ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ - Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Οι νικητές της Δ΄ δημοτικού με την εκπρόσωπο του ξενοδοχείου κ. Δανδουλάκη

Rg.

Name

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΒΑΘΜΟΙ

Res.

BH.

1ος

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1ο Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ

ΣΑΧ

6

0

33½

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ

ΠΛΑΤΑΝΙΑ

ΚΥΔΩΝ

6

0

32

ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

5o ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΣΚΟΡ

6

0

31½

2ος

ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2ο ΧΑΝΙΩΝ

ΑΣΕ ΟΤΕ

6

0

31½

3ος

ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΖΙΝΟΣ

ΣΑΧ

5

0

32½

6

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ

1ο ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΚΥΔΩΝ

5

0

31

7

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

8ο ΧΑΝΙΩΝ

ΚΥΔΩΝ

5

0

29½

8

ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ

1ο ΧΑΝΙΩΝ

ΚΥΔΩΝ

5

0

29

9

ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2ο ΣΟΥΔΑΣ

ΟΑΧ

5

0

27½

10

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2o ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΣΚΟΡ

5

0

27

11

ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

1ο ΚΥΔΩΝΙΑΣ

 

5

0

26

12

ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14ο ΧΑΝΙΩΝ

ΚΥΔΩΝ

5

0

26

13

ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο ΜΟΥΡΝΙΩΝ

ΣΑΧ

5

0

25½

14

ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΖΙΝΟΣ

ΣΑΧ

0

31

15

ΚΟΒΛΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΩΡΑΦΑΚΙΑ

 

0

25

16

ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

15ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΣΚΟΡ

0

25

17

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

19ο ΧΑΝΙΩΝ

ΟΦΣΧ

0

23½

18

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

13ο ΧΑΝΙΩΝ

ΟΑΧ

4

0

31

19

ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

16ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΣΚΟΡ

4

0

29½

20

ΤΕΡΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

8ο ΧΑΝΙΩΝ

ΚΥΔΩΝ

4

0

28½

21

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΛΙΚΗ

2ο ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛ

ΣΚΟΡ

4

0

26½

22

ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ

 

4

0

22

23

ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ  ΜΑΡΙΑΝΝΑ

8ο ΧΑΝΙΩΝ

ΣΑΧ

4

0

21½

24

ΣΙΚΑΛΙΑ ΔΩΡΟΘΕΑ

8ο ΧΑΝΙΩΝ

ΚΥΔΩΝ

0

29½

25

ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟ

 

0

23½

26

ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

14ο ΧΑΝΙΩΝ

 

0

23

27

ΦΑΝΔΡΙΔΗ ΑΝΤΡΙΑ

17ο ΧΑΝΙΩΝ

 

0

21½

28

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ

 

0

19½

29

ΚΑΤΣΙΦΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

17ο ΧΑΝΙΩΝ

 

3

0

30

30

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

1ο ΣΟΥΔΑΣ

 

3

0

28½

31

ΤΣΑΠΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟ

 

3

0

27½

32

ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ

1ο ΧΑΝΙΩΝ

 

3

0

27

33

ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

1ο ΧΑΝΙΩΝ

ΚΑΙΣΣΑ

3

0

24½

34

ΤΖΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1ο ΣΟΥΔΑΣ

 

3

0

23½

35

ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

1ο ΣΟΥΔΑΣ

 

3

0

23½

36

ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΑΓΡΟΚΗΠΙΟ

 

3

0

21½

37

ΡΟΔΟΜΑΓΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

1ο ΧΑΝΙΩΝ

 

3

0

21½

38

ΠΕΔΙΑΔΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1ο ΧΑΝΙΩΝ

 

3

0

21

39

ΜΠΕΝΑΚΗ ΝΙΚΗ

ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟ

 

3

0

19½

40 ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 17ο ΧΑΝΙΩΝ   0 22

41

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

17ο ΧΑΝΙΩΝ

 

0

22

42

ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ

14ο ΧΑΝΙΩΝ

 

0

20½

43

ΠΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ

 

0

19

44

ΧΑΤΖΗΠΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ

 

0

17½

45

ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΧΩΡΑΦΑΚΙΑ

 

0

16

46

ΝΤΟΥΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

8ο ΧΑΝΙΩΝ

ΚΥΔΩΝ

2

0

27

47

ΧΟΜΠΙΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟ

 

2

0

26½

48

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

17ο ΧΑΝΙΩΝ

 

2

0

23

49

ΚΛΙΝΑΥΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ

 

2

0

22½

50

ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ

 

2

0

21

51

ΝΙΞ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΕΠΙΣΚΟΠΗ

 

2

0

20½

52

ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗ ΛΥΔΙΑ

ΧΩΡΑΦΑΚΙΑ

 

2

0

20

53

ΚΟΥΒΑΡΙΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ

 

2

0

17

54

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟ

 

2

0

16

55

ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

3ο ΚΙΣΑΜΟΥ

ΚΙΣΑΜΟΣ

0

23½

56

ΚΑΤΣΟΥΦΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ

 

0

18½

57

ΜΠΕΡΒΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΕΠΙΣΚΟΠΗ

 

0

14½

58

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

17ο ΧΑΝΙΩΝ

 

0

0

18




ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ
ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ