ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΝΕΑΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΜΙΛΟΣ Ν. ΧΑΝΙΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΝΕΑΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
Α΄ ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΤΑ «ΧΡΥΣΑ» ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΣΑΧ!!

Λιοδάκης Κωνσταντίνος
Πρωταθλητής κάτω των 16 ετών
Αγναντή Δανάη
Πρωταθλήτρια κάτω των 16 ετών
Ναούμ Σπύρος
Πρωταθλητής κάτω των 14 ετών
Μαρκάκη Σοφία
Πρωταθλήτρια κάτω των 14 ετών
Παπαδόπουλος Αργύρης Πρωταθλητής κάτω των 12 ετών
Πετράκη Ευαγγελία
Πρωταθλήτρια κάτω των 12 ετών
Πετράκης Στέλιος
Πρωταθλητής κάτω των 10 ετών
Βοζινάκη Ανθή
Πρωταθλήτρια κάτω των 10 ετών
Λιοδάκης Φίλιππας
Πρωταθλητής κάτω των 8 ετών
Πετράκη Φρατζέσκα
Πρωταθλήτρια κάτω των 8 ετών
Πατρελάκης Ευάγγελος 2η θέση
και πρόκριση για την επόμενη φάση
Παλιεράκη Λυδία 2η θέση
και πρόκριση για την επόμενη φάση
Βουλγαράκη Δέσποινα, 2η θέση και
πρόκριση για την επόμενη φάση
Γεωργακόπουλος Νίκος 3ος και
πρόκριση για την επόμενη φάση


Ολοκληρώθηκαν την Κυριακή 13 Φεβρουαρίου οι δέκα προκριματικές κατηγορίες των Νεανικών Πρωταθλημάτων Χανίων. Στους αγώνες που διήρκεσαν πάνω από ένα μήνα συμμετείχαν 86 αθλητές απ' όλα τα σωματεία των Χανίων χωρισμένοι σε 10 ηλικιακές κατηγορίες. Το επίπεδο των μικρών αθλητών της πόλης μας ήταν πολύ υψηλό μιας και πολλά από τα παιδιά που συμμετείχαν πρωταγωνιστούν και στα Πανελλήνια Πρωταθλήματα.
Ιδιαίτερη χαρά όμως για τους ανθρώπους της Σκακιστικής Ακαδημίας Χανίων και του συνεργαζόμενου σωματείου του ΑΣΕ ΟΤΕ που είδαν τους αθλητές τους να κατακτούν όλες τις πρώτες θέσεις και των δέκα κατηγοριών!
Δύο αθλητές-τριες από κάθε κατηγορία προκρίνονται για την επόμενη φάση η οποία είναι το Παγκρήτιο πρωτάθλημα απ' όπου θα διεκδικήσουν και την πρόκριση για τα Πανελλήνια Νεανικά Πρωταθλήματα. Από τις κατηγορίες κάτω των 10 ετών και 12 ετών αγοριών θα προκριθούν οι τρεις πρώτοι.
Αναλυτικά οι παίκτες που έχουν προκριθεί για την επόμενη φάση είναι οι εξής:

Κατηγορία κάτω των 8 ετών αγοριών
Κατηγορία κάτω των 8 ετών κοριτσιών
1ος Λιοδάκης Φίλιππας ΣΑΧ Πετράκη Φρατζέσκα ΟΤΕ
2ος Πατρελάκης Βαγγέλης ΣΑΧ Παλιεράκη Λυδία ΣΑΧ
Κατηγορία κάτω των 10 ετών αγοριών
Κατηγορία κάτω των 10 ετών κοριτσιών
1ος Πετράκης Στέλιος ΣΑΧ Βοζινάκη Ανθή ΣΑΧ
2ος Πισσαδάκης Μανούσσος ΚΥΔΩΝ Αγγελάκη Φιλίππα ΚΥΔΩΝ
3ος
Γεωργακόπουλος Νίκος
ΣΑΧ      
Κατηγορία κάτω των 12 ετών αγοριών
Κατηγορία κάτω των 12 ετών κοριτσιών
1ος Παπαδόπουλος Αργύρης ΣΑΧ Πετράκη Ευαγγελία ΟΤΕ
2ος Ονταμπασίδης Άρης ΚΥΔΩΝ Κώτσογλου Εύη ΟΦΣΧ
3ος Θωμάκης Νίκος ΟΑΧ      
Κατηγορία κάτω των 14 ετών αγοριών
Κατηγορία κάτω των 14 ετών κοριτσιών
1ος Ναούμ Σπύρος ΣΑΧ Μαρκάκη Σοφία ΟΤΕ
2ος Καλογερής Γιάννης ΚΥΔΩΝ Βουλγαράκη Δέσποινα ΟΤΕ
Κατηγορία κάτω των 16 ετών αγοριών
Κατηγορία κάτω των 16 ετών κοριτσιών
1ος Λιοδάκης Κων/νος ΣΑΧ Αγναντή Δανάη ΣΑΧ
2ος Καζάκος Μάνος ΚΥΔΩΝ Χναρά Μαρία Δανάη ΚΥΔΩΝ



 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΚΑΤΩ ΤΩΝ 8 ΕΤΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ

Αποτελέσματα 1ου Γύρου 2011/01/22 at 16.30
Bo.
Name  
Res.
  Name
1
ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  
1  -  0
  ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
2
ΜΠΑΙΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡΟΣ  
1  -  0
  ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
3
ΤΖΙΜΠΟΥΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ  
1  -  0
  ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
4
ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  
1  -  0
  ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
5
ΔΡΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  
1  -  0
  ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
6
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  
1  -  0
  ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
7
ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ  
0  -  1
  ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8
ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ  
1  -  0
  ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
9
ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ  
0  -  1
  ΠΟΘΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
10
ΠΑΥΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  
0  -  1
  ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
11
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  
1  -  0
  ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  
1  -  -
  Bye
Αποτελέσματα 2ου Γύρου 2011/01/23 at 16.30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1
ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1
0 - 1
1 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
2
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1
1 - 0
1 ΤΖΙΜΠΟΥΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
3
ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1
1 - 0
1 ΔΡΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4
ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1
0 - 1
1 ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
5
ΠΟΘΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1
0 - 1
1 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6
ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1
1 - 0
1 ΜΠΑΙΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡΟΣ
7
ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 0
1 - 0
0 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
8
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
1 - 0
0 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
9
ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0
0 - 1
0 ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
10
ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0
1/2
0 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
11
ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
1 - 0
0 ΠΑΥΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0
1--
  Bye
Αποτελέσματα 3ου Γύρου 2011/01/29 at 16.30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2
1 - 0
2 ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2
1 - 0
2 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
0 - 1
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4 ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1
0 - 1
1 ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
5 ΤΖΙΜΠΟΥΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1
1/2 - 1/2
1 ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
6 ΜΠΑΙΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡΟΣ 1
1 - 0
1 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
7 ΔΡΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1
0 - 1
1 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
8 ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1
0 - 1
1 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
9 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ½
0 - 1
0 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
10 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0
1 - 0
½ ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  ΠΑΥΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0
  Bye
Αποτελέσματα 4ου Γύρου στις 2011/01/30 at 16.30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3
0 - 1
3 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
2 ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2
1 - 0
3 ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
3 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
0 - 1
2 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
4 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2
1 - 0
2 ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
5 ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2
0 - 1
2 ΜΠΑΙΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡΟΣ
6 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1
1 - 0
ΤΖΙΜΠΟΥΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
7 ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
1 - 0
1 ΔΡΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1
1 - 0
1 ΠΑΥΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
9 ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1
0 - 1
1 ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
10 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1
0 - 1
½ ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
  ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ½
  Bye
Αποτελέσματα 5ου Γύρου στις 2011/02/05 at 16.30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 4
1 - 0
3 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 3
0 - 1
3 ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
3 ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 3
1 - 0
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4 ΜΠΑΙΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡΟΣ 3
0 - 1
ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
5 ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2
1 - 0
2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
6 ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2
1 - 0
2 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
7 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2
1 - 0
2 ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
8 ΤΖΙΜΠΟΥΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
0 - 1
ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
9 ΠΑΥΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1
0 - 1
ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
10 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1
+--
1 ΔΡΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Αποτελέσματα 6ου Γύρου 2011/02/06 at 16.30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 4
0 - 1
5 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
2 ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 4
1 - 0
ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
3 ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3
0 - 1
3 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
4 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3
1 - 0
3 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3
0 - 1
3 ΜΠΑΙΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡΟΣ
6 ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
0 - 1
3 ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7 ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
0 - 1
2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
8 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2
0 - 1
2 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
9 ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2
0 - 1
ΤΖΙΜΠΟΥΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
10 ΔΡΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1
0 - 1
1 ΠΑΥΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Κλήρωση 7 Γύρου στις 2011/02/12 at 16.30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 6
1 - 0
5 ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
2 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 4
0 - 1
4 ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
3 ΜΠΑΙΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡΟΣ 4
0 - 1
4 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
1 - 0
4 ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3
1 - 0
3 ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
6 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3
1 - 0
3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
7 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 3
1 - 0
ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
8 ΤΖΙΜΠΟΥΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
1 - 0
ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
9 ΠΑΥΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2
0 - 1
2 ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
10 ΔΡΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1
0 - 1
2 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rg.
Name Elo Σύλλογος
Βαθμοί
Res. Fide Fide
1ος
ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1010 ΣΑΧ
7
0 28 27   25   22   18   13    7
2ος
ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1000 ΣΑΧ
5
0 22 21   19   16   13    9    5
3ος
ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1010 ΟΦΣΧ
5
0 20 20   19   17   14   10    5
4
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1000 ΣΑΧ
5
0 20 19   17   15   12    9    5
5
ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1000 ΚΥΔΩΝ
0 17½ 16½  15½  14   11½   8    4½
6
ΜΠΑΙΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡΟΣ 1000 ΚΑΙΣΣΑ
4
0 18 17   16   14   11    8    4
7
ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1000 ΣΑΧ
4
0 18 17   15   13   11    8    4
8
ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1000 ΟΑΧ
4
0 17 16   15   13   10    7    4
9
ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1000 ΣΑΧ
4
0 14 14   14   13   11    8    4
10
ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1000 ΑΟ ΚΥΔΩΝ
4
0 14 14   13   11    9    7    4
11
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1000 ΣΑΧ
4
0 13 13   12   11    9    7    4
12
ΤΖΙΜΠΟΥΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1005 ΟΦΣΧ
0 12½ 11½  10½   9    7½   6    3½
13
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1000 ΣΑΧ
3
0 18 17   15   12    9    6    3
14
ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1000 ΟΑΧ
3
0 14 13   11    9    7    5    3
15
ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1000 ΣΑΧ
3
0 13 13   12   11    9    6    3
16
ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1000 ΟΑΧ
3
0 9 9    9    8    7    5    3
17
ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1000 ΣΑΧ
½ 10 10    9½   9    7½   5    2½
18
ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1000 ΚΥΔΩΝ
½ 10 10    9½   9    7½   5    2½
19
ΠΑΥΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1000 ΚΥΔΩΝ
2
0 7 7    7    6    5    4    2
20
ΠΟΘΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1000 ΟΑΧ
1
0 7 6    5    4    3    2    1
21
ΔΡΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1000 ΚΑΙΣΣΑ
1
0 7 6    5    4    3    2    1
22
ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1000 ΣΑΧ
1
0 6 6    5    4    3    2    1
23
ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1000  
0
0 0 0    0    0    0    0    0

 

ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10 ΕΤΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ

Αποτελέσματα 1ου Γύρου 2011/01/22 ώρα 16:30
Bo.
Name  
Res.
  Name
1
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  
1  -  0
  ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
2
ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  
0  -  1
  ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3
ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
1  -  0
  ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4
ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ  
0  -  1
  ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
5
ΜΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  
1  -  0
  ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6
ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  
0  -  1
  ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
7
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  
1  -  0
  ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
8
ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
0  -  1
  ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΤΣΟΥΡΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
1  -  -
  Bye
Αποτελέσματα 2ου Γύρου 2011/01/23 στις 16:30
Bo.
Name
Pts
Res.
Pts
Name
1
ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
1
0 - 1
1
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
2
ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1
1 - 0
1
ΜΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
3
ΤΣΟΥΡΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1
0 - 1
1
ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4
ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
1
1 - 0
1
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
1
1 - 0
0
ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
6
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
0
0 - 1
0
ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7
ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0
0 - 1
0
ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8
ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
0
0 - 1
0
ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ
9
ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
0
1 - 0
0
ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Αποτελέσματα 3ου Γύρου 2011/01/29 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2
1 - 0
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2 ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2
1/2 - 1/2
2 ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 ΜΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1
1/2 - 1/2
2 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
4 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
0 - 1
1 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
5 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
1 - 0
1 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 1
1 - 0
1 ΤΣΟΥΡΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
1 - 0
0 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
8 ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0
0 - 1
0 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
9 ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0
1 - 0
0 ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Αποτελέσματα 4ου Γύρου 2011/01/30 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 1
3 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
2 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
1 - 0
ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2
0 - 1
2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2
1 - 0
2 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 ΜΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
1 - 0
2 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ
6 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1
1 - 0
1 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1
1 - 0
1 ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0
1 - 0
1 ΤΣΟΥΡΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0
0 - 1
0 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Αποτελέσματα 5ου Γύρου στις 2011/02/05 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 4
1 - 0
ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3
1 - 0
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
3 ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1 - 0
ΜΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
4 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2
0 - 1
ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 2
1 - 0
2 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2
0 - 1
2 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
7 ΤΣΟΥΡΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
1/2 - 1/2
1 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
8 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
1 - 0
1 ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9 ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
0 - 1
0 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Αποτελέσματα 6ου Γύρου στις 2011/02/06 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4
0 - 1
5 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
2 ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
0 - 1
ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
3 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3
0 - 1
ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3
1 - 0
3 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ
5 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2
0 - 1
ΜΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
6 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2
0 - 1
2 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
7 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
1 - 0
2 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΤΣΟΥΡΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1 - 0
1 ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
0 - 1
1 ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κλήρωση 7ου Γύρου στις 2011/02/11 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 6
0 - 1
ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
0 - 1
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
3 ΜΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
0 - 1
4 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 3
0 - 1
ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 3
1 - 0
3 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
6 ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
1 - 0
ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
7 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2
0 - 1
ΤΣΟΥΡΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
0 - 1*
2 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
9 ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
0 - 1*
2 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rg. Name Elo Σύλλογος
Βαθμοί
Res.
1ος ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1611 ΣΑΧ
6
0
2ος ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1453 ΚΥΔΩΝ
0
3ος ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1005 ΣΑΧ
5
1
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1005 ΟΑΧ
5
0
5 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1010 ΚΑΙΣΣΑ
1
6 ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1175 ΣΑΧ
0
7 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 1005 ΟΤΕ
4
0
8 ΜΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1010 ΟΦΣΧ
0
9 ΤΣΟΥΡΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0 ΟΑΧ
0
10 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 0 ΚΥΔΩΝ
3
0
11 ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0 ΟΑΧ
3
0
12 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0 ΣΑΧ
3
0
13 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0 ΣΑΧ
3
0
14 ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1000 ΟΦΣΧ
3
0
15 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1005 ΚΑΙΣΣΑ
0
16 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0 ΚΥΔΩΝ
2
0
17 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1005 ΟΦΣΧ
1
1
18 ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0 ΚΑΙΣΣΑ
1
0


 

ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12 ΕΤΩΝ ΑΓΟΡΙΩΝ

Αποτελέσματα 1ου Γύρου 2011/01/22 στις 16:30
Bo. Name  
Res.
  Name
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ  
1  -  0
  ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ  
0  -  1
  ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΗΣ
3 ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ  
1  -  0
  ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ
4 ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  
0  -  1
  ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
5 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  
0  -  1
  ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ  
1  -  -
  Bye
Αποτελέσματα 2ου Γύρου 2011/01/23 στις 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1
ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
1
0 - 1
1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
2
ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΗΣ
1
1 - 0
1
ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
3
ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
1
0 - 1
1
ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
4
ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ
0
0 - 1
0
ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
5
ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0
1 - 0
0
ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
  ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
0
    Bye
Αποτελέσματα 3ου Γύρου 2011/01/29 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2
1 - 0
2 ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΗΣ
2 ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2
1/2 - 1/2
1 ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
3 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1
1/2 - 1/2
1 ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
4 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1
0 - 1
1 ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 0
0 - 1
1 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ 0
  Bye
Αποτελέσματα 4ου Γύρου 2011/01/30 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
0 - 1
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
2 ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΗΣ 2
1 - 0
2 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
3 ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
0 - 1
ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
4 ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
1 - 0
ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
5 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1
1 - 0
1 ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ
  ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 0     Bye
Αποτελέσματα 5ου Γύρου on 2011/02/05 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
0 - 1
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
2 ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΗΣ 3
1 - 0
ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
3 ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
0 - 1
ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
4 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2
1 - 0
2 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
5 ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ 1
0 - 1
1 ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
  ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ     Bye
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rg.
Name Elo Σύλλογος
Βαθμοί
1ος
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1743 ΣΑΧ
5
2ος
ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΗΣ 1508 ΚΥΔΩΝ
4
3ος
ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1060 ΟΑΧ
4
ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1005 ΟΤΕ
3
5
ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1100 ΟΑΧ
6
ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1005 ΚΑΙΣΣΑ
7
ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1010 ΚΑΙΣΣΑ
8
ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1005 ΟΦΣΧ
2
9
ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 0 ΚΥΔΩΝ
2
10
ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1005 ΟΑΧ
2
11
ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ 1005 ΣΑΧ
1

 

ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 14 ΕΤΩΝ

1ος Γύρος 2011/01/22 at 16.30
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 Naoum Spyridon 1993
1  -  0
Koutoulakis Georgios 1005 6
2 Agnantis Alexandros 1715
1  -  0
Daskalakis Georgios 1185 5
3 Mpampiolakis Antonios 1135
0  -  1
Kalogeris Ioannis 1847 4
2ος Γύρος 2011/01/23 at 16.30
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
6 Koutoulakis Georgios 1005
0 - 1
Kalogeris Ioannis 1847 4
5 Daskalakis Georgios 1185
1/2 - 1/2
Mpampiolakis Antonios 1135 3
1 Naoum Spyridon 1993
1 - 0
Agnantis Alexandros 1715 2
3ος Γύρος 2011/01/29 at 16.30
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
2 Agnantis Alexandros 1715
1 - 0
Koutoulakis Georgios 1005 6
3 Mpampiolakis Antonios 1135
0 - 1
Naoum Spyridon 1993 1
4 Kalogeris Ioannis 1847
1 - 0
Daskalakis Georgios 1185 5
4ος Γύρος 2011/01/30 at 16.30
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
6 Koutoulakis Georgios 1005
1/2 - 1/2
Daskalakis Georgios 1185 5
1 Naoum Spyridon 1993
1 - 0
Kalogeris Ioannis 1847 4
2 Agnantis Alexandros 1715
1 - 0
Mpampiolakis Antonios 1135 3
5ος Γύρος 2011/02/06 at 16.30
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
3 Mpampiolakis Antonios 1135
1 - 0
Koutoulakis Georgios 1005 6
4 Kalogeris Ioannis 1847
1 - 0
Agnantis Alexandros 1715 2
5 Daskalakis Georgios 1185
0 - 1
Naoum Spyridon 1993 1
Τελική Βαθμολογία
Rg.
Name Elo Σύλλογος
Βαθμοί
SB
1ος
ΝΑΟΥΜ ΣΠΥΡΟΣ 1993 ΣΑΧ
5
10,00
2ος
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1847 ΚΥΔΩΝ
4
6,00
3ος
ΑΓΝΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1715 OTE
3
3,00
4
ΜΠΑΜΠΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1135 ΟΦΣΧ
1,00
5
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1185 OAX
1
1,00
6
ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1005 ΟΑΧ
½
0,50

 

ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 16 ΕΤΩΝ

1ος Γύρος 2011/01/22 at 16.30
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
2 Liodakis Konstantinos 2037
1  -  0
Falelakis Georgios 1531 5
3 Kazakos Emmanouil 2104
0  -  1
Hnaras Foivos 1671 4
1 Psaroudakis Pavlos 1185
Bye 0  
2ος Γύρος 2011/01/23 at 16.30
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
5 Falelakis Georgios 1531
0 - 1
Kazakos Emmanouil 2104 3
1 Psaroudakis Pavlos 1185
0 - 1
Liodakis Konstantinos 2037 2
4 Hnaras Foivos 1671   Bye 0  
3ος Γύρος 2011/01/29 at 16.30
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
3 Kazakos Emmanouil 2104
1 - 0
Psaroudakis Pavlos 1185 1
4 Hnaras Foivos 1671
1 - 0
Falelakis Georgios 1531 5
2 Liodakis Konstantinos 2037   Bye 0  
4ος Γύρος 2011/01/30 at 16.30
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
1 Psaroudakis Pavlos 1185
0 - 1
Hnaras Foivos 1671 4
2 Liodakis Konstantinos 2037
0 - 1
Kazakos Emmanouil 2104 3
5 Falelakis Georgios 1531
Bye 0  
5ος Γύρος 2011/02/13 at 16.30
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
4 Hnaras Foivos 1671
0 - 1
Liodakis Konstantinos 2037 2
5 Falelakis Georgios 1531
1 - 0
Psaroudakis Pavlos 1185 1
3 Kazakos Emmanouil 2104
Bye 0  

Τελική Βαθμολογία
Rg. Name Elo Σύλλογος
Βαθμοί
SB
1ος ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2037 ΣΑΧ
3
5,50
2ος ΚΑΖΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2104 ΚΥΔΩΝ
3
5,50
3ος ΧΝΑΡΑΣ  ΦΟΙΒΟΣ 1671 ΚΥΔΩΝ
3
5,50
4 ΦΑΛΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1531 ΚΑΙΣΣΑ
1
0,50
5 ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1185 ΟΦΣΧ
0
0,00
Η κατάταξη είναι σύμφωνα με τα μπαράζ που ακολούθησαν

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 8 ΕΤΩΝ

1ος Γύρος 2011/01/22 at 16.30
SNo.
Name Res. Name
SNo.
2
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
1 - 0
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ
7
3
ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ
1 - 0
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΛΙΑ
6
4
ΒΑΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
0 - 1
ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ
5
1
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΩΗ
Bye
2ος Γύρος 2011/01/23 at 16.30
SNo.
Name Res. Name
SNo.
6
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΛΙΑ
0 - 1
ΒΑΛΑΚΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ
4
7
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ
0 - 1
ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ
3
1
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΩΗ
0 - 1
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
2
5
ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ
Bye  
3ος Γύρος 2011/01/29 at 16.30
SNo.
Name
Res.
Name
SNo.
3
ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ
1/2 - 1/2
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΩΗ
1
4
ΒΑΛΑΚΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ
1/2 - 1/2
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ
7
5
ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ
1 - 0
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΛΙΑ
6
2
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
Bye  
4ος Γύρος 2011/01/30 at 16.30
SNo.
Name
Res.
Name
SNo.
7
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ
0 - 1
ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ
5
1
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΩΗ
1/2 - 1/2
ΒΑΛΑΚΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ
4
2
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
0 - 1
ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ
3
6
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΛΙΑ   Bye  
5ος Γύρος 2011/02/05 at 16.30
SNo.
Name
Res.
Name
SNo.
4
ΒΑΛΑΚΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ
0 - 1
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
2
5
ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ
1 - 0
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΩΗ
1
6
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΛΙΑ
0 - 1
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ
7
3
ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ   Bye
6ος Γύρος 2011/02/06 at 16.30
SNo.
Name
Res.
Name
SNo.
1
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΩΗ
1 - 0
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΛΙΑ
6
2
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
0 - 1
ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ
5
3
ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ
1 - 0
ΒΑΛΑΚΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ
4
7
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ   Bye  
7ος Γύρος 2011/02/12 at 16.30
SNo.
Name
Res.
Name
SNo.
5
ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ
0 - 1
ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ
3
6
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΛΙΑ
0 - 1
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
2
7
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ
1 - 0
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΩΗ
1
4
ΒΑΛΑΚΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ
Bye  
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rg.
Name Σύλλογος
Βαθμοί
SB
ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΟΤΕ
17,25
ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ ΣΑΧ
5
13,00
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΑΧ
4
8,50
4
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΚΥΔΩΝ
4,25
5
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΩΗ ΚΥΔΩΝ
2
4,75
6
ΒΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΙΣΣΑ
2
3,25
7
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΛΙΑ ΣΑΧ
0
0,00

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10 ΕΤΩΝ
1ος Γύρος 2011/01/22 at 16.30
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
2 Petraki Argiro 1010
0  -  1
Daskalaki Sofia 1005 5
3 Vozinaki Anthi - Maria 1470
1  -  0
Aggelaki Filippa 1005 4
1 Stavgiannoudaki Hrisi 1000   Bye 0  
2ος Γύρος 2011/01/23 at 16.30
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
5 Daskalaki Sofia 1005
0 - 1
Vozinaki Anthi - Maria 1470 3
1 Stavgiannoudaki Hrisi 1000
0 - 1
Petraki Argiro 1010 2
4 Aggelaki Filippa 1005
Bye 0  
3ος Γύρος 2011/01/29 at 16.30
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
3 Vozinaki Anthi - Maria 1470
1 - 0
Stavgiannoudaki Hrisi 1000 1
4 Aggelaki Filippa 1005
1 - 0
Daskalaki Sofia 1005 5
2 Petraki Argiro 1010
Bye 0  
4ος Γύρος 2011/01/30 at 16.30
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
1 Stavgiannoudaki Hrisi 1000
0 - 1
Aggelaki Filippa 1005 4
2 Petraki Argiro 1010
0 - 1
Vozinaki Anthi - Maria 1470 3
5 Daskalaki Sofia 1005   Bye 0  
5ος Γύρος στις 2011/02/05 16.30
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
4 Aggelaki Filippa 1005
1 - 0
Petraki Argiro 1010 2
5 Daskalaki Sofia 1005
1 - 0
Stavgiannoudaki Hrisi 1000 1
3 Vozinaki Anthi - Maria 1470
Bye 0  
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rg.
Name Elo Σύλλογος
Βαθμοί
1
ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ 1470 ΣΑΧ
4
2
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ 1005 ΚΥΔΩΝ
3
3
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1005 N. ΗΡΟΔ
2
4
ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 1010 OTE
1
5
ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 1000 ΚΑΙΣΣΑ
0

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ν ΧΑΝΙΩΝ 2011 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ
1ος Γύρος 2011/01/22 at 16.30
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
2 Kotsoglou Evi 1005
0  -  1
Filoxeni Danai 1502 5
3 Vrana Eirini 1005
1  -  0
Valaki Evaggelia 0 4
1 Petraki Evaggelia 1010   Bye 0  
2ος Γύρος 2011/01/23 at 16.30
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
5 Filoxeni Danai 1502
0 - 1
Vrana Eirini 1005 3
1 Petraki Evaggelia 1010
0 - 1
Kotsoglou Evi 1005 2
4 Valaki Evaggelia 0
Bye 0  
3ος Γύρος 2011/01/29 at 16.30
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
3 Vrana Eirini 1005
0 - 1
Petraki Evaggelia 1010 1
4 Valaki Evaggelia 0
0 - 1
Filoxeni Danai 1502 5
2 Kotsoglou Evi 1005
Bye 0  
4ος Γύρος 2011/01/30 at 16.30
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
1 Petraki Evaggelia 1010
1 - 0
Valaki Evaggelia 0 4
2 Kotsoglou Evi 1005
1/2 - 1/2
Vrana Eirini 1005 3
5 Filoxeni Danai 1502
Bye 0  
5ος Γύρος 2011/02/05 at 16.30
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
4 Valaki Evaggelia 0
0 - 1
Kotsoglou Evi 1005 2
5 Filoxeni Danai 1502
0 - 1
Petraki Evaggelia 1010 1
3 Vrana Eirini 1005   Bye 0  
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rg.
Name Elo Σύλλογος
Βαθμοί
SB
1
ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1010 OTE
3
6,00
2
ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΕΥΗ 1005 ΟΦΣΧ
5,50
3
ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 1005 ΟΑΧ
4,50
4
ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ 1502 ΚΥΔΩΝ
2
3,50
5
ΒΑΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0 ΣΑΧ
0
0,00

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ν ΧΑΝΙΩΝ 2011 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14 ΕΤΩΝ
1ος Γύρος 2011/01/22 at 16.30
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg
1 ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1634
1  -  0
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1045
2ος Γύρος 2011/01/23 at 16.30
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg
1 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1045
0 - 1
ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1634
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ Name Rtg Club
Pts
1
ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1634 ΟΤΕ
2
2
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1045 ΟΤΕ
0

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ν ΧΑΝΙΩΝ 2011 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16 ΕΤΩΝ

Round 1 on 2011/01/22 at 16.30
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 Verivaki Maria 1005
0  -  1
Agnanti Danai 1748 4
2 Manioudaki Elia 1235
0  -  1
Hnara Maria - Danai 1629 3
Round 2 on 2011/01/23 at 16.30
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
4 Agnanti Danai 1748
0 - 1
Hnara Maria - Danai 1629 3
1 Verivaki Maria 1005
1 - 0
Manioudaki Elia 1235 2
Round 3 on 2011/01/29 at 16.30
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
2 Manioudaki Elia 1235
0 - 1
Agnanti Danai 1748 4
3 Hnara Maria - Danai 1629
1 - 0
Verivaki Maria 1005 1
Round 4 on 2011/01/30 at 16.30
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
4 Agnanti Danai 1748
1 - 0
Verivaki Maria 1005 1
3 Hnara Maria - Danai 1629
1 - 0
Manioudaki Elia 1235 2
Round 5 on 2011/02/05 at 16.30
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
3 Hnara Maria - Danai 1629
0 - 1
Agnanti Danai 1748 4
2 Manioudaki Elia 1235
1 - 0
Verivaki Maria 1005 1
Round 6 on 2011/01/06 at 16.30
SNo. Name Rtg
Res.
Name Rtg SNo.
4 Agnanti Danai 1748
1 - 0
Manioudaki Elia 1235 2
1 Verivaki Maria 1005
0 - 1
Hnara Maria - Danai 1629 3
Βαθμολογία μετά τον 5ο Γύρο
Rg. Name Elo Σύλλογος
Βαθμοί
SB
Αγναντή Δανάη 1748 ΣΑΧ
5
8,00
Χναρά Μαρία-Δανάη 1629 ΚΥΔΩΝ
5
8,00
3
Βερυβάκη Μαρία 1005 ΟΦΣΧ
1
1,00
4
Μανιουδάκη Έλια 1235 ΟΦΣΧ
1
1,00

* Η Αγναντή Δανάη κέρδισε στα μπαράζ που ακολούθησαν με 3-1 και κατέκτησε την 1η θέση.

 

 

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ

ΕΝΩΣΗ  ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΩΝ  ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ  ΚΡΗΤΗΣ

Ταχ.Δ/νση:
Τ.Κ:
Τηλ.  Πρόεδρος:

Γραμματέας:
FAX  
Ε-mail:

Σκεπετζή 1- Ηράκλειο
71307
6972-262486

6973-409970
2810821029-2810521061
[email protected]
[email protected]  

 

Ηράκλειο.  12/1/2011

Αρ.πρωτ: 444

ΠΡΟΣ Τα σκακιστικά σωματεία Κρήτης

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΤΟΜΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2011

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ:

Οι αγώνες θα διεξαχθούν σε δύο φάσεις:

α. Περιφερειακά Πρωταθλήματα Ενώσεων

  • Πρωταθλήματα ανά Νομό
  • Τελική φάση Προκριματικών Κρήτης

β. Τελικοί (Πανελλήνιοι) Αγώνες

Α΄ ΦΑΣΗ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΡΗΤΗΣ

1. ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ: Η Ένωση Σκακιστικών Σωματείων Κρήτης (ΕΣΣΚ) προκηρύσσει τα Προκριματικά Κρήτης για τα Πανελλήνια Ατομικά Πρωταθλήματα Παίδων-Κορασίδων 2011.

2.ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΑΓΩΝΩΝ: Τους αγώνες διοργανώνει η ΕΣΣΚ.

3.ΟΜΙΛΟΙ:
Οι αγώνες θα διεξαχθούν σε πέντε κατηγορίες ηλικιών. Οι κατηγορίες σύμφωνα με τα όρια ηλικίας (ημερομηνίες γέννησης) έχουν ως εξής:     

Α) ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ

Κατηγ.

Ημερομηνία γέννησης

25ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ16)

Κ/16

Από 1/1/1995 και μετά

10ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Κ14)

Κ/14

Από 1/1/1997 και μετά

16ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (Κ12)

Κ/12

Από 1/1/1999 και μετά

10ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (Κ10)

Κ/10

Από 1/1/2001 και μετά

4ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (Κ08)

Κ/08

Από 1/1/2003 και μετά

 

 

 

Β) ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Κατηγ.

Ημερομηνία γέννησης

19ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ16)

Κ/16

Από 1/1/1995 και μετά

10ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ14)

Κ/14

Από 1/1/1997 και μετά

16ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ12)

Κ/12

Από 1/1/1999 και μετά

10ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ10)

Κ/10

Από 1/1/2001 και μετά

4ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Κ08)

Κ/08

Από 1/1/2003 και μετά

 

4. ΠΑΡΑΒΟΛΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ: Από όλους τους συμμετέχοντες, θα καταβάλλεται παράβολο 10 (δέκα) ?, για να καλυφθεί μέρος των δαπανών της Διοργάνωσης.
Το Παράβολο θα καταβάλλεται στον υπεύθυνο Διαιτητή με την έναρξη των αγώνων, ο οποίος και έχει την απόλυτη ευθύνη είσπραξης των παραβόλων.
Ολόκληρο το ποσόν των παραβόλων θα κατατίθεται στο λογαριασμό της ΕΣΣΚ, για να αντιμετωπιστούν οικονομικές εκκρεμότητες της ΕΣΣΚ προς τα Σωματεία της (Λογ.ALPHA BANK 648/002101016689) 

5. ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ: Έχουν το δικαίωμα να αγωνιστούν μόνο οι αθλητές που έχουν έγκυρο Δελτίο Αθλητικής Ταυτότητας και Υγείας της ΕΣΟ.
Στο Περιφερειακό Πρωτάθλημα της ΕΣΣΚ συμμετέχουν όλοι οι σκακιστές και σκακίστριες των Σωματείων-μελών της ΕΣΣΚ.
Ειδικά για τις παρακάτω περιπτώσεις ισχύουν τα εξής (απόφαση ΔΣ ΕΣΟ 21.10.2006):
Σκακιστές και σκακίστριες που έχουν μεταγραφεί με «υποσχετική» από Σωματεία της ΕΣΣΚ, σωματεία στα οποία θα επιστρέψουν μετά τη λήξη της «υποσχετικής», αγωνίζονται υποχρεωτικά στα προκριματικά της ΕΣΣΚ και τα αποτελέσματά τους θα προσμετρώνται στη βαθμολογία της ΕΣΣΚ.
Σκακιστές και σκακίστριες που έχουν μεταγραφεί με «υποσχετική» σε Σωματεία της ΕΣΣΚ, αγωνίζονται υποχρεωτικά στα προκριματικά της Ένωσης, στην οποία ανήκουν τα Σωματεία από τα οποία προέρχονται, και τα αποτελέσματά τους θα προσμετρώνται στη βαθμολογία της Ένωσης αυτής.
Σκακιστές και σκακίστριες που μεταγράφηκαν με «ελεύθερη» μεταγραφή σε Σωματεία της ΕΣΣΚ αγωνίζονται υποχρεωτικά στα προκριματικά της ΕΣΣΚ και τα αποτελέσματά τους θα προσμετρώνται στη βαθμολογία της ΕΣΣΚ.
Εξαίρεση στα παραπάνω αποτελεί η περίπτωση αθλητών Σωματείων της ΕΣΣΚ που μετακομίζουν μόνιμα σε άλλη περιοχή ενώ συνεχίζουν να αγωνίζονται στο σωματείο τους, της ΕΣΣΚ. Σε αυτή την περίπτωση μπορούν, μετά από έγγραφο αίτημά τους, να αγωνισθούν στα προκριματικά της Ένωσης-ΤΕ που κατοικούν όπου και θα προσμετρώνται τα αποτελέσματά τους.

6. ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ: Επιτρέπεται μία εξαίρεση, η οποία θα πρέπει να κοινοποιηθεί στο Διαιτητή από το τέλος του προηγούμενου γύρου.
Αθλητής,-ήτρια που δεν παρουσιάζεται σε αγώνα αδικαιολόγητα αποβάλλεται από τη Διοργάνωση.
Θα πρέπει επίσης όσοι αθλητές αγωνίζονται να συμμετέχουν κανονικά σε όλη τη διαδικασία, μέχρι την ολοκλήρωση της Διοργάνωσης, γιατί η αποχώρηση αθλητή,-ήτριας, χωρίς σοβαρό λόγο (υγείας, που θα διαπιστωθεί από γιατρό), στα προκριματικά του Νομού του Σωματείου στο οποίο αγωνίζεται ή και κατά τη διάρκεια της τελικής φάσης των μπαράζ, θα αποτελέσει θέμα προς συζήτηση από το ΔΣ της ΕΣΣΚ, με πρόταση του Εφόρου Αγώνων της ΕΣΣΚ για ενημέρωση της ΕΣΟ με προοπτική τιμωρίας των αθλητών αυτών. 

7. ΑΝΑΒΟΛΕΣ: Δεν επιτρέπεται καμία αναβολή στο προγραμματισμένο πρόγραμμα κάθε υπευθύνου ανά Νομό.

8.ΘΕΣΕΙΣ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ: Οι θέσεις πρόκρισης της Ε.Σ.Σ.Κ. για το Πανελλήνια Ατομικά Νεανικά του 2011 θα ανακοινωθούν από την ΕΣΟ εντός των ημερών, οπότε και η ΕΣΣΚ θα γνωστοποιήσει την κατανομή των προκρίσεων ανά κατηγορία εντός ολίγων ημερών, με την έναρξη των Ατομικών Προκριματικών

9. ΧΡΟΝΟΣ ΣΚΕΨΗΣ:Οι αγώνες θα διεξαχθούν με ηλεκτρονικά χρονόμετρα και χρόνο σκέψης, για κάθε αντίπαλο, 90 λεπτά. Επιπλέον, από την πρώτη κίνηση και για κάθε κίνηση που ολοκληρώνει ο σκακιστής-στρια, παίρνει ακόμη μισό λεπτό (30") χρόνου σκέψης.
Η καταγραφή των κινήσεων είναι υποχρεωτική σε όλη τη διάρκεια της παρτίδας.

10. ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ: Σε περίπτωση ισοβαθμίας ακολουθούνται κριτήρια που προβλέπονται από τον Κανονισμό Αγώνων. Συγκεκριμένα, όλες οι θέσεις καθορίζονται σύμφωνα με τα ακόλουθα κριτήρια άρσης ισοβαθμίας:  :

Για κυκλικό σύστημα (round robin)
α) Το σύστημα Σόννεμπορν-Μπέργκερ (βαθμοί αντιπάλων ανάλογα με το αποτέλεσμα).
β) Αριθμός νικών (προηγείται ο σκακιστής-τρια με τις περισσότερες νίκες).
γ) Κατάταξη βαθμών του τουρνουά μεταξύ των ισόβαθμων.
δ) Ανά 2 10λεπτες παρτίδες μέχρι την τελική επικράτηση.

Για ελβετικό σύστημα
α) Αποτέλεσμα του τουρνουά των ισοβάθμων (εάν έχουν παίξει όλοι μεταξύ τους).
β)Άθροισμα προοδευτικής βαθμολογίας (και τα κριτήρια άρσης της).
γ) Το κριτήριο Μπούχολτζ (βαθμοί αντιπάλων)
δ) Το κριτήριο Σόννεμπορν-Μπέργκερ (βαθμοί αντιπάλων ανάλογα με το αποτέλεσμα).
ε) Αριθμός νικών (προηγείται ο σκακιστής-τρια με τις περισσότερες νίκες).
στ) Ανά 2 10λεπτες παρτίδες μέχρι την τελική επικράτηση.

ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΡΗΤΗΣ:

Οι αγώνες θα διεξαχθούν σε δύο φάσεις:

α) Περιφερειακά Πρωταθλήματα ανά Νομό
β) Τελική Φάση Κρήτης (μπαράζ Κρήτης).

Α. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΝΑ ΝΟΜΟ

ΝΟΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ:

1. ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΝΟΜΟΥ:
Για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων ορίζονται υπεύθυνοι στο Νομό Χανίων οι:
Χρονάκη Δέσποινα-Παπαδογιάννης Μανόλης

2.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ:  Το Περιφερειακά Πρωταθλήματα ανά Νομό θα γίνουν ανάλογα με τον αριθμό των συμμετοχών, ανά ηλικιακή κατηγορία, ως εξής:

Αν σε μια κατηγορία (κοριτσιών) οι συμμετοχές είναι μέχρι 2 τότε η κατηγορία αυτή ενσωματώνεται στην αντίστοιχη κατηγορία (των αγοριών) της ίδιας ηλικίας. Αν αυτό δεν γίνεται τότε τα 2 κορίτσια θα αγωνιστούν μεταξύ τους σε 2 συναντήσεις. 

3-4 Συμμετοχές: Κυκλικό σύστημα (πουλ) διπλών συναντήσεων.
5-8 Συμμετοχές: Κυκλικό σύστημα (πουλ) απλών συναντήσεων.
9-15 Συμμετοχές: Ελβετικό 5 παρτίδων
?16 Συμμετοχές: Ελβετικό 7 παρτίδων

Το πρόγραμμα των Αγώνων, σε γενικές γραμμές, έχει ως εξής

Σάββατο

22 Ιανουαρίου 2011

16.30

1ος γύρος

Κυριακή

23 Ιανουαρίου 2011

16.30

2ος γύρος

Σάββατο

29 Ιανουαρίου 2011

16.30

3ος γύρος

Κυριακή

30 Ιανουαρίου 2011

16.30

4ος γύρος

Σάββατο

5 Φεβρουαρίου 2011

16.30

5ος γύρος

Κυριακή

6 Φεβρουαρίου 2011

16.30

6ος γύρος

Σάββατο

12 Φεβρουαρίου 2011

16.30

7ος γύρος

ΠΡΟΣΟΧΗ: Το Πρόγραμμα Αγώνων που προαναφέρθηκε είναι προαιρετικό. Σε κάθε χώρο υπεύθυνος για το τελικό πρόγραμμα είναι ο επικεφαλής διαιτητής του χώρου. Απλώς παρακαλούνται οι υπεύθυνοι Διαιτητές να δώσουν σχετικό πρόγραμμα σε όλους τους συμμετέχοντες, προς αποφυγή τυχόν παρεξηγήσεων.
 
Σημείωση: Αθλητής ή αθλήτρια που δεν έχει προσέλθει στο χώρο των αγώνων 30 λεπτά μετά την προγραμματισμένη έναρξη των αγώνων μηδενίζεται. (άρθρο 6.6 FIDE Laws of Chess).

Η κατάταξη των αθλητών, στο ελβετικό σύστημα, θα γίνεται πρώτα με το διεθνές και μετά με το ελληνικό έλο. Σε περίπτωση ίδιου ελληνικού έλο αλφαβητικά (με λατινικούς χαρακτήρες).

3.ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΟΙΝΟΥ: Για να δημοσιοποιούνται τα αποτελέσματα των Προκριματικών στην ιστοσελίδα της Ε.Σ.Σ.Κ. (www.essk.gr) θα πρέπει οι υπεύθυνοι Διαιτησίας κάθε έδρας τέλεσης των Προκριματικών να στείλουν στον έφορο της ΕΣΣΚ Χ.Στεφανάτο (e-mail: [email protected]), το πολύ μετά τη διεξαγωγή του 2ου Γύρου, τα αρχεία κληρώσεων σε ηλεκτρονική μορφή (αποκλειστικά με το πρόγραμμα swiss manager) και να ενημερώνουν τον Έφορο, μετά από κάθε Γύρο, για τα αποτελέσματα των Αγώνων τους.
Η δημοσιοποίηση της εξέλιξης των Προκριματικών Κρήτης είναι δεδομένο ότι θα προσδώσει μεγαλύτερο κύρος και αξιοπιστία στους Αγώνες αλλά και θα συμβάλλει στη μεγαλύτερη επιτυχία τους, γι' αυτό και παρακαλούνται οι Διαιτητές να τηρήσουν την οδηγία αυτή.
Αν δεν σταλούν τα ηλεκτρονικά αρχεία τα αποτελέσματα στις κατηγορίες αυτές δεν αναγνωρίζονται, για τη συμμετοχή των προκριθέντων στην τελική φάση των Προκριματικών Κρήτης.
Παρακαλείται επίσης ο υπεύθυνος Διαιτητής κάθε έδρας να ενημερώνει το πρόγραμμα με όλα τα απαραίτητα στοιχεία των σκακιστών (σωστή λατινική γραφή, ελληνικό και διεθνές ελο, ΑΜ ΕΣΟ και FIDE και χρονολογία γέννησης).

4. ΧΡΟΝΟΣ ΣΚΕΨΗΣ:Ισχύουν όσα αναφέρθηκαν ανωτέρω

5. ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ: Ισχύουν όσα αναφέρθηκαν ανωτέρω.

6. ΧΩΡΟΙ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:
Για τα Χανιά:

  • Στο εντευκτήριο του Ο.Α.Χανίων (Κατηγορίες <8 Αγόρια και Κορίτσια).
  • Στο εντευκτήριο της Σ.Α.Χανίων (Κατηγορίες <10 Αγόρια, <12 Αγόρια και <14 Κορίτσια).
  • Στο εντευκτήριο του ΚΥΔΩΝΑ (Κατηγορίες: <10 Κορίτσια,<12 Κορίτσια, <14 Αγόρια και <16 Αγόρια και Κορίτσια).

7. ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:
Για τα Χανιά: Κ.Τσαρουχάς(Επικ.Διαιτ)-Δ.Αγναντής για τους ομίλους της «Σ.Α.Χ.»,  Κ.Εμμανουηλίδης(Επικ.Διαιτ)--Ε.Παντζελιουδάκη  για τους ομίλους του «Ο.Α.Χ.» και Ζ.Ζαχάριεβ(Επικ.Διαιτ)- Ζαχ.Αλυγιζάκη - Ιάκ.Καζάκος  για τους ομίλους του «ΚΥΔΩΝΑ».

8.ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΝΣΤΑΣΕΩΝ: Για οτιδήποτε ζήτημα προκύψει, την αρμόδια επιτροπή ενστάσεων, για τα Προκριματικά Κρήτης, αποτελούν οι κ.κ. Τσαρουχάς Κώστας, Ζαχάριεβ Ζαχάρι και Βαρβεράκης Κώστας, με αναπληρωτές τους Γρατσέα Στέφανο και Αγναντή Δημήτρη.

9.ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛ. ΦΑΣΗ ΚΡΗΤΗΣ:  Οι Προκρίσεις, ανά κατηγορία, για την Τελική Φάση του Πρωταθλήματος Κρήτης θα ανακοινωθούν με την έναρξη των Προκριματικών.

Β. ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
Θα υπάρξει αναλυτική προκήρυξη για την τελική φάση των Προκριματικών Κρήτης.

Β΄ ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
Οι ημερομηνίες διεξαγωγής του Πανελληνίου Πρωταθλήματος, σύμφωνα με το αγωνιστικό πρόγραμμα της ΕΣΟ, θα διεξαχθούν από 25 Ιουνίου-1 Ιουλίου 2011.
Οι διοργανωτές, ο χώρος, όπου θα γίνουν οι Πανελλήνιοι Αγώνες των Ατομικών Νεανικών Πρωταθλημάτων του 2011, και άλλες λεπτομέρειες για την τελική φάση, θα ανακοινωθεί αργότερα από την ΕΣΟ. Τη σχετική εγκύκλιο θα σας κοινοποιήσουμε άμεσα.

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                               Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ       

 

Στεφανάτος Χαράλαμπος                                      Βαρβεράκης Κώστας