ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ - Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ



ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
Organizer(s) : ΔΗΜΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΣΣΚ
Chief or supervising arbiter : ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
Arbiter : ΑΓΝΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΥΛΑΚΗΣ ΝΟΤΗΣ
Date : 2011/03/12 To 2011/03/13
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rg.
Name
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΣΧΟΛΕΙΟ
Βαθμοί
Res.
BH.
1ος
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΑΧ 8ο ΧΑΝΙΩΝ
7
0 34
2ος
ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ 15ο ΧΑΝΙΩΝ
5
0 35½
3ος
ΜΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΦΣΧ 10ο ΧΑΝΙΩΝ
5
0 33½
ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ ΣΑΧ 9ο ΧΑΝΙΩΝ
6
0 32
ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΟΤΕ ΧΑΝΙΩΝ 13ο ΧΑΝΙΩΝ
4
0 30½
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ 4ο ΧΑΝΙΩΝ
4
0 28½
4
ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΧ 8ο ΧΑΝΙΩΝ
5
0 33
5
ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΔΩΝ 13ο ΧΑΝΙΩΝ
5
0 32½
6
ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΡ 14ο ΧΑΝΙΩΝ
5
0 29
7
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΟΦΣΧ ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟ
5
0 28½
8
ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΦΣΧ 2ο ΧΑΝΙΩΝ
5
0 22½
9
ΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΧ 1ο ΣΟΥΔΑΣ
0 24
10
ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΛΙΚΙΑΝΟ
4
0 30½
11
ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΛΙΚΙΑΝΟ
4
0 28½
12
ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΚΟΡ 15ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ
4
0 27
13
ΜΥΛΩΝΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ   ΑΔΕΛΕ
4
0 26½
14
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΟΣ ΚΥΔΩΝ 11ο ΧΑΝΙΩΝ
4
0 25
15
ΠΑΓΩΝΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ   ΓΕΡΑΝΙΟΥ
4
0 24½
16
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ   1ο ΜΟΥΡΝΙΩΝ
4
0 24
17
ΔΡΑΜΗΛΑΡΑΚΗ ΕΒΕΛΙΝΑ ΚΥΔΩΝ 2ο ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
4
0 23½
18
ΕΛΛΗΝΙΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΥΔΩΝ 8ο ΧΑΝΙΩΝ
4
0 22
19
ΣΕΙΡΗΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΔΩΝ ΣΤΕΡΝΩΝ
0 28
20
ΓΕΩΡΓΕΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   1ο ΜΟΥΡΝΙΩΝ
0 24½
21
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ   17ο ΧΑΝΙΩΝ
0 22½
22
ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΔΩΝ 14ο ΧΑΝΙΩΝ
0 22
23
ΓΛΥΜΕΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ   17ο ΧΑΝΙΩΝ
0 21
24
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   17ο ΧΑΝΙΩΝ
3
0 26½
25
ΜΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΔΩΝ 12ο ΧΑΝΙΩΝ
3
0 26½
26
ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ   8ο ΧΑΝΙΩΝ
3
0 24
27
ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   2ο ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
3
0 23½
28
ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   17ο ΧΑΝΙΩΝ
3
0 21½
29
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ   17ο ΧΑΝΙΩΝ
3
0 21½
30
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΝΗ   ΧΩΡΑΦΑΚΙΑ
3
0 16½
31
ΒΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΙΣΣΑΜΟΣ 2ο ΚΙΣΣΑΜΟΥ
0 23½
32
ΣΙΝΙΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΗ   17ο ΧΑΝΙΩΝ
0 23
33
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ   ΧΩΡΑΦΑΚΙΑ
0 23
34
ΛΙΓΟΨΥΧΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ   ΓΕΡΑΝΙ
0 20½
35
ΚΥΡΙΤΣΑΚΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΚΙΣΣΑΜΟΣ 2ο ΚΙΣΣΑΜΟΥ
0 19
36
ΒΑΒΟΥΛΕΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ   17ο ΧΑΝΙΩΝ
0 16½
37
ΚΟΥΡΙΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   1ο ΜΟΥΡΝΙΩΝ
2
0 21½
38
ΜΠΑΡΚΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   17ο ΧΑΝΙΩΝ
2
0 21
39
ΜΑΝΑΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ   1ο ΜΟΥΡΝΙΩΝ
2
0 18
40
ΒΑΒΟΥΛΕ ΑΝΤΩΝΙΑ   17ο ΧΑΝΙΩΝ
0 16½
41
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΙΣΣΑΜΟΣ 3ο ΚΙΣΣΑΜΟΥ
1
0 15½
42
ΝΤΕΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   1ο ΜΟΥΡΝΙΩΝ
½
0 13
43
ΚΛΕΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   ΧΩΡΑΦΑΚΙΑ
0
0 23
44
           
45
           
46