ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ - ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


8ο ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
Οι νικητές της ΣΤ΄ Δημοτικού
Organizer(s) : ΔΗΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΣΣΚ
Chiefarbiter : ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
Arbiter : ΑΓΝΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ
Rating-O : 1127
Date : 2011/03/19 To 2011/03/20
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θέση

Name

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ

Βαθμοί

Res.

BH.

1ος

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΣΑΧ

7ο ΧΑΝΙΩΝ

7

0

31½

2ος

ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΦΣΧ

8ο ΧΑΝΙΩΝ

0

30½

3ος

ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΑΧ

14ο ΧΑΝΙΩΝ

0

30½

4ος

ΦΑΚΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ

ΟΑΑΗ

49ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

5

0

31½

5ος

ΠΑΠΑΔΟΣΗΦΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ

ΡΙΘΥΜΝΑ

2ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

5

0

30½

ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΟΤΕ ΧΑΝΙΩΝ

13ο ΧΑΝΙΩΝ

5

0

24½

ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΑΘΗΝΑ

"ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ"

20ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4

0

29

ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΟΦΣΧ

9ο ΧΑΝΙΩΝ

4

0

22½

6

ΜΠΟΡΜΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΑΧ

1ο ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

0

29½

7

ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΟΑΧ

19ο ΧΑΝΙΩΝ

0

24½

8

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΑΑ "ΗΡΑΚΛΕΙΟ"

21 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

0

20½

9

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΙΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΣΚΟΡ

5ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

4

0

31½

10

ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΟ ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ

15ο ΧΑΝΙΩΝ

4

0

29

11

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ

15ο ΧΑΝΙΩΝ

4

0

29

12

ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΥΔΩΝ

1ο ΣΟΥΔΑΣ

4

0

26½

13

ΒΑΓΙΩΝΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΛΕΩΝ CANDIA

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ

4

0

25½

14

ΦΑΚΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

"ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ"

17ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4

0

23½

15

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΛΑΤΩ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5ο ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

0

29

16

ΓΑΓΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΚΟΡ

5ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

0

24½

17

ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ

ΣΑΧ

15ο ΧΑΝΙΩΝ

3

0

27

18

ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΟΑΧ

15ο ΧΑΝΙΩΝ

3

0

26½

19

ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΚΥΔΩΝ

1ο ΧΑΝΙΩΝ

3

0

25½

20

ΛΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΟΑΑ "ΗΡΑΚΛΕΙΟ"

49ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3

0

23

21

ΤΑΒΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΛΑΤΩ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

1ο ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3

0

22½

22

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΡΙΘΥΜΝΑ

5ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

3

0

22

23

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

6ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

3

0

20½

24

ΕΛΛΗΝΙΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΚΥΔΩΝ

8ο ΧΑΝΙΩΝ

3

0

20

25

ΔΡΟΥΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΡΙΘΥΜΝΑ

5ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

0

24½

26

ΚΛΑΔΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

9ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

0

20½

27

ΚΑΤΑΓΑΛΑΡΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΣΟΗ

17ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

0

17

28

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

2ο ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

2

0

19

29

ΚΑΛΟΕΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

9ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

2

0

17

30

ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

 

9ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

2

0

15½

31

ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

8ο ΧΑΝΙΩΝ

0

20

32

ΠΑΠΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

1ο ΧΑΝΙΩΝ

0

18

33

ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ

 

9ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

1

0

20