ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ - Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
Organizer(s) : ΔΗΜΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΣΣΚ
Chief or supervising arbiter : ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
Arbiter : ΛΑΜΠΟΥΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ - ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Date : 2011/03/12 To 2011/03/13
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rg.
Name
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΣΧΟΛΕΙΟ
Βαθμοί
Res.
BH.
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ ΚΥΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑ
7
0 33½
ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΚΟΡ 14ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ
5
0 31½
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΛΙΚΗ ΣΚΟΡ 2ο ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ
5
0 31
1ος
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΚΥΔΩΝ 1ο ΜΟΥΡΝΙΩΝ
6
1 32
2ος
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΧ 1ο Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ
6
0 31½
3ος
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΑΧ 13ο ΧΑΝΙΩΝ
5
0 35
4
ΣΧΟΙΝΟΠΛΟΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΙΣΑΜΟΥ 3ο ΚΙΣΑΜΟΥ
5
0 32
5
ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΦΣΧ 1ο ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
5
0 26½
6
ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΡΙΘΥΜΝΑ 5ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ
5
0 25
7
ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΤΕ ΧΑΝΙΩΝ 2ο ΧΑΝΙΩΝ
0 26½
8
ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΧ ΠΑΖΙΝΟΣ
0 25½
9
ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΔΩΝ 2ο ΣΟΥΔΑΣ
0 23½
10
ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΑΧ ΠΑΖΙΝΟΣ
4
0 31
11
ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΚΟΡ 16ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ
4
0 31
12
ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΔΩΝ 16ο ΧΑΝΙΩΝ
4
0 31
13
ΦΡΑΔΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΑΧ 9ο ΧΑΝΙΩΝ
4
0 28½
14
ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΚΥΔΩΝ 1ο ΧΑΝΙΩΝ
4
0 26½
15
ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΔΩΝ 9ο ΧΑΝΙΩΝ
4
0 25½
16
ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ ΖΩΗ ΚΙΣΣΑΜΟΣ 3ο ΚΙΣΣΑΜΟΥ
4
0 25½
17
ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΙΣΣΑΜΟΣ 3ο ΚΙΣΣΑΜΟΥ
4
0 24½
18
ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   8ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ
4
0 23
19
ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   2ο ΣΟΥΔΑΣ
0 26½
20
ΚΟΒΛΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   ΧΩΡΑΦΑΚΙΑ
0 26½
21
ΣΚΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ 1ο ΧΑΝΙΩΝ
0 25
22
ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΔΩΝ 20ο ΧΑΝΙΩΝ
0 25
23
ΜΠΑΣΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   9ο ΧΑΝΙΩΝ
0 25
24
ΚΑΤΣΙΦΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ   17ο ΧΑΝΙΩΝ
0 23
25
ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΥΔΩΝ 8ο ΧΑΝΙΩΝ
0 21
26
ΒΑΡΒΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΥΔΩΝ 8o ΧΑΝΙΩΝ
0 21
27
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΧ 17ο ΧΑΝΙΩΝ
0 18½
28
ΚΟΠΑΣΗ ΝΙΚΗ ΚΥΔΩΝ 8ο ΧΑΝΙΩΝ
3
0 29½
29
ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ   17ο ΧΑΝΙΩΝ
3
0 23½
30
ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΥΔΩΝ 8ο ΧΑΝΙΩΝ
3
0 22
31
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΣΚΟΡ 5o ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3
0 21
32
ΣΙΚΑΛΙΑ ΔΟΡΩΘΕΑ ΚΥΔΩΝ 8ο ΧΑΝΙΩΝ
3
0 20½
33
ΦΑΝΔΡΙΔΗ ΑΝΤΡΙΑ   17ο ΧΑΝΙΩΝ
3
0 17
34
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   2ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ
0 26
35
ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ ΚΙΣΣΑΜΟΣ 3ο ΚΙΣΣΑΜΟΥ
0 21½
36
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ   ΓΕΡΑΝΙ
0 21½
37
ΤΖΟΥΓΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   ΑΓΡΟΚΗΠΙΟ
0 20
38
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   17ο ΧΑΝΙΩΝ
0 17½
39
ΤΕΡΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΥΔΩΝ 8ο ΧΑΝΙΩΝ
2
0 26½
40
ΓΩΝΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ    
2
0 22
41
ΚΡΑΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   17ο ΧΑΝΙΩΝ
2
0 20½
42
ΓΡΑΝΑ ΝΙΚΗ   17ο ΧΑΝΙΩΝ
2
0 19
43
ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ   ΧΩΡΑΦΑΚΙΑ
2
0 18
44
ΑΓΓΟΥΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ   3ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2
0 14½
45
ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗ ΛΥΔΙΑ   ΧΩΡΑΦΑΚΙΑ
0 17½
46
ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ    
1
0 21
47
ΓΟΥΝΑΡΗ ΚΛΕΙΩ   1ο ΜΟΥΡΝΙΩΝ
1
0 20
48
ΚΟΣΤΟΒ ΓΙΑΝΝΗΣ    
1
0 19
49
ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΙΣΣΑΜΟΣ 3ο ΚΙΣΣΑΜΟΥ
0
0 24½
50
           
51
           
52