ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ - Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


8ο ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΡΗΤΗΣ
B΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
Ο Αντιδήμαρχος Ρεθύμνης κ. Κονταξάκης με τους νικητές της Β΄ δημοτικού
Organizer(s) : ΔΗΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΣΣΚ
Chiefarbiter : ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
Arbiter : ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ  ΖΟΥΡΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Rating-O : 1125
Date : 2011/03/19 To 2011/03/20
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θέση

Name

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ

Βαθμοί

Res.

BH.

1ος

ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΜΑΡΚΟΣ

ΣΑΧ

1ο Ν ΚΥΔΩΝΙΑΣ

7

0

27½

2ος

ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

41ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

0

22½

3ος

ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΡΙΘΥΜΝΑ

15ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

5

0

31

ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

ΡΙΘΥΜΝΑ

7ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

5

0

28½

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΤΕΒΗ

ΣΑΧ

1ο ΧΑΝΙΩΝ

4

0

24½

ΛΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗ ΟΛΓΑ

ΟΑΑΗ

49ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3

0

26½

4ος

ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

ΣΑΧ

15ο ΧΑΝΙΩΝ

5

0

22

5ος

ΜΠΕΛΕΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΕΩΝ CANDIA

18ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

0

34

7

ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΦΣΧ

8ο ΧΑΝΙΩΝ

0

32

8

ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΟΑΧ

10ο ΧΑΛΕΠΑ

0

29

9

ΛΙΑΝΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΟΑΑΗ

54ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

0

27

10

ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΣΚΟΡ

7ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

0

27

11

ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΑΧ

4ο ΧΑΝΙΩΝ

4

0

29½

12

ΡΟΓΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

 

9ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4

0

25

14

ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

2ο ΜΑΛΛΙΩΝ

4

0

23½

15

ΤΟΥΤΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΛΑΤΩ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4ο ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4

0

22

16

ΜΕΛΙΣΣΕΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

5ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ/ΤΑΛΩΣ

0

26

17

ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗ

3

0

27

18

ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΥΔΩΝ

2ο ΣΟΥΔΑΣ

3

0

27

19

ΜΠΡΟΚΑΛΑΚΗΣ - ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΧΡ. - ΑΡ.

ΟΦΗ

15ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3

0

26½

20

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΑΧ

13ο ΧΑΝΙΩΝ

3

0

23

21

ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΛΕΩΝ CANDIA

11ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3

0

21

22

ΚΕΣΤΡΙΤΣΑΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

 

9ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3

0

18

23

ΠΕΤΡΑΚΗ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ

ΟΤΕ ΧΑΝΙΩΝ

13ο ΧΑΝΙΩΝ

0

27

24

ΠΑΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΚΥΔΩΝ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ

0

21½

25

ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΣΚΟΡ

14ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

2

1

23½

26

ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

16ο ΧΑΝΙΩΝ

2

0

18½

27

ΜΠΟΜΠΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

 

 

1

18

28

ΚΑΣΣΕΛΑΚΗ ΔΑΝΑΗ

 

15ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

0

20

29

ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ

ΣΚΟΡ

14ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

1

0

19

30

ΔΑΦΕΡΜΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

 

14ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ

½

0

18

31

ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΟΑΑΗ

41ο ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

0

0

24½

32