ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΝΕΑΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΜΙΛΟΣ Ν. ΧΑΝΙΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΝΕΑΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
Α΄ ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

Απο τις προκριματικές φάσεις των Χανίων προκρίνονται στην επόμενη φάση του Παγκρήτιου Πρωταθλήματος οι τρεις πρώτοι από τις κατηγορίες αγοριών εκτός από την κατηγορία κάτω των 16 ετών που προκρίνονται οι δύο πρώτοι, και τα δύο πρώτα κορίτσια απο κάθε κατηγορία εκτός απο την κατηγορία κάτω των 16 ετών που προκρίνεται η πρώτη. Η επόμενη φάση του Παγκρήτιου Πρωταθλήματος ξεκινάει το Σάββατο 4 Φεβρουαρίου και το αναλυτικό πρόγραμμα έχει ως εξής:.ΣΑΒ 4 Φλεβάρη, ΚΥΡ 5 Φλεβάρη, ΣΑΒ 11 Φλεβάρη,
ΚΥΡ 12 Φλεβάρη, ΠΑΡ 30 Μάρτη, ΣΑΒ 31 Μάρτη,  ΚΥΡ 1 Απρίλη. Το σύστημα των αγώνων είναι πουλ.   

Οι παίκτες που προκρίθηκαν στην επόμενη φάση του Παγκρήτιου Πρωταθλήματος ανά κατηγορία είναι οι εξής:

 
Κάτω των 8 ετών
 
1ος ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ  
2ος ΜΠΑΪΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ  
3ος ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ  
1 ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ  
2 ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ  
 
Κάτω των 10 ετών
 
1
ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΜΑΡΚΟΣ
ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ
 
2
ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ
ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ  
3
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ  
1 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ  
2 ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ ΑΣΕ ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ  
 
Κάτω των 12 ετών
 
1
ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ  
2
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ  
3
ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ  
1 ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ  
2 ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΑΣΕ ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ  
 
Κάτω των 14 ετών
 
1 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ  
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ  
3 ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ  
1 ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΦ ΣΚΑΚΙΟΥ ΧΑΝΙΩΝ  
2 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣΕ ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ  
 
Κάτω των 16 ετών
 
1 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ  
2 ΧΝΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ  
1 ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ  
       


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 8 ΕΤΩΝ
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rg. Name Elo Σύλλογος
Βαθμοί
BH.
1ος ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1005 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
29
2ος ΜΠΑΪΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡ 1005 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
6
27½
3ος ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
5
30½
4ος ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1005 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
5
28
5ος ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 0 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
5
25½
6ος ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 0 ΑΟ ΚΥΔΩΝ
5
25½
7 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 ΑΟ ΚΥΔΩΝ
24½
8 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
4
33
9 ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1000 ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ
4
31
10 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0 ΑΟ ΚΥΔΩΝ
4
29
11 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1005 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
4
25
12 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
4
24½
13 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
4
23½
14 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0 ΑΟ ΚΥΔΩΝ
4
21
15 ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1000 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
34½
16 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0 ΟΑΧ
3
23
17 ΤΣΙΣΜΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0 ΑΟ ΚΥΔΩΝ
3
22½
18 ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0 ΟΑΧ
3
21
19 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 0 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
3
20½
20 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
3
20½
21 ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 0 ΑΟ ΚΥΔΩΝ
3
19
22 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
26
23 ΚΑΝΔΑΝΟΛΕΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0 ΑΟ ΚΥΔΩΝ
2
23½
24 ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0 ΑΟ ΚΥΔΩΝ
2
22½
25 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1000 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
2
21½
26 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0 ΑΟ ΚΥΔΩΝ
2
21
27 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 0 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
2
18½
28 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0 ΑΟ ΚΥΔΩΝ
1
20½
29 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0 ΑΟ ΚΥΔΩΝ
0
18
  ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0 ΑΟ ΚΥΔΩΝ
0
18
 
Αποτελέσματα 1ου Γύρου στις 2012/01/14 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
0  -  1
0 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΜΠΑΪΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡ 0
1  -  0
0 ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
3 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0
0  -  1
0 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0
1  -  0
0 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΚΑΝΔΑΝΟΛΕΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0
0  -  1
0 ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
6 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 0
1  -  0
0 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0
0  -  1
0 ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
8 ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0
1  -  0
0 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0
0  -  1
0 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
10 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
1  -  0
0 ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ
11 ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0
0  -  1
0 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
12 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0
1  -  0
0 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ
13 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0
1  -  0
0 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
14 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 0
1  -  0
0 ΤΣΙΣΜΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
15 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 0
1  -  0
0 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
           
Αποτελέσματα 2ου Γύρου στις 2012/01/15 at 10:00
Bo. Name Pts Res. Pts Name
1 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
0  -  1
1 ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
2 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1
0  -  1
1 ΜΠΑΪΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡ
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
1  -  0
1 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1
1  -  0
1 ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1
1  -  0
1 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1
1  -  0
1 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
7 ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1
1  -  0
1 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0
0  -  1
1 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
9 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0
1  -  0
0 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
10 ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0
0  -  1
0 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
11 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0
1  -  0
0 ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ
12 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 0
0  -  1
0 ΚΑΝΔΑΝΟΛΕΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 0
0  -  1
0 ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
14 ΤΣΙΣΜΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0
0  -  1
0 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
  ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0
1  -  -
  Bye
           
Αποτελέσματα 3ου Γύρου στις 15/1/2012 17:30
Bo. Name Pts Res. Pts Name
1 ΜΠΑΪΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡ 2
1  -  0
2 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
2 ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2
1  -  0
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2
1  -  0
2 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
4 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2
0  -  1
2 ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
5 ΚΑΝΔΑΝΟΛΕΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
0  -  1
1 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1
1  -  0
1 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
7 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1
0  -  1
1 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1
1  -  0
1 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
9 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1
1  -  0
1 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
10 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1
0  -  1
1 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1
0  -  1
1 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
12 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 0
0  -  1
0 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
13 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
0  -  1
0 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ
14 ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 0
1  -  0
0 ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
  ΤΣΙΣΜΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0
1  -  -
  Bye
           
Αποτελέσματα 4ου Γύρου στις 2012/01/21 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 3
0  -  1
3 ΜΠΑΪΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡ
2 ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 3
½  -  ½
3 ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
0  -  1
2 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
4 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
+  -  -
2 ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2
0  -  1
2 ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2
½  -  ½
2 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
7 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2
1  -  0
2 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
8 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2
1  -  0
1 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
9 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1
0  -  1
1 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ
10 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1
0  -  1
1 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1
1  -  0
1 ΤΣΙΣΜΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
12 ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 1
1  -  0
1 ΚΑΝΔΑΝΟΛΕΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1
1  -  0
1 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
14 ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0
+  -  -
0 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 0
1  -  -
  Bye
           
Αποτελέσματα 5ου Γύρου στις 2012/01/22 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΜΠΑΪΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡ 4
1  -  0
ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
2 ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1  -  0
3 ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3
1  -  0
3 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
4 ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3
1  -  0
3 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 3
1  -  0
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
0  -  1
2 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2
1  -  0
2 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2
0  -  1
2 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
9 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2
1  -  0
2 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
10 ΤΣΙΣΜΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1
1  -  0
2 ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ
11 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1
+  -  -
1 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
12 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1
1  -  0
1 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
13 ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1
1  -  0
1 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
  ΚΑΝΔΑΝΟΛΕΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
1  -  -
  Bye
           
Αποτελέσματα 6ου Γύρου 2012/01/28 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΜΠΑΪΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡ 5
0  -  1
ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4
1  -  0
4 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
3 ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
-  -  +
4 ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3
0  -  1
3 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
5 ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 3
0  -  1
3 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3
0  -  1
3 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
7 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3
0  -  1
ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
8 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
0  -  1
2 ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
9 ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 2
1  -  0
2 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
10 ΚΑΝΔΑΝΟΛΕΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2
0  -  1
2 ΤΣΙΣΜΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
11 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2
0  -  1
2 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ
12 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2
1  -  0
2 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
13 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1
0  -  1
1 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
           
Round 7 on 2012/01/29 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1  -  0
5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5
0  -  1
5 ΜΠΑΪΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡ
3 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 4
0  -  1
4 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
4 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4
0  -  1
4 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
5 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1  -  0
ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
6 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 3
0  -  1
3 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7 ΤΣΙΣΜΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3
0  -  1
3 ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
8 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3
1  -  0
3 ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ
9 ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 3
0  -  1
3 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3
1  -  0
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2
1  -  0
2 ΚΑΝΔΑΝΟΛΕΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 2
0  -  1
2 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
13 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2
0  -  1
1 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
           

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10 ΕΤΩΝ
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rg. Name Elo EloI Σύλλογος Pkte Res. BH.
1
ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΜΑΡΚΟΣ
1010
0
ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ
6
1
31
2
ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ
1005
0
ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ
6
0
26½
3
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1384
1384
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
½
28½
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1005 0 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ½ 24½
5 ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1005 0 ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ 5 0 26½
6 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1005 0 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ 4 0 30½
7 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1005 0 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ 4 0 30½
8 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1421 1421 ΑΣΕ ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2000 4 0 30
9 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1005 0 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ 4 0 24
10 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0 0 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 4 0 24
11 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1005 0 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ 4 0 23
12 ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0 0 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 3 0 25½
13 ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005 0 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 3 0 25
14 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0 0 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 3 0 23
15 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0 0 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 3 0 22
16 ΠΑΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1005 0 ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ 3 0 21½
17 ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1000 0 ΑΟ ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ 3 0 20
18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1000 0 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 3 0 20
19 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005 0 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ 2 0 27½
20 ΣΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1000 0 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 2 0 25
21 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0 0 ΑΟ ΚΥΔΩΝ 2 0 19½
22 ΜΑΝΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0 0 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ 1 0 20
23 ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 1005 0 ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ 1 0 19½
24 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1000 0 ΑΟ ΚΙΣΑΜΟΥ 0 0 15½


Αποτελέσματα 1ου Γύρου on 2012/01/14 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0
1  -  0
0 ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0
0  -  1
0 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΜΑΡΚΟΣ 0
1  -  0
0 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0
0  -  1
0 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ 0
1  -  0
0 ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
6 ΣΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 0
0  -  1
0 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
7 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0
1  -  0
0 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0
1  -  0
0 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0
1  -  0
0 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
10 ΜΑΝΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0
0  -  1
0 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11 ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 0
0  -  1
0 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
12 ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 0
1  -  0
0 ΠΑΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
     
   
Αποτελέσματα 2ου Γύρου στις 2012/01/15 at 10:00
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
0  -  1
1 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
½ - ½
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
3 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1
1  -  0
1 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΜΑΡΚΟΣ
4 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
1  -  0
1 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
5 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1
0  -  1
1 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ
6 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1
1  -  0
1 ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
7 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0
+  -  -
0 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8 ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0
1  -  0
0 ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ
9 ΠΑΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0
0  -  1
0 ΣΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
10 ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0
1  -  0
0 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0
0  -  1
0 ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0
1  -  0
0 ΜΑΝΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
           
Αποτελέσματα 3ου Γύρου
Bo. Name Pts Res. Pts Name
1 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2
0  -  1
2 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ 2
1  -  0
2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
0  -  1
2 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΜΑΡΚΟΣ 1
1  -  0
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΣΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1
0  -  1
1 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1
1  -  0
1 ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
7 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1
0  -  1
1 ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
1  -  0
1 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
9 ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1
1  -  0
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 0
+  -  -
0 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0
0  -  1
0 ΠΑΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0
1  -  -
  Bye
           
Αποτελέσματα 4ου Γύρου στις 2012/01/21 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3
0  -  1
3 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ
2 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3
1  -  0
2 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2
0  -  1
2 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
4 ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
0  -  1
2 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΜΑΡΚΟΣ
5 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
0  -  1
2 ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1  -  0
2 ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
7 ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 1
-  -  +
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
8 ΠΑΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
1  -  0
1 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
0  -  1
1 ΣΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
10 ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1
0  -  1
1 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1
0  -  1
0 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  ΜΑΝΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0
1  -  -
  Bye
           
Αποτελέσματα 5ου Γύρου στις 2012/01/22 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ 4
1  -  0
4 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 3
1  -  0
3 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΜΑΡΚΟΣ 3
1  -  0
3 ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
0  -  1
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΣΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2
0  -  1
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
6 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2
+  -  -
2 ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2
0  -  1
2 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2
0  -  1
2 ΠΑΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
9 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1
1  -  0
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΜΑΝΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1
0  -  1
1 ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
11 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1
0  -  1
1 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
           
Αποτελέσματα 6ου Γύρου στις 2012/01/28 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 4
0  -  1
5 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ
2 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4
0  -  1
4 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΜΑΡΚΟΣ
3 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1  -  0
3 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4 ΠΑΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3
0  -  1
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
5 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3
0  -  1
3 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3
1  -  0
2 ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2
1  -  0
2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2
0  -  1
2 ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
9 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2
+  -  -
2 ΣΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
1  -  0
2 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11 ΜΑΝΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1
0  -  1
1 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
     
   
Αποτελέσματα 7 Γύρου on 2012/01/29 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ 6
0  -  1
5 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΜΑΡΚΟΣ
2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1  -  0
4 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
1  -  0
4 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4
0  -  1
4 ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 3
0  -  1
3 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 3
1  -  0
3 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 3
1  -  0
3 ΠΑΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
8 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
0  -  1
2 ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
9 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2
0  -  1
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2
+  -  -
2 ΣΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
11 ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
1  -  0
1 ΜΑΝΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
     
   


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ν. ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12 ΕΤΩΝ
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rg. Name Elo EloI ΣΥΛΛΟΓΟΣ
Pkte
BH.
1
ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
1551
1551
ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ
5
14
2
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
1560
1560
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
4
15½
3
ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1504
1504
ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ
3
14½
4 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1322 1322 ΑΟ ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ
3
14
5 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1445 1445 ΑΣΕ ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2000
3
12½
6 ΤΣΟΥΡΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005 0 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
8
7 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1000 0 ΟΦ ΣΚΑΚΙΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
2
14½
8 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1000 0 ΑΟ ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ
2
11
9 ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1010 0 ΑΣΕ ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2000
12½
10 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1005 0 ΟΦ ΣΚΑΚΙΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
1
13
11 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0 0 ΑΟ ΚΥΔΩΝ
1
Round 1 on 2012/01/14 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 0
1  -  0
0 ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0
0  -  1
0 ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
3 ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0
1  -  0
0 ΤΣΟΥΡΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0
0  -  1
0 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
5 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 0
1  -  0
0 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
           
Αποτελέσματα 2ου Γύρου στις 2012/01/15 at 16:30
Bo. Name Pts Res. Pts Name
1 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1
0  -  1
1 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
2 ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1
1  -  0
1 ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0
0  -  1
1 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
4 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0
0  -  1
0 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
5 ΤΣΟΥΡΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0
0  -  1
0 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0
1  -  -
  Bye
           
Αποτελέσματα 3ου Γύρου στις 2012/01/15 at 17:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2
0  -  1
2 ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
2 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2
1  -  0
1 ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
0  -  1
1 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
4 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
1  -  0
1 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΤΣΟΥΡΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0
½  -  ½
0 ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0
1  -  -
  Bye
           
Κλήρωση 4ου Γύρου στις 2012/01/21 at 16:30
Bo. Name Pts Res. Pts Name
1 ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 3
1  -  0
3 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
2 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2
0  -  1
2 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
3 ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
1  -  0
2 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
1  -  0
1 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
5 ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ½
1  -  0
1 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  ΤΣΟΥΡΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ½     Bye
           
Round 5 on 2012/01/22 at 16:30
Bo. Name Pts Res. Pts Name
1 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
0  -  1
4 ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
2 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 3
1  -  0
3 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
3 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
0  -  1
2 ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0  -  1
2 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
5 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
0  -  1
ΤΣΟΥΡΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1     Bye
           

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ν. ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 14 ΕΤΩΝ
Τελική Βαθμολογία
Rg. Name Elo EloI Σύλλογος
Βαθμοί
Res. BH.
1 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1878 1878 ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ
5
0 14½
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1772 1772 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
0 15
3 ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1105 0 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
3
0 16½
4 ΜΠΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0 0 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
3
0 14
5 ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ 1435 1435 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
3
0 12½
6 ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1070 0 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
3
0 12
7 ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1000 0 ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ
3
0 11
8 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1050 0 ΟΦ ΣΚΑΚΙΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
0 14
9 ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1195 0 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
0 11½
10 ΜΠΑΜΠΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1511 1511 ΟΦ ΣΚΑΚΙΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
2
1 11
11 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1000 0 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ
2
0
12 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005 0 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ
0
13 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1005 0 ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ
1
0 13½
14 ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 1000 0 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
0
0 11½
Αποτελέσματα 1ου Γύρου στις 2012/01/14 at 16:30
Bo. Name Pts Res. Pts Name
1 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0 0  -  1 0 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 0 1  -  0 0 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
3 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0 ½  -  ½ 0 ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ
4 ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0 1  -  0 0 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0 0  -  1 0 ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 0 1  -  0 0 ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ
  ΜΠΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0 1  -  -   Bye
           
Αποτελέσματα 2ου γύρου στις 2012/01/15 at 10:00
Bo. Name Pts Res. Pts Name
1 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1
1  -  0
1 ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
2 ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
½  -  ½
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
3 ΜΠΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1
1  -  0
1 ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ ½
1  -  0
0 ΜΠΑΜΠΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
5 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 0
1  -  0
½ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 0
0  -  1
0 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0
0  -  1
0 ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
           
Αποτελέσματα 3ου Γύρου στις 2012/01/15 at 17:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2
1  -  0
2 ΜΠΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
1  -  0
ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ
3 ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
½  -  ½
ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1
1  -  0
1 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
5 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
1  -  0
1 ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ½
0  -  1
0 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΜΠΑΜΠΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0
1  -  0
0 ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ
           
Αποτελέσματα 4ου Γύρου στις 2012/01/21 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
0  -  1
3 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2 ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
1  -  0
2 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 ΜΠΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2
0  -  1
2 ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
4 ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ
1  -  0
ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
0  -  1
1 ΜΠΑΜΠΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
6 ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
1  -  0
1 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
7 ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 0
0  -  1
½ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
           
Αποτελέσματα 5ου Γύρου 2012/01/22 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4
1  -  0
3 ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 3
0  -  1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
3 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2
½  -  ½
ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ
4 ΜΠΑΜΠΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2
0  -  1
2 ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0  -  1
2 ΜΠΟΥΡΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
6 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1
0  -  1
ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 0
0  -  1
1 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
           

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 16 ΕΤΩΝ
Round 1 on 2012/01/14
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
1 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1110
0  -  1
ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1450 4
2 ΧΝΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ 1715
0  -  1
ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1965 3
Round 2 on 2012/01/15
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
4 ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1450
0  -  1
ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΚΩΝ/ΝΟΣ 1965 3
1 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1110
½  -  ½
ΧΝΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ 1715 2
Round 3 on 2012/01/21
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
2 ΧΝΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ 1715
1 -
ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1450 4
3 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΚΩΝ/ΝΟΣ 1965
1 - 0
ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1110 1
Round 4 on 2012/01/22
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
4 ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1450
1 - 0
ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1110 1
3 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΚΩΝ/ΝΟΣ 1965 ½  -  ½ ΧΝΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ 1715 2
Round 5 on 2012/01/27
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
3 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΚΩΝ/ΝΟΣ 1965 - ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1450 4
2 ΧΝΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ 1715 - ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1110 1
Round 6 on 2012/01/28
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
4 ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1450 - ΧΝΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ 1715 2
1 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1110 - ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΚΩΝ/ΝΟΣ 1965 3

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 8 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rg. Name Elo ΣΥΛΛΟΓΟΣ
Pkte
SB
1 ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ 1005 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
6
12,00
2 ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
2
4,00
  ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΩΗ 1005 ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ
2
4,00
  ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 1005 ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ
2
4,00
Σ' αυτή την κατηγορία λόγω της πλήρης ισοβαθμίας στα κριτήρια της 2ης θέσης, ακολούθησαν μπαράζ στα οποία η Καραβιτάκη Ευαγγελία με 4 νίκες σε τέσσερις αγώνες πήρε την πρόκριση στην επόμενη φάση.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 8 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
Αποτελέσματα 1ου Γύρου στις 2012/01/14
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0
0  -  1
ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ 1005 4
2 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΩΗ 1005
1  -  0
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 1005 3
Κλήρωση 2ου Γύρου στις2012/01/15
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
4 ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ 1005
1 - 0
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 1005 3
1 ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0
0 - 1
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΩΗ 1005 2
Round 3 on 2012/01/21
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
2 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΩΗ 1005
0 - 1
ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ 1005 4
3 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 1005
0 - 1
ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0 1
Round 4 on 2012/01/22
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
4 ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ 1005
1 - 0
ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0 1
3 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 1005
1 - 0
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΩΗ 1005 2
Round 5 on 2012/01/27
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
3 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 1005
0 - 1
ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ 1005 4
2 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΩΗ 1005
0 - 1
ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0 1
Round 6 on 2012/01/28
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
4 ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ 1005
1 - 0
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΩΗ 1005 2
1 ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0
0 - 1
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 1005 3

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rg. Name Elo Schule Pkte SB
1 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ 1005 ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ 6 22,00
2 ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ 1005 ΑΣΕ ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2000 5 13,50
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1005 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ 4 9,50
4 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1005 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ 3 5,50
5 ΣΑΡΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1000 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 2 3,00
6 ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΟΛΓΑ 1000 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΑΜΟΥ 0 0,00
  ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1000 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΑΜΟΥ 0 0,00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
Round 1 on 2012/01/14
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
4 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1005 0  -  1 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1005 5
1 ΣΑΡΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1000   Bye 0  
Round 2 on 2012/01/15
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
6 ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ 1005 1  -  0 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1005 4
5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1005   Bye 0  
Round 3 on 2012/01/21
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
4 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1005
0  -  1
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ 1005 7
5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1005
0  -  1
ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ 1005 6
Round 4 on 2012/01/22
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
7 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ 1005
1 - 0
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1005 5
1 ΣΑΡΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1000 0  -  1 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1005 4
6 ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ 1005   Bye 0  
Round 5 on 2012/01/27
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1005 1 - 0 ΣΑΡΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1000 1
6 ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ 1005 0  -  1 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ 1005 7
Round 6 on 2012/01/28
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 ΣΑΡΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1000
0  -  1
ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ 1005 6
7 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ 1005   Bye 0  
Round 7 
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
7 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ 1005 1 - 0 ΣΑΡΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1000 1
4 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1005   Bye 0  

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rg. Name Elo Schule Pkte SB
1 ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ 1070 ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ 4 10,00
2 ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 1000 ΑΣΕ ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2000 3 9,00
  ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1010 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 3 9,00
4 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1000 ΟΦ ΣΚΑΚΙΟΥ ΧΑΝΙΩΝ 2 6,00
Round 1 on 2012/01/14
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 1000 0  -  1 ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ 1070 4
2 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ - ΧΡ. 1000 0  -  1 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1010 3
Round 2 on 2012/01/15
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
4 ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ 1070 1  -  0 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1010 3
1 ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 1000 0  -  1 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ - ΧΡ. 1000 2
Round 3 on 2012/01/21
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
2 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ - ΧΡ. 1000
0  -  1
ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ 1070 4
3 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1010
1 - 0
ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 1000 1
Round 4 on 2012/01/22
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
4 ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ 1070
0  -  1
ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 1000 1
3 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1010
0  -  1
ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ - ΧΡ. 1000 2
Round 5 on 2012/01/27
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
3 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1010
1 - 0
ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ 1070 4
2 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ - ΧΡ. 1000 0  -  1 ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 1000 1
Round 6 on 2012/01/28
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
4 ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ 1070
1 - 0
ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ - ΧΡ. 1000 2
1 ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 1000
1 - 0
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1010 3

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 14 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rg. Name Elo Schule
Pkte
SB vict
1 ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1010 ΟΦ ΣΚΑΚΙΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
4
10,50 3
2 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1055 ΑΣΕ ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2000
3
9,00 3
3 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1060 ΑΣΕ ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2000
3
8,00 2
4 ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 1185 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
2
6,50 1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 14 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
Αποτελέσματα 1ου Γύρου on 2012/01/14
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 1185 ½  -  ½ ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1010 4
2 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1060 0  -  1 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1055 3
Κλήρωση 2ου Γύρου στις 2012/01/15 16:30
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
4 ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1010
1 - 0
ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1055 3
1 ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 1185
½  -  ½
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1060 2
Round 3 on 2012/01/21
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
2 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1060
½  -  ½
ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1010 4
3 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1055
1 - 0
ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 1185 1
Round 4 on 2012/01/22
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
4 ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1010
1 - 0
ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 1185 1
3 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1055
0  -  1
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1060 2
Round 5 on 2012/01/27
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
3 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1055
1 - 0
ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1010 4
2 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1060
1 - 0
ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 1185 1
Round 6 on 2012/01/28
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
4 ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1010
1 - 0
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1060 2
1 ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 1185
1 - 0
ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1055 3

 

ΕΝΩΣΗ  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΩΝ  ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ

Ταχ.Δ/νση:
Τ.Κ:
Τηλ.  Πρόεδρος:

Γραμματέας:
FAX  
Ε-mail:

Καυσίμων 1- Σούδα
732 00 - Χανιά
6934-424111

6932-744696
2821099803
[email protected]
[email protected]

 

    Χανιά.  10/1/2012

       

                                                             ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΤΟΜΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2012

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ:

Οι αγώνες θα διεξαχθούν σε δύο φάσεις:

α. Περιφερειακά Πρωταθλήματα Ενώσεων

Πρωταθλήματα ανά Νομό
Τελική φάση Προκριματικών Κρήτης
β. Τελικοί (Πανελλήνιοι) Αγώνες

Α΄ ΦΑΣΗ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΡΗΤΗΣ

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΡΗΤΗΣ:

Οι αγώνες θα διεξαχθούν σε δύο φάσεις:

α) Περιφερειακά Πρωταθλήματα ανά Νομό
β) Τελική Φάση Κρήτης (μπαράζ Κρήτης).

Α. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑ ΝΟΜΟ

1. ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΑΝΑ ΝΟΜΟ:
Για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων ορίζονται υπεύθυνοι ανά νομό οι εξής:
Νομός Χανίων: Καλογερής Μιχάλης-Ναούμ Γεώργιος
Νομός Ρεθύμνου: Ζουρμπάκη Μαρία
Νομός Ηρακλείου: Στεφανάτος Χαράλαμπος-Σερπετσιδάκης Γιώργος
Νομός Λασιθίου: Γραμμέλης Θανάσης

2. ΠΑΡΑΒΟΛΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ: Από όλους τους συμμετέχοντες, θα καταβάλλεται παράβολο 10 (δέκα) ?, για να καλυφθεί μέρος των δαπανών της Διοργάνωσης.
Το Παράβολο θα καταβάλλεται στον υπεύθυνο Διαιτητή με την έναρξη των αγώνων, ο οποίος και έχει την απόλυτη ευθύνη είσπραξης των παραβόλων.
Ολόκληρο το ποσόν των παραβόλων θα κατατίθεται στο λογαριασμό της ΕΣΣΚ, για να μπορέσει η ΕΣΣΚ να αντιμετωπίσει τις δαπάνες των επίσημων Διοργανώσεων της.

3. ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ: Οι δηλώσεις συμμετοχής θα γίνουν στους υπεύθυνους διαιτητές των χώρων αγώνων ή στους εφόρους Αγώνων Μπάμπη Στεφανάτο, για την Ανατολική Κρήτη κα Ναούμ Γιώργο, για τη Δυτική Κρήτη, μέχρι το βράδυ της Παρασκευής 13 Ιανουαρίου 2012.

4.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ:  Το Περιφερειακά Πρωταθλήματα ανά Νομό θα γίνουν ανάλογα με τον αριθμό των συμμετοχών, ανά ηλικιακή κατηγορία, ως εξής:

Αν σε μια κατηγορία (κοριτσιών) οι συμμετοχές είναι 2 τότε η κατηγορία αυτή ενσωματώνεται στην αντίστοιχη κατηγορία (των αγοριών) της ίδιας ηλικίας. Αν αυτό δεν γίνεται τότε τα 2 κορίτσια θα αγωνιστούν μεταξύ τους σε 2 συναντήσεις. 

3-4 Συμμετοχές: Κυκλικό σύστημα (πουλ) διπλών συναντήσεων.
5-8 Συμμετοχές: Κυκλικό σύστημα (πουλ) απλών συναντήσεων.
9-15 Συμμετοχές: Ελβετικό 5 παρτίδων
?16 Συμμετοχές: Ελβετικό 7 παρτίδων

Το πρόγραμμα των Αγώνων έχει ως εξής

Σάββατο

14 Ιανουαρίου 2012

16.30

1ος γύρος

Κυριακή

15 Ιανουαρίου 2012

10.00

2ος γύρος

Κυριακή

15 Ιανουαρίου 2012

17.30

3ος γύρος

Σάββατο

21 Ιανουαρίου 2012

16.30

4ος γύρος

Κυριακή

22 Ιανουαρίου 2012

16.30

5ος γύρος

Σάββατο

28 Ιανουαρίου 2012

16.30

6ος γύρος

Κυριακή

29 Ιανουαρίου 2012

16.30

7ος γύρος

ΠΡΟΣΟΧΗ: Το πρόγραμμα Αγώνων είναι ενδεικτικό. Σε κάθε χώρο υπεύθυνος για το τελικό πρόγραμμα είναι ο διαιτητής του χώρου, ο οποίος και θα δώσει γραπτό πρόγραμμα σε όλους τους συμμετέχοντες, προς αποφυγή τυχόν παρεξηγήσεων, με την αναγκαία προϋπόθεση ότι το Πρωτάθλημα Νομού θα έχει ολοκλρωθεί μέχρι 29 Ιανουαρίου 2012.
Σημείωση: Αθλητής ή αθλήτρια που δεν έχει προσέλθει στο χώρο των αγώνων 30 λεπτά μετά την προγραμματισμένη έναρξη των αγώνων μηδενίζεται. (άρθρο 6.6 FIDE Laws of Chess).
Η κατάταξη των αθλητών, στο ελβετικό σύστημα, θα γίνεται πρώτα με το διεθνές και μετά με το ελληνικό έλο. Σε περίπτωση ίδιου ελληνικού έλο αλφαβητικά (με λατινικούς χαρακτήρες).

5. ΧΡΟΝΟΣ ΣΚΕΨΗΣ:Οι αγώνες θα διεξαχθούν με ηλεκτρονικά χρονόμετρα και χρόνο σκέψης, για κάθε αντίπαλο, 90 λεπτά. Επιπλέον, από την πρώτη κίνηση και για κάθε κίνηση που ολοκληρώνει ο σκακιστής-στρια, παίρνει ακόμη μισό λεπτό (30") χρόνου σκέψης.
Η καταγραφή των κινήσεων είναι υποχρεωτική σε όλη τη διάρκεια της παρτίδας.

6. ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ: Σε περίπτωση ισοβαθμίας ακολουθούνται κριτήρια που προβλέπονται από τον Κανονισμό Αγώνων. Συγκεκριμένα, όλες οι θέσεις καθορίζονται σύμφωνα με τα ακόλουθα κριτήρια άρσης ισοβαθμίας:  :

Για κυκλικό σύστημα (round robin)
α) Το σύστημα Σόννεμπορν-Μπέργκερ (βαθμοί αντιπάλων ανάλογα με το αποτέλεσμα).
β) Αριθμός νικών (προηγείται ο σκακιστής-τρια με τις περισσότερες νίκες).
γ) Κατάταξη βαθμών του τουρνουά μεταξύ των ισόβαθμων.
δ) 2 10λεπτες παρτίδες στην αρχή, και μετά ανά μία, μέχρι την τελική επικράτηση.

Για ελβετικό σύστημα
α) Αποτέλεσμα του τουρνουά των ισοβάθμων (εάν έχουν παίξει όλοι μεταξύ τους).
β) Το κριτήριο Μπούχολτζ (βαθμοί αντιπάλων)
γ) Το κριτήριο Σόννεμπορν-Μπέργκερ (βαθμοί αντιπάλων ανάλογα με το αποτέλεσμα).
δ) Άθροισμα προοδευτικής βαθμολογίας (και τα κριτήρια άρσης της).
ε) Αριθμός νικών (προηγείται ο σκακιστής-τρια με τις περισσότερες νίκες).
στ) 2 10λεπτες παρτίδες στην αρχή, και μετά ανά μία, μέχρι την τελική επικράτηση.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Στα κριτήρια Μπούχολτς και Σόνεμποργκ θα ισχύσει το «virtualopponent»

7. ΧΩΡΟΙ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:
Για τα Χανιά:

  • Στο εντευκτήριο του Ο.Α.Χανίων (Κατηγορίες <8 Αγόρια και 8 Κορίτσια).
  • Στο εντευκτήριο της Σ.Α.Χανίων (Κατηγορίες <10 Αγόρια, <12 Αγόρια και <14 Κορίτσια).
  • Στο εντευκτήριο του ΚΥΔΩΝΑ (Κατηγορίες: <10 Κορίτσια,<12 Κορίτσια, <14 Αγόρια και <16 Αγόρια και Κορίτσια).

Για το Ηράκλειο:

  • Στο εντευκτήριο του Ο.Α.Α.Η. (Κατηγορίες <8 Αγόρια και <12 Αγόρια).
  • Στο εντευκτήριο του Σ.Ο.ΛΕΩΝ ΚΑΝΤΙΑ (Κατηγορίες <14 Αγόρια, <16 Αγόρια και όλες οι κατηγορίες των Κοριτσιών).
  • Στο εντευκτήριο του Σ.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Κατηγορία: <10 Αγόρια)

Για το Ρέθυμνο:
Στο εντευκτήριο του ΣΚ.Ο.Ρ. όλες οι κατηγορίες Αγοριών και Κοριτσιών.

Για το Λασίθι:
Στο εντευκτήριο του Α.Ο.ΛΑΤΩ Αγ.Νικολάου όλες οι κατηγορίες Αγοριών και Κοριτσιών.

8. ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:
Για τα Χανιά: Κ.Τσαρουχάς για τους αγώνες στη «Σ.Α.Χ.»,  Ε.Παντζελιουδάκη για τους αγώνες στον «Ο.Α.Χ.» και Ζ.Ζαχάριεβ για τους αγώνες στον «ΚΥΔΩΝΑ».

Για το Ηράκλειο: Παπαθανασίου Τάκης για τους αγώνες στον «Ο.Α.Α.Η.»,  Μυλωνάκης Γ.  για τους αγώνες στον «Σ.Ο.ΛΕΩΝ ΚΑΝΤΙΑ και Ν. Παπανδρέου για τους αγώνες στον «Σ.Ο.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ».

Για το Ρέθυμνο: Πετρόπουλος Παύλος, για τους αγώνες στον «ΣΚ.Ο.Ρ.»

Για το Λασίθι: Γραμμέλης Θανάσης, για τους αγώνες στον «Α.Ο.ΛΑΤΩ»

ΠΡΟΣΟΧΗ: Οι Διαιτητές οφείλουν αμέσως μετά τη λήξη του κάθε γύρου να ενημερώνουν, για τα αποτελέσματα των αγώνων, τηλεφωνικά, με e-mail ή με sms, τον Μπάμπη Στεφανάτο, για την άμεση ενημέρωση της ιστοσελίδας της ΕΣΣΚ. (Η ενέργεια αυτή δεν χρειάζεται αν οι Διαιτητές ανεβάζουν το σχετικό αρχείο κληρώσεων στο www.chess-results.com)

9.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΝΣΤΑΣΕΩΝ: Για οτιδήποτε ζήτημα προκύψει, την αρμόδια επιτροπή ενστάσεων, για τα Προκριματικά Κρήτης, αποτελούν οι κ.κ. Τσαρουχάς Κώστας, Ζαχάριεβ Ζαχάρι και Βαρβεράκης Κώστας, με αναπληρωτές τους Γρατσέα Στέφανο και Αγναντή Δημήτρη.

10.ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛ. ΦΑΣΗ ΚΡΗΤΗΣ:  Οι Προκρίσεις, ανά κατηγορία, για την Τελική Φάση του Πρωταθλήματος Κρήτης θα ανακοινωθούν, με συμπληρωματική ενημέρωση, εντός ολίγων ημερών.

Β. ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
Θα υπάρξει ενημέρωση, με ξεχωριστή προκήρυξη, για την Τελική φάση των Ατομικών Προκριματικών Κρήτης.

Β΄ ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Οι ημερομηνίες διεξαγωγής του Πανελληνίου Πρωταθλήματος, σύμφωνα με το αγωνιστικό πρόγραμμα της ΕΣΟ, θα διεξαχθούν από 23-29 Ιουνίου 2012.
Οι διοργανωτές, ο χώρος, όπου θα γίνουν οι Πανελλήνιοι Αγώνες των Ατομικών Νεανικών Πρωταθλημάτων του 2012, και άλλες λεπτομέρειες για την τελική φάση, θα ανακοινωθεί αργότερα από την ΕΣΟ. Τη σχετική εγκύκλιο θα σας κοινοποιήσουμε άμεσα.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                               Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

 

           Καλογερής Μιχάλης                                          Βουλγαρίδης Μηνάς