ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΡΗΤΗΣ - ΟΜΑΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ


Η νικήτρια ομάδα του 13ου Δημοτικού Σχολείου Χανίων
Η ομάδα του 1ου δημοτικού Σχολείου Αγ. Νικολάου

 

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Rg.
Σχολεία
βαθμοί
Res.
Πόντοι
1
13ο Δημ Σχ Χανίων Α
9
0
16
2
1ο Δημ Σχ Αγίου Νικολάου
8
0
13
3
2ο Δημ Σχ Βουτών Ηρακλείου
7
0
13½
4
1ο Δημ Σχ Χανίων
7
0
13
5
4ο Δημ Σχ Αγίου Νικολάου
7
0
12½
6
14ο Δημ Σχ Ρεθύμνου
6
0
11½
7
17ο Δημ Σχ Ηρακλείου
6
0
8
30ο Δημ Σχ Ηρακλείου
6
0
9
9
2ο Δημ Σχ Αγίου Νικολάου
5
1
9
10
3ο Δημ Σχ Αγίου Νικολάου
5
1
11
53ο Δημ Σχ Ηρακλείου
4
0
12
5ο Δημ Σχ Ηρακλείου Β
4
0
13
13ο Δημ Σχ Χανίων Β
4
0
14
9ο Δημ Σχ Ηρακλείου
4
0
15
15ο Δημ Σχ Ηρακλείου
3
0
16
Δημ Σχ Γουρνών Ηρακλείου
3
0
17
5ο Δημ Σχ Ηρακλείου Α
2
0

Η ομάδα του 2ου Δημ. Σχ. Βουτών με τον κ. Στεφανάτο Χαράλαμπο
Η ομάδα του 1ου Δημ. Σχ. Χανίων που ισοβάθμησε στην 3η θέση

Συνθέσεις των ομάδων και αποτελέσματα
13ο Δημ Σχ Χανίων Α (9 MP/0 Res.)
Bo. Name FED 1 2 3 4 5 Pts
Gam.
%
1 Πισσαδάκης Δημήτρης Ε΄ τάξη 1 1 1 ½ 1
5
90,0
2 Πετράκη Αργυρώ Ε΄ τάξη 1 1 1 1 1 5
5
100,0
3 Κωνστανταράκης Ανδρέας Δ΄ τάξη 0 1 1 1 1 4
5
80,0
4 Καφαντάρης Στέφανος Γ΄ τάξη 0 + ½ 0 1
5
50,0
1ο Δημ Σχ Αγίου Νικολάου (8 MP/0 Res.)
Bo. Name FED 1 2 3 4 5 Pts
Gam.
%
1 Ασκοξυλάκης Νικόλαος ΣΤ΄ τάξη 1   1 1 1 4
4
100,0
2 Βαρκαράκης Ιωάννης Γ΄ τάξη   1     ½
2
75,0
3 Μαρκάκη Ειρήνη ΣΤ΄ τάξη ½ 0 0 0 0 ½
5
10,0
4 Σπυριδάκης Ορέστης ΣΤ΄ τάξη 1 1 ½ 0  
4
62,5
  Τσιχλής Χρήστος ΣΤ΄ τάξη 1 1 1 ½ 1
5
90,0
2ο Δημ Σχ Βουτών Ηρακλείου (7 MP/0 Res.)
Bo. Name FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. %
1 Στρατήγη Εβίτα ΣΤ΄ Δημ 0 1 1 1 1 4 5 80,0
2 Στρατήγη Ιωάννα Δ΄ Δημ 0 1 1 1 1 4 5 80,0
3 Αγγελάκης Ηλίας Γ΄ Δημ 1 1 1 0 0 3 5 60,0
4 Παπαδάκη Ναυσικά Ε΄ Δημ 1 1 ½ 0 0 5 50,0
1ο Δημ Σχ Χανίων (7 MP/0 Res.)
Bo. Name FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. %
1 Παπαδημητράκης Γιώργος Β΄ τάξη 1   1 1 0 3 4 75,0
2 Παπαδημητράκη Σταυρούλα Γ΄ τάξη 0 1 0 1 0 2 5 40,0
3 Παντελάκης Χαράλαμπος Δ΄ τάξη   1   1 0 2 3 66,7
4 Σκαραντωνάκης Μάριος Δ΄ τάξη 1 1 0     2 3 66,7
  Θωμαδάκης Νέστορας Δ΄ τάξη 1 1 1 1 0 4 5 80,0
4ο Δημ Σχ Αγίου Νικολάου (7 MP/0 Res.)
Bo. Name FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. %
1 Παπαδάκης Γιώργος Ε΄ τάξη 1 1 0 1 0 3 5 60,0
2 Τζανάκη Ιωάννα Ε΄ τάξη 1 1 1 0 0 3 5 60,0
3 Μαγουλιανός Νίκος Β΄ τάξη 0 1 ½ 0 1 5 50,0
4 Παπαδάκης Ηλίας Β΄ τάξη   1   +   2 2 100,0
  Κοζύρης Ηλίας Β΄ τάξη 1   0   1 2 3 66,7
14ο Δημ Σχ Ρεθύμνου (6 MP/0 Res.)
Bo. Name FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. %
1 Μαθιουλάκης Γιώργος ΣΤ΄Δημ 1 + 1 1 0 4 5 80,0
2 Χατζηπαράσχος Γιώργος Ε΄ Δημ 1 0 0 0 0 1 5 20,0
3 Μαθιουλάκη Ιωάννα Δ΄ Δημ 1 1 1 1 1 5 5 100,0
4 Χατζηπαράσχος Μάρκος Β΄ Δημ 1 0 0 0 ½ 5 30,0
17ο Δημ Σχ Ηρακλείου (6 MP/0 Res.)
Bo. Name FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. %
1 Φακίδης Γεώργιος Δ΄ τάξη + 0 + ½ ½ 3 5 60,0
2 Μπαρμπούνης Ιωάννης Ε΄ τάξη 0 0 0 1 1 2 5 40,0
3 Κάββαλου Καλλιόπη Ε΄ τάξη 0 0 ½ 0 1 5 30,0
4 Τσαγκαράκης Γεώργιος Β΄ τάξη 0 0 1 1 + 3 5 60,0
30ο Δημ Σχ Ηρακλείου (6 MP/0 Res.)
Bo. Name FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. %
1 Αρχαύλης Μάνος Α΄ τάξη + 0   0 + 2 4 50,0
2 Καμπουράκης Γιώργος Β΄ τάξη 1   1 0 0 2 4 50,0
3 Κυνηγάρης Μιχάλης Α΄ τάξη   0 0 0   0 3 0,0
4 Κυνηγάρης Γιώργος Δ΄ τάξη 1 0 1   0 2 4 50,0
  Καμπουράκη Σοφία Δ΄ τάξη 0 1 1 0 1 3 5 60,0
2ο Δημ Σχ Αγίου Νικολάου (5 MP/1 Res.)
Bo. Name FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. %
1 Κοφινάκη Μαρία Γ΄ Τάξη 0 0 0 ½ 0 ½ 5 10,0
2 Κοφινάκη Δέσποινα Γ΄ Τάξη 1 0 0 1 1 3 5 60,0
3 Κοκκίνη Μαριάννα Γ΄ Τάξη 1   ½ 1 1 4 87,5
4 Κοκκίνη Δήμητρα Β΄ Τάξη   0 0 1 0 1 4 25,0
  Μαστοράκη Δέσποινα ΣΤ΄ Τάξη 1 0       1 2 50,0
3ο Δημ Σχ Αγίου Νικολάου (5 MP/1 Res.)
Bo. Name FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. %
1 Van Linthout Πανδώρα Δ΄ τάξη 0 ½ 1 1 1 5 70,0
2 Van Linthout Κων/νος ΣΤ΄ τάξη 0 1 1 ½ 1 5 70,0
3 Κωστάκης Αλέξανδρος Γ΄ τάξη 0 + ½ 0 0 5 30,0
4 Γιατζάκης Στέφανος Α΄ τάξη 0 0 0 0 0 0 5 0,0
53ο Δημ Σχ Ηρακλείου (4 MP/0 Res.)
Bo. Name FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. %
2 Δαγκωνάκη Ασπασία Γ΄ Τάξη 1 0 1 1 0 3 5 60,0
3 Σερπετσιδάκης Νίκος Δ΄ Τάξη 1 1 1 1 1 5 5 100,0
4 Δαγκωνάκη Αντωνία ΣΤ΄ Τάξη 1 1 1 0 1 4 5 80,0
5ο Δημ Σχ Ηρακλείου Β (4 MP/0 Res.)
Bo. Name FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. %
1 Ματθαιάκη Νεφέλη Β΄ τάξη 1   0 1 1 3 4 75,0
3 Κεραμυδάς Παναγιώτης Β΄ τάξη 0   ½ 1 ½ 2 4 50,0
4 Κεραμυδά Ελένη Ε΄ τάξη 0   1 0 ½ 4 37,5
  Αναστασάκη Κάλυ Β΄ τάξη 0   0 0 0 0 4 0,0
13ο Δημ Σχ Χανίων Β (4 MP/0 Res.)
Bo. Name FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. %
1 Πετράκη Φραντζέσκα Γ΄ τάξη 1 0 ½   1 4 62,5
2 Καλογρίδης Νικόλαος Β΄ τάξη 0 0 1   1 2 4 50,0
3 Σταματάκης Σοφοκλής Α΄ τάξη 0 0 0   1 1 4 25,0
4 Παντελάκης Ελευθέριος Α΄ τάξη -         0 1 0,0
  Χατζηπαναγιώτου Ασημένια Β΄ τάξη         1 1 1 100,0
9ο Δημ Σχ Ηρακλείου (4 MP/0 Res.)
Bo. Name FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. %
1 Πολλάκης Νικόλαος Β΄ τάξη 0 -   - - 0 4 0,0
3 Τοχταμής Κλήμης Δ΄ τάξη 0 0   1 ½ 4 37,5
4 Τοχταμή Νάσια Γ΄ τάξη 0 ½   1 0 4 37,5
  Κουτσουράκης Γιάννης Β΄ τάξη 1 1   1 0 3 4 75,0
15ο Δημ Σχ Ηρακλείου (3 MP/0 Res.)
Bo. Name FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. %
1 Χουστουλάκης Γιάννης GRE 0   0 0 0 0 4 0,0
2 Στυλιανού Γιώργος GRE 0 1   1 0 2 4 50,0
3 Γραμματικάκη Κάλλι GRE 0 1 0 1 0 2 5 40,0
4 Μπροκαλάκης-Γούναρης Χρήστος-Αριστείδης Γ΄ τάξη 1 1 ½     3 83,3
  Σπαχής Κων/νος Γ΄ τάξη   0 0 0 0 0 4 0,0
Δημ Σχ Γουρνών Ηρακλείου (3 MP/0 Res.)
Bo. Name FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. %
1 Φαφαλάκη Αθανασία Α΄ τάξη   0 1   0 1 3 33,3
2 Κατσαρός Δημήτριος Α΄ τάξη   0 0 0 ½ ½ 4 12,5
3 Καραντζάς Κων/νος Β΄ τάξη   0 0 ½   ½ 3 16,7
4 Καστρινάκης Γιάννης Γ΄ τάξη   0   0 ½ ½ 3 16,7
  Παντατοσάκη Φουάντ-Ιριλένα Γ΄ τάξη     0 0 1 1 3 33,3
5ο Δημ Σχ Ηρακλείου Α (2 MP/0 Res.)
Bo. Name FED 1 2 3 4 5 Pts Gam. %
1 Οικονομάκης Θεόδωρος Α΄ τάξη 0   0 +   1 3 33,3
2 Οικονομάκης Γιώργος Β΄ τάξη 0 1 0 0   1 4 25,0
3 Ηγουμενάκη Κων/να Β΄ τάξη ½ 0   0   ½ 3 16,7
4 Ηγουμενάκη Μαριλένα ΣΤ΄ τάξη 0 0 0     0 3 0,0
  Σπυριδάκης Στέλιος ΣΤ΄ τάξη   0 + 0   1 3 33,3


ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ
ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥ