις περισσότερες νίκες).
γ) Κατάταξη βαθμών του τουρνουά μεταξύ των ισόβαθμων.
δ) 2 10λεπτες παρτίδες στην αρχή, και μετά ανά μία, μέχρι την τελική επικράτηση.

Για ελβετικό σύστημα
α) Αποτέλεσμα του τουρνουά των ισοβάθμων (εάν έχουν παίξει όλοι μεταξύ τους).
β) Το κριτήριο Μπούχολτζ (βαθμοί αντιπάλων)
γ) Το κριτήριο Σόννεμπορν-Μπέργκερ (βαθμοί αντιπάλων ανάλογα με το αποτέλεσμα).
δ) Άθροισμα προοδευτικής βαθμολογίας (και τα κριτήρια άρσης της).
ε) Αριθμός νικών (προηγείται ο σκακιστής-τρια με τις περισσότερες νίκες).
στ) 2 10λεπτες παρτίδες στην αρχή, και μετά ανά μία, μέχρι την τελική επικράτηση.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Στα κριτήρια Μπούχολτς και Σόνεμποργκ θα ισχύσει το «virtualopponent»

7. ΧΩΡΟΙ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:
Για τα Χανιά:

  • Στο εντευκτήριο του Ο.Α.Χανίων (Κατηγορίες <8 Αγόρια και 8 Κορίτσια).
  • Στο εντευκτήριο της Σ.Α.Χανίων (Κατηγορίες <10 Αγόρια, <12 Αγόρια και <14 Κορίτσια).
  • Στο εντευκτήριο του ΚΥΔΩΝΑ (Κατηγορίες: <10 Κορίτσια,<12 Κορίτσια, <14 Αγόρια και <16 Αγόρια και Κορίτσια).

Για το Ηράκλειο:

  • Στο εντευκτήριο του Ο.Α.Α.Η. (Κατηγορίες <8 Αγόρια και <12 Αγόρια).
  • Στο εντευκτήριο του Σ.Ο.ΛΕΩΝ ΚΑΝΤΙΑ (Κατηγορίες <14 Αγόρια, <16 Αγόρια και όλες οι κατηγορίες των Κοριτσιών).
  • Στο εντευκτήριο του Σ.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Κατηγορία: <10 Αγόρια)

Για το Ρέθυμνο:
Στο εντευκτήριο του ΣΚ.Ο.Ρ. όλες οι κατηγορίες Αγοριών και Κοριτσιών.

Για το Λασίθι:
Στο εντευκτήριο του Α.Ο.ΛΑΤΩ Αγ.Νικολάου όλες οι κατηγορίες Αγοριών και Κοριτσιών.

8. ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:
Για τα Χανιά: Κ.Τσαρουχάς για τους αγώνες στη «Σ.Α.Χ.»,  Ε.Παντζελιουδάκη για τους αγώνες στον «Ο.Α.Χ.» και Ζ.Ζαχάριεβ για τους αγώνες στον «ΚΥΔΩΝΑ».

Για το Ηράκλειο: Παπαθανασίου Τάκης για τους αγώνες στον «Ο.Α.Α.Η.»,  Μυλωνάκης Γ.  για τους αγώνες στον «Σ.Ο.ΛΕΩΝ ΚΑΝΤΙΑ και Ν. Παπανδρέου για τους αγώνες στον «Σ.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ».

Για το Ρέθυμνο: Πετρόπουλος Παύλος, για τους αγώνες στον «ΣΚ.Ο.Ρ.»

Για το Λασίθι: Γραμμέλης Θανάσης, για τους αγώνες στον «Α.Ο.ΛΑΤΩ»

ΠΡΟΣΟΧΗ: Οι Διαιτητές οφείλουν αμέσως μετά τη λήξη του κάθε γύρου να ενημερώνουν, για τα αποτελέσματα των αγώνων, τηλεφωνικά, με e-mail ή με sms, τον Μπάμπη Στεφανάτο, για την άμεση ενημέρωση της ιστοσελίδας της ΕΣΣΚ. (Η ενέργεια αυτή δεν χρειάζεται αν οι Διαιτητές ανεβάζουν το σχετικό αρχείο κληρώσεων στο www.chess-results.com)

9.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΝΣΤΑΣΕΩΝ: Για οτιδήποτε ζήτημα προκύψει, την αρμόδια επιτροπή ενστάσεων, για τα Προκριματικά Κρήτης, αποτελούν οι κ.κ. Τσαρουχάς Κώστας, Ζαχάριεβ Ζαχάρι και Βαρβεράκης Κώστας, με αναπληρωτές τους Γρατσέα Στέφανο και Αγναντή Δημήτρη.

10.ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛ. ΦΑΣΗ ΚΡΗΤΗΣ:  Οι Προκρίσεις, ανά κατηγορία, για την Τελική Φάση του Πρωταθλήματος Κρήτης θα ανακοινωθούν, με συμπληρωματική ενημέρωση, εντός ολίγων ημερών.

Β. ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
Θα υπάρξει ενημέρωση, με ξεχωριστή προκήρυξη, για την Τελική φάση των Ατομικών Προκριματικών Κρήτης.

Β΄ ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Οι ημερομηνίες διεξαγωγής του Πανελληνίου Πρωταθλήματος, σύμφωνα με το αγωνιστικό πρόγραμμα της ΕΣΟ, θα διεξαχθούν από 23-29 Ιουνίου 2012.
Οι διοργανωτές, ο χώρος, όπου θα γίνουν οι Πανελλήνιοι Αγώνες των Ατομικών Νεανικών Πρωταθλημάτων του 2012, και άλλες λεπτομέρειες για την τελική φάση, θα ανακοινωθεί αργότερα από την ΕΣΟ. Τη σχετική εγκύκλιο θα σας κοινοποιήσουμε άμεσα.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                               Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

 

           Καλογερής Μιχάλης                                          Βουλγαρίδης Μηνάς