ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ - Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


8ο ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΡΗΤΗΣ
Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
Οι νικητές της Δ΄ δημοτικού με τον Πρόεδρο του ΔΑΟΡ κ. Αναγνωστάκι Μανόλη
Organizer(s) : ΔΗΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΣΣΚ
Chiefarbiter : ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
Arbiter : ΑΛΙΜΠΙΝΙΣΗΣ ΝΙΚΟΣ
Rating-O : 1124
Date : 2011/03/19 To 2011/03/20
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θέση

Name

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ

Βαθμοί

Res.

BH.

1ος

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΣΑΧ

8ο ΧΑΝΙΩΝ

7

0

32

ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΑΧ

9ο ΧΑΝΙΩΝ

0

32½

2ος

ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΛΕΩΝ CANDIA

11ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

5

0

33½

3ος

ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΥΔΩΝ

13ο ΧΑΝΙΩΝ

5

0

33

4ος

ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΑΧ

8ο ΧΑΝΙΩΝ

5

0

32

5ος

ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ

15ο ΧΑΝΙΩΝ

5

0

27

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΝΑΥΣΙΚΑ

2ο ΒΟΥΤΩΝ

4

0

27

ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ

ΟΤΕ ΧΑΝΙΩΝ

13ο ΧΑΝΙΩΝ

4

0

25

7

ΜΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΦΣΧ

10ο ΧΑΝΙΩΝ

5

0

26

8

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

'ΛΑΤΩ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4ο ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5

0

25½

9

ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΟΦΣΧ

2ο ΧΑΝΙΩΝ

4

0

31

10

ΦΘΕΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΟΦΗ "2000"

39ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4

0

26½

11

ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

9ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

4

0

26½

12

ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΛΙΚΙΑΝΟ

4

0

25

13

ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΟΦΣΧ

ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟ

4

0

23½

14

ΒΙΤΣΑΞΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΟΦΗ

 

4

0

22½

15

ΤΣΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΟΑΑΗ

ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ

4

0

21½

16

ΚΟΣΤΑΜΠΙΛΕ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΛΕΩΝ CANDIA

54 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4

0

21

17

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

4ο ΧΑΝΙΩΝ

0

21

18

ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΚΟΡ

14ο ΧΑΝΙΩΝ

3

0

29

19

ΕΛΛΗΝΙΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΚΥΔΩΝ

8ο ΧΑΝΙΩΝ

3

0

25½

20

ΜΑΡΤΑΒΑΝΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΟΑΑΗ

31ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3

0

25

21

ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΚΟΡ

15ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

3

0

23½

22

ΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΑΧ

1ο ΣΟΥΔΑΣ

3

0

23

23

ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΛΙΚΙΑΝΟ

3

0

19

24

ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

9ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3

0

19

25

ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΛΑΤΩ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2ο ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3

0

18½

26

ΤΖΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

''ΛΑΤΩ'' ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4ο ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3

0

17

27

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

 

9ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

2

0

25½

28

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

2

0

22½

29

ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΟΑΧ

8ο ΧΑΝΙΩΝ

2

0

21½

30

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

2-5 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ

2

0

19½

31

ΤΟΛΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

 

 

1

0

17½

32

ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

 

0

0

24½

33

ΚΑΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

 

14ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

0

0

20

34

ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

 

0

0

19½