8ο ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

8ο ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΝΗΠΙΑ

Nipia
Ο π. Αντιδήμαρχος Ρεθύμνου κ. Αναγνωστάκης με τους νικητές των Νηπίων

Διοργανωτές : ΔΑΟΡ - ΣΚΟΡ

Επικεφαλής διαιτητής : Τσαρουχάς Κώστας

Διαιτητής : Θεοδώρου Φωτεινή

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θέση

Ονοματεπώνυμο

Νηπιαγωγείο

Βαθμοί

1ος

ΚΑΒΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

5

2ος

ΟΜΑΛΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

11ο

4

3ος

ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

7ο

3

4ος

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

5ο

2

ΚΑΜΠΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

11o

1

5ος

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

4ο

0

 

ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Ο π. Αντιδήμαρχος Ρεθύμνου κ. Αναγνωστάκης με τους νικητές των Νηπίων

Διοργανωτές : ΔΑΟΡ - ΣΚΟΡ

Επικεφαλής διαιτητής : Τσαρουχάς Κώστας

Διαιτητής : Λαμπούδης Λουκάς

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θέση

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Βαθμοί

 

1ος

ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΜΑΡΚΟΣ

14ο Ρεθύμνου

6

0

2ος

ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

6o

0

3-5ος

ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

6ο Ρεθύμνου

5

0

3-5ος

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

15ο Ρεθύμνου

5

0

3-5ος

ΚΑΒΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

7ο

5

0

6ος

ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

2ο

1

7ος

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

5o

0

8ος

ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

7o

4

0

9ος

ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΝΟΣ

2ο

4

0

10ος

ΤΣΩΛΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

5o

4

0

11ος

ΦΟΔΕΛΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

15o

0

ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ

14o

0

13

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ατσιπόπουλου

3

0

14

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

13o

3

0

15

ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

13ο Ρεθύμνου

3

0

ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΝΝΑ

15o

3

0

17

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

3ο

0

18

ΠΑΡΜΑΞΗΣ ΧΑΤΣΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

3ο

0

ΤΖΙΝΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

15ο

0

20

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

15o

2

0

21

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

3o

2

0

22

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

5ο

1

23

ΛΙΟΝΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

3o

0

 

ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Η πρόεδρος του ΣΚΟΡ κ. Παυλίδου Σαϊα με τους νικητές της Β΄ δημοτικού

Διοργανωτές : ΔΑΟΡ - ΣΚΟΡ

Επικεφαλής διαιτητής : Τσαρουχάς Κώστας

Διαιτητής : Πετρόπουλος Παύλος

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θέση

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Βαθμοί

 

1ος

ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

15ο Ρεθύμνου

7

0

ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ

7ο

0

2-3ος

ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

7ο

½

2-3ος

ΠΕΛΑΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

14ο

½

4ος

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

3ο Ρεθύμνου

1

5ος

ΠΕΛΕΝΤΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ

14ο

0

6ος

ΣΥΜΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

3ο Ρεθύμνου

3

0

7ος

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΒΙΚΤΩΡ

14ο

2

0

8ος

ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΧΑΡΗΣ

3ο

0

9ος

ΖΕΜΠΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

3ο

0

0

 

ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Ο Αντιπρόεδρος του ΣΚΟΡ κ. Πελαντάκης με τους νικητές της Γ΄ δημοτικού

Διοργανωτές : ΔΑΟΡ - ΣΚΟΡ

Επικεφαλής διαιτητής : Τσαρουχάς Κώστας

Διαιτητής : Χατζηπαράσχος Παρασκευάς

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θέση

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Βαθμοί

 

ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

14ο Ρεθύμνου

6

 

1ος

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

9o

 

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΛΙΚΗ

2ο Ατσιπόπουλου

5

 

2ος

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2ο Ρεθύμνου

5

 

3ος

ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

16o

 

ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

5o

4

 

7

ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

15o

4

 

8

ΦΟΔΕΛΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

15ο Ρεθύμνου

4

 

9

ΜΕΛΑΧΡOΙΝΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

15o

 

10

ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

7ο Ρεθύμνου

3

 

11

ΒΛΑΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

5o

3

 

12

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΙΑ

7o

3

 

13

ΠΑΣΚΑΡΟΥ ΚΡΙΣΤΙΑΝ

2ο Ατσιπόπουλου

3

 

14

ΞΥΠΟΛΙΤΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

6o

 

15

ΦΩΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

5o Ρεθύμνου

2

 

16

ΛΙΟΝΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

3o

2

 

17

ΚΑΡΑΟΥΣ ΝΤΑΝΙΕΛ

7ο Ρεθύμνου

2

 

18

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

14o

1

 

 

ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Η έφορος υλικού του ΣΚΟΡ κ. Αποστολάκη με τους νικητές της Δ΄ δημοτικού

Διοργανωτές : ΔΑΟΡ - ΣΚΟΡ

Επικεφαλής διαιτητής : Τσαρουχάς Κώστας

Διαιτητής : Μαθιουλάκης Αντώνης

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θέση

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Βαθμοί

 

1ος

ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

14ο Ρεθύμνου

7

 

2ος

ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΔΕΛΕ

6

 

3ος

ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

15ο Ρεθύμνου

5

 

ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

3ο Ρεθύμνου

4

 

5

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ

1ο Περάματος

 

6

ΖΕΜΠΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

3o

3

 

ΟΥΡΑΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

16ο Ρεθύμνου

 

ΣΙΑΛΓΚΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

3ο Ρεθύμνου

 

9

ΚΟΥΡΤΗ ΑΛΙΝΤΑ

6ο

 

 

ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
E΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Ο έφορος αγώνων του ΣΚΟΡ με τους νικητές της Ε΄ δημοτικού

Διοργανωτές : ΔΑΟΡ - ΣΚΟΡ

Επικεφαλής διαιτητής : Τσαρουχάς Κώστας

Διαιτητής : Καμπανάκης Μανόλης

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θέση

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Βαθμοί

 

1ος

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ

Ατσιπόπουλο

7

0

2ος

ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

14ο Ρεθύμνου

6

0

3-4ος

ΧΑΡΙΕΝΤΙΔΗΣ ΜΑΝΟΥΣΣΟΣ

16ο

½

3-4ος

ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΔΕΛΕ

½

5

ΟΥΡΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

16ο Ρεθύμνου

3

2

ΧΑΜΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΙΚΗ

14ο

3

1

7

ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7ο

3

0

8

ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7ο

2

0

ΜΙΧΕΛΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

14ο Ρεθύμνου

1

1

ΖΩΝΟΥΔΑΚΗ ΜΑΛΒΙΝΑ

3ο Ρεθύμνου

1

0

 

ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΤ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ - ΓΥΜΝΑΣΙΑ

Οι νικητές της ΣΤ΄ δημοτικού με τον κ. Καμπανάκη

Διοργανωτές : ΔΑΟΡ - ΣΚΟΡ

Επικεφαλής διαιτητής : Τσαρουχάς Κώστας

Διαιτητής :

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θέση

Ονοματεπώνυμο

Σχολείο

Βαθμοί

 

1ος

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΙΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

5ο Ρεθύμνου

3

1

2ος

ΠΑΠΑΔΟΣΗΦΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ

2ο Ρεθύμνου

3

0

ΓΑΓΑΝΗ ΕΥΑ

5ο Ρεθύμνου

 

ΔΡΟΥΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

14ο Ρέθυμνου

 

3ος

ΓΚΕΟΡΓΙΕΒ ΑΝΤΟΝΙΟ

3ο Ρεθύμνου

1

 

1ος

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

3ο Γυμνάσιο

2

 

2ος

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Περάματος

1