ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΜΑΘΗΤΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ - ΕΡΕΤΡΙΑ 2011

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΜΑΘΗΤΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

ΕΛΑΜΨΑΝ ΤΑ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΑ!

Αθλητές από την ΣΑΧ και ΣΚΟΡ ποζάρουν με τα έπαθλά τους

 

Με τη μεγαλύτερη συγκομιδή μεταλλίων στην ιστορία των μαθητικών αγώνων επέστρεψε η αποστολή των αθλητών της Κρήτης από το 23ο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα. 16 μετάλλια από τα οποία τα 6 χρυσά και έχοντας αθλητές στο βάθρο όλων των κατηγοριών δείχνει το επίπεδο των αθλητών μας. Η φετινή διοργάνωση ξεχώριζε σε όλα τα επίπεδα! Οι διοργανωτές φρόντισαν ώστε να κάνουν εύκολη τη μετάβαση σε όλους τους ενδιαφερόμενους και αυτό φάνηκε τόσο από τον συνολικό αριθμό των συμμετεχόντων που φτάσανε τους 860 μαθητές όσο και από την Κρήτη που συμμετείχαν 110 μαθητές, αριθμός μεγαλύτερος από κάθε άλλη φορά! Ιδιαίτερα ευχαριστημένοι οι υπεύθυνοι της Σκακιστικής Ακαδημίας Χανίων που βλέπουν τη συγκομιδή μεταλλίων των αθλητών τους να είναι με διαφορά ο μεγαλύτερος απ' όλους τους συλλόγους της Ελλάδος κατατάσσοντας τον στην κορυφή του Ελληνικού σκακιού! Εντυπωσιακή και η πορεία των αθλητών του Σ.Ο. Ρεθύμνου που για πρώτη φορά στην ιστορία του βλέπουν ταυτόχρονα τρεις αθλητές του να ανεβαίνουν στο βάθρο των νικητών φέρνοντάς τον στη 2η θέση των συλλόγων της Κρήτης. Αγωνιστικά τώρα οι επιτυχίες των αθλητών μας ξεκίνησαν από νωρίς θα λέγαμε αφού την πρώτη μέρα των ομαδικών αγώνων το 4ο Λύκειο Χανίων πήρε την 1η θέση στο πρωτάθλημα! Με την ομάδα των Χανίων αγωνίστηκαν ο Καζάκος Μάνος, Σανδαλάκης Νίκος, Μαθιουδάκης Νίκος και Τσαρουχά Μαριάνθη.

4o likio
Η ομάδα του 4ου Λυκείου Χανίων (Καζάκος Μάνος, Τσαρουχά Μαριάνθη, Σανδαλάκης Νίκος Μαθιουδάκης Νίκος) 1η θέση στο Ομαδικό Λυκείων

Στις ατομικές διοργανώσεις χρυσά μετάλλια κατέκτησαν η Βοζινάκη Ανθή (ΣΑΧ) στην Δ΄ Δημοτικού, η Μαθιουλάκη Ιωάννα  (ΣΚΟΡ) πρώτη θέση στην Γ΄ Δημοτικού, η Καραβιτάκη Ευαγγελία (ΣΑΧ)  1η θέση στην κατηγορία Νηπίων, και ο Τζουγανάκης Παντελής (Περιστέρι) 1η θέση στη Γ΄ Γυμνασίου.

Μαθιουλάκη Karavitaki Βοζινάκη Ανθή
Μαθιουλάκη Ιωάννα Πρωταθλήτρια Ελλάδος στην Γ΄ δημοτικού
Καραβιτάκη Ευαγγελία Πρωταθλήτρια Ελλάδος στα Νήπια
Βοζινάκη Ανθή Πρωταθλήτρια Ελλάδος στην Δ΄ δημοτικού
Τζουγανάκης Παντελής Πρωταθλητής Ελλάδος στην Γ΄ Γυμνασίου

Αργυρά μετάλλια είχαμε στην Ε΄ δημοτικού με τον  Θεοδώρου Νικόλα (ΣΚΟΡ) να παίρνει τη 2η θέση στη γενική (1ο αγόρι) και την Παλιεράκη Λυδία (ΣΑΧ) στην Α΄ δημοτικού.

Θεοδώρου Νικόλας Παλιεράκη Λυδία
Θεοδώρου Νικόλας 2ος στη Γενική κατάταξη της Ε΄ δημοτικού
Παλιεράκη Λυδία 2η θέση
στο πρωτάθλημα Α΄ δημοτικού

Οι επιτυχίες ήταν διπλές για την Βοζινάκη Ανθή (ΣΑΧ), Τζουγανάκη Παντελή (Περιστέρι), Μαθιουλάκη Ιωάννα (ΣΚΟΡ) και Θεοδώρου Νικόλα (ΣΚΟΡ) αφού η 1η θέση συνδυάστηκε με ταυτόχρονη πρόκριση στα Πανελλήνια Νεανικά Πρωταθλήματα.
Χάλκινα μετάλλια κατέκτησαν ο Μπαϊραμιάν Αρθούρος (ΣΑΧ) στην Α΄ δημοτικού, η Αγγελάκη Φιλίππα (ΚΥΔΩΝ) και ο Σερπετσιδάκης Νίκος (ΟΦΗ) στην Γ΄ δημοτικού, η Πετράκη Αργυρώ (ΟΤΕ) στην Δ΄ δημοτικού, η Φιλοξένη Δανάη (ΚΥΔΩΝ) στην Ε΄ δημοτικού, η Μαρκάκη Σοφία (ΟΤΕ Χανίων) στην Β΄ Γυμνασίου ο Λιοδάκης Κων/νος (ΣΑΧ) στην Γ΄ Γυμνασίου και ο Καζάκος Μάνος (ΚΥΔΩΝ) στα Λύκεια.


Μπαιραμιάν
Μπαϊραμιάν Αρθούρος 2η θέση στα αγόρια της Α΄ δημοτικού
Καζάκος Μάνος 3η θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Λυκείων
Λιοδάκης Κωνσταντίνος
3η θέση στο πρωτάθλημα της Γ΄ Γυμνασίου
Κουκουράκη Χρυσή
Μαρκάκη Σοφία
Πετράκη Αργυρώ
Κουκουράκη Χρυσή 3η θέση στην Β΄ δημοτικού
Μαρκάκη Σοφία
3η θέση στο πρωτάθλημα της Β΄ Γυμνασίου
Πετράκη Αργυρώ 3η θέση στο πρωτάθλημα Δ΄ δημοτικού
Σερπετσιδάκης Νίκος 3η θέση στην Γ΄ δημοτικού
Αγγελάκη Φιλίππα 3η θέση στην Γ΄ δημοτικού
Φιλοξένη Δανάη 3η θέση στην Ε΄ δημοτικού
Πατρελάκης Ευάγγελος
 
Πατρελάκης Ευάγγελος 3η θέση
στα αγόρια Α΄ δημοτικού
 

Αναλυτικά στον παρακάτω πίνακα μπορείτε να δείτε τους βαθμούς και τη θέση που κατέκτησαν οι αθλητές από την Κρήτη.

Επίσημη ιστοσελίδα των διοργανωτών
Δείτε το αντίστοιχο αφιέρωμα από το Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα του 2010
Δείτε το αντίστοιχο αφιέρωμα από το Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα του 2009

ΝΗΠΙΑ

Rg.

Name

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

 Βαθμοί
Θέση 
1

ΚΑΡΑΒΙΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΑΧ

5ο ΧΑΝΙΩΝ

6
2

ΠΑΠΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΑΑΗ

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ

5
15
3

ΒΥΖΙΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΣΑΧ

ΔΑΡΑΤΣΟ

5
16
4

ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΣΑΧ

5ο ΧΑΝΙΩΝ

4 ½
19
5

ΒΥΖΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΣΑΧ

ΔΑΡΑΤΣΟ

4
22
6

ΜΑΥΡΙΛΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΚΥΔΩΝ

ΚΑΛΑΘΑ ΧΑΝΙΩΝ

1 ½
34η
7

ΚΑΜΠΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΣΚΟΡ

11ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

1
35η


Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 

Name

Σύλλογος

Σχολείο

 Βαθμοί
Θέση 
1

ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ

ΣΑΧ

19ο ΧΑΝΙΩΝ

6
2

ΜΠΑΙΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡΟΣ

ΣΑΧ

4ο ΧΑΝΙΩΝ

7
3ος
3

ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΣΑΧ

1ο ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ

7
4ος
4

ΚΟΖΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΛΑΤΩ

4ο ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6 ½
5ος
5

ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΑΧ

11ο ΧΑΝΙΩΝ

6
10ος
6

ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΣΚΟΡ

14ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

5
16ος
7

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

17ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

5
21ος
8

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΑΧ

1ο ΧΑΝΙΩΝ

5
23ος
9

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ

ΚΥΔΩΝ

13ο ΧΑΝΙΩΝ

4 ½
10

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΩΗ

ΚΥΔΩΝ

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

3
14η


B΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


Rg.

Name

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ

 Βαθμοί
Θέση 

1

ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

ΡΙΘΥΜΝΑ

7ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

5

2

ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΚΥΔΩΝ

8ο ΧΑΝΙΩΝ

6 ½
8ος

3

ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΜΑΡΚΟΣ

ΣΑΧ

1ο Ν ΚΥΔΩΝΙΑΣ

6
10ος

4

ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΡΙΘΥΜΝΑ

15ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

5
27ος

5

ΜΠΕΛΕΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΕΩΝ CANDIA

18ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4
40ος

6

ΛΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΟΛΓΑ

 ΟΑΑΗ

49ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4

7

ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 

ΛΕΩΝ CANDIA

11ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4

8

ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ

ΟΤΕ

13ος ΧΑΝΙΩΝ

3
10η

9

ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

 

41ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3
46ος

10

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΤΕΒΗ

ΣΑΧ

1ο ΧΑΝΙΩΝ

2
13η

Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


Rg.

Name

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ

 Βαθμοί
Θέση 

1

ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΣΚΟΡ

14ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

6

2

ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΦΗ

53ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

7
3ος

3

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ

ΚΥΔΩΝ

ΠΛΑΤΑΝΙΑ

5

4

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΑΧ

1ο Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ

6
9ος

5

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΟΑΧ

13ο ΧΑΝΙΩΝ

6
11ος

6

ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΙΣΑΜΟΥ

3ο ΚΙΣΑΜΟΥ

6
13ος

7

ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΟΤΕ ΧΑΝΙΩΝ

2ο ΧΑΝΙΩΝ

4 ½
36ος

8

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΗΝΑΣ

ΟΦΗ

41ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4 ½
37ος

9

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ

ΚΥΔΩΝ

1ο ΜΟΥΡΝΙΩΝ

4 ½
38ος

10

ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΡΙΘΥΜΝΑ

5ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

3 ½
11η

11

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

ΣΚΟΡ

5ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

1
68ος


Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Rg.

Name

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ

Βαθμοί 
Θέση 

1

ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΑΧ

9ο ΧΑΝΙΩΝ

6 ½

2

ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ

ΟΤΕ ΧΑΝΙΩΝ

13ο ΧΑΝΙΩΝ

6

3

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΣΑΧ

8ο ΧΑΝΙΩΝ

6 ½
9ος

4

ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΥΔΩΝ

13ο ΧΑΝΙΩΝ

6
14ος

5

ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ

15ο ΧΑΝΙΩΝ

5
25ος

6

ΜΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 ΟΦΣΧ

10ο ΧΑΝΙΩΝ 

5
34ος

7

ΒΙΤΣΑΞΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 

ΟΦΗ

 

5

8

ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΛΕΩΝ CANDIA

11ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4
51ος

9

ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΚΟΡ

14ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

4
52ος

10

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

4ο ΧΑΝΙΩΝ 

3 ½
16η

Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


Rg.

Name

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ

 Βαθμοί
Θέση 

1

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΚΟΡ

ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ

7
2ος

2

ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ

ΚΥΔΩΝ

8ο ΧΑΝΙΩΝ

6

3

ΤΣΙΧΛΗΣ ΧΡ. - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΛΑΤΩ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

1ο ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6
11ος

4

ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΚΥΔΩΝ

2ο ΧΑΝΙΩΝ

6
14ος

5

ΒΙΤΣΑΞΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΦΗ "2000"

53ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

5 ½
21ος

6

ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΚΟΡ

14ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

5
32ος

7

ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΟΤΕ

5ο ΧΑΝΙΩΝ

4 ½
38ος

8

ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΛΑΤΩ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2ο ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4

9

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ

ΛΑΤΩ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5ο ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3 ½
10η

10

ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΟΡ. ΝΕΚΤΑΡ

ΛΑΤΩ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

1ο ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3 ½
58ος

ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Rg.

Name

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ

 Βαθμοί

Θέση 

1

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΣΑΧ

7ο ΧΑΝΙΩΝ

7

4ος

2

ΦΑΚΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ

ΟΑΑΗ

49ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

6

17ος

3

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΙΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΣΚΟΡ

5ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

6

18ος

4

ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΟΤΕ ΧΑΝΙΩΝ

13ο ΧΑΝΙΩΝ

5

5

ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΑΧ

14ο ΧΑΝΙΩΝ

5

41ος

6

ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΑΙΣΣΑ

15ο ΧΑΝΙΩΝ

5

47ος

7

ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΟΦΣΧ

9ο ΧΑΝΙΩΝ

4 ½

8

ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΟΑΧ

15ο ΧΑΝΙΩΝ

4 ½

10η

9

ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΑΘΗΝΑ

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

20ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4 ½

14η

10

ΠΑΠΑΔΟΣΗΦΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ

ΡΙΘΥΜΝΑ

2ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

4

61ος

11

ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΦΣΧ

8ο ΧΑΝΙΩΝ

4

66ος

12

ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ

ΚΑΙΣΣΑ

15ο ΧΑΝΙΩΝ

4

67ος

13

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΙΣΣΑ

15ο ΧΑΝΙΩΝ

4

69ος

14

ΛΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΟΑΑΗ

49ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4

77ος

15

ΔΡΟΥΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΚΟΡ

5ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

3

16η

16

ΓΑΓΑΝΗ ΕΥΑ

ΣΚΟΡ

5ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

3

17η

17

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΣΚΟΡ

5ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

3

20η



Α΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ


1

ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΥΔΩΝ

7ο ΧΑΝΙΩΝ

7
4ος

2

ΜΠΑΜΠΙΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΟΦΣΧ

7ο ΧΑΝΙΩΝ

5 ½
17ος

3

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΦΗ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΗΡΑΚΛ.

5
23ος

4

ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ

ΟΦΗ

2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

5

5

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΡΙΘΥΜΝΑ

1ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

5
27ος

6

ΜΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΣΑ ΓΑΖΙΟΥ

3ο ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

4 ½

7

ΜΠΕΧΤΣΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΙΣΣΑ

7ο ΧΑΝΙΩΝ

4
43ος

8

ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΟΤΕ ΧΑΝΙΩΝ

ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ

3 ½
13η

9

ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΑΧ

2ο ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ

3
60ος


Β΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

Rg.

Name

Schule

Typ

 

 

1

ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

ΟΤΕ ΧΑΝΙΩΝ

6ο ΧΑΝΙΩΝ

5

2

ΝΑΟΥΜ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΣΑΧ

7ο ΧΑΝΙΩΝ

6 ½

5ος

3

ΑΓΝΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΟΤΕ ΧΑΝΙΩΝ

ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ

6

9ος

4

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

2ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

5

29ος

5

ΓΑΓΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

1ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

5

30ος

6

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΚΟΡ

1ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

5

31ος

7

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΑΧ

2ο ΧΑΝΙΩΝ

4

41ος

8

ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3ο ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

3 ½

59ος

 

Γ΄  ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

Rg.

Name

Schule

Typ

 

 

1

ΤΖΟΥΓΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΕΠΙΣΚΟΠΗ Ρ

8 ½
1ος

2

ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΣΠ. - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΑΧ

Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ

7
3ος

3

ΧΝΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

ΚΥΔΩΝ

2o ΧΑΝΙΩΝ

5 ½
12ος

4

ΤΣΙΧΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΑΤΩ

1ο ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5
17ος

5

ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΚΟΡ

1ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

4
33ος

6

ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΟΦΣΧ

7ο ΧΑΝΙΩΝ

3 ½

7

ΒΕΡΙΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΟΦΣΧ

4ο ΧΑΝΙΩΝ

3


ΛΥΚΕΙΑ

Rg.

Name

Σύλλογος

Λύκειο

Βαθμοί
θέση 

1

ΚΑΖΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΥΔΩΝ

4ο ΧΑΝΙΩΝ

7
3ος

2

ΣΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΓΑΖΙ

4ο ΛΥΚ ΧΑΝΙΩΝ

5 ½
13ος

3

ΚΟΛΟΜΒΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΟΑΑ "ΗΡΑΚΛΕΙΟ"

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ

5
21ος

4

ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΣΑΧ

4ο ΛΥΚ ΧΑΝΙΩΝ

5

5

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΣΕ ΟΤΕ Ν ΧΑΝΙΩΝ

3ο ΧΑΝΙΩΝ

4 ½
35ος

6

ΧΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΔΑΝΑΗ

ΚΥΔΩΝ

 

4 ½
10η

7

ΑΓΝΑΝΤΗ ΔΑΝΑΗ

ΣΑΧ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

4
14η

8

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΟΦΣΧ

4ο ΛΥΚ ΧΑΝΙΩΝ

4
46ος

9

ΦΑΛΕΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΙΣΣΑ

2ο ΧΑΝΙΩΝ

3 ½
53ος