ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ - Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


8ο ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΡΗΤΗΣ
Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
Οι νικητές της Γ΄ δημοτικού με τον Αντιδήμαρχο Ρεθύμνου κ. Κονταξάκη
Organizer(s) : ΔΗΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΣΣΚ
Chiefarbiter : ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
Arbiter : ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ - ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ
Rating-O : 1117
Date : 2011/03/19 To 2011/03/20
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θέση

Name

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ

Βαθμοί

Res.

BH.

1ος

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΑΧ

1ο Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ

6

0

32½

2ος

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΟΑΧ

13ο ΧΑΝΙΩΝ

6

0

29

3ος

ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΦΗ

53ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

6

0

28½

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ

ΚΥΔΩΝ

ΠΛΑΤΑΝΙΑ

5

0

33½

ΣΤΡΑΤΗΓΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΟΑΑ "ΗΡΑΚΛΕΙΟ"

2ο ΒΟΥΤΩΝ

5

0

26½

ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΡΙΘΥΜΝΑ

5ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

0

25½

4ος

ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΟΤΕ ΧΑΝΙΩΝ

2ο ΧΑΝΙΩΝ

5

0

31½

5ος

ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΙΣΑΜΟΥ

3ο ΚΙΣΑΜΟΥ

5

0

30

6

ΦΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΓΟΗ

17ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

0

29½

7

ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ

ΚΥΔΩΝ

1ο ΜΟΥΡΝΙΩΝ

0

24

8

ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΣΚΟΡ

14ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

0

22½

9

ΗΛΙΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΟΑΑ "ΗΡΑΚΛΕΙΟ"

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ

4

0

28

10

ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΥΔΩΝ

2ο ΣΟΥΔΑΣ

4

0

27

11

ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΛΑΤΩ'' ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4

0

27

12

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

9ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

4

0

26

13

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΝΟΣ

ΟΦΗ

41ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4

0

26

14

ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΦΣΧ

1ο ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ

4

0

24½

15

ΡΟΓΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΛΕΩΝ CANDIA

9ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4

0

22½

16

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΛΑΤΩ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5ο ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4

0

20½

17

ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ

ΟΦΗ

19ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

0

31

18

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΛΙΚΗ

ΣΚΟΡ

2ο ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ

0

28

19

ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

ΣΑΧ

ΠΑΖΙΝΟΣ

3

0

26½

20

ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ

ΚΥΔΩΝ

1ο ΧΑΝΙΩΝ

3

0

24

21

ΧΟΝΔΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΟΑΑ "ΗΡΑΚΛΕΙΟ"

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ

3

0

24

22

ΛΥΜΠΕΡΙΔΗΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ

ΟΦΗ

35ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3

0

23½

23

ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΑΧ

ΠΑΖΙΝΟΣ

3

0

23

24

ΤΣΑΤΣΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ

 

10ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3

0

22½

25

ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΣΚΟΡ

16ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

3

0

21½

26

ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΚΟΡ

8ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

3

0

21

27

ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

15ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

3

0

20½

28

ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

 

15ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

0

21

29

ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΛΑΤΩ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2ο ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2

0

26½

30

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

 

49ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

2

0

20

31

ΠΑΣΚΑΡΟΥ ΚΡΙΣΤΙΑΝ

 

2ο ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ

2

0

19½

32

ΦΟΔΕΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

 

15ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

2

0

19½

33

ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

 

9ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

2

0

18½

34

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΣΚΟΡ

5o ΡΕΘΥΜΝΟΥ

2

0

18

35

ΚΑΛΟΕΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

9ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

2

0

16

36

ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 

9ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

0

16½