ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ -Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
A Dimotikou
ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ : ΔΗΜΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΣΣΚ
Chief or supervising arbiter : ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
Arbiter : ΚΟΥΚΟΥΝΑΚΗ ΤΖΕΝΗ - ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
Date : 2010/02/27 To 2010/02/28
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rg.
Name ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΣΧΟΛΕΙΟ
Βαθμοί Res. BH.
1
ΠΑΤΡΕΛΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΑΧ 1ο ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
6
0 32½
2
ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΧ 11ο ΧΑΝΙΩΝ
6
0 30½
3
ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΥΔΩΝ 11ο ΧΑΝΙΩΝ
6
0 28½
ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ ΣΑΧ 19ο ΧΑΝΙΩΝ
5
0 31½
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΖΩΗ ΚΥΔΩΝ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
4
0 28½
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΚΥΔΩΝ 13ο ΧΑΝΙΩΝ
0 27
4
ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΑΧ 13ο ΧΑΝΙΩΝ
0 28
5
ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΡ 6ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ
0 27½
6
ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΣΚΟΡ 14ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ
5
0 33½
7
ΜΠΑΙΡΑΜΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡΟΣ ΣΑΧ 4ο ΧΑΝΙΩΝ
5
0 30½
8
ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΚΟΡ 6ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ
5
0 29½
9
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΚΟΡ 15ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ
5
0 27½
10
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΧ 1ο ΧΑΝΙΩΝ
5
0 25
11
ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ   8ο ΧΑΝΙΩΝ
0 30½
12
ΣΑΛΙΒΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΧ 1ο ΜΟΥΡΝΙΩΝ
0 29½
13
ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΚΟΡ 2ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ
0 23½
14
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΟΡ 15ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ
4
0 35
15
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΟΡ 2ο ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ
4
0 33
16
ΒΕΪΣΛΑΡΙ ΜΑΡΙΝΟΣ   ΠΛΑΤΑΝΙΑ
4
0 29
17
ΔΡΑΚΟΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΣΑΧ 1ο ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
4
0 28
18
ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   9ο ΧΑΝΙΩΝ
4
0 27
19
ΚΑΒΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΡ 7ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ
4
0 26½
20
ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΣΚΟΡ 13ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ
4
0 26½
21
ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΙΣΣΑΜΟΣ 3ο ΚΙΣΣΑΜΟΥ
4
0 24
22
ΣΟΥΡΑΙΛΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ ΣΑΧ 3ο  ΧΑΝΙΩΝ
0 25
23
ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ   20ο ΧΑΝΙΩΝ
0 23½
24
ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ   2ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ
0 23½
25
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   8ο ΧΑΝΙΩΝ
0 23
26
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΚΟΡ 15ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ
0 22½
27
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ   ΒΑΜΒΑΚΟΠΟΥΛΟ
0 22½
28
ΜΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ   1ο ΜΟΥΡΝΙΩΝ
0 22
29
ΒΥΖΗΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ   17ο ΧΑΝΙΩΝ
0 21½
30
ΣΙΑΚΟΥΦΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΑΧ 1ο ΜΟΥΡΝΙΩΝ
3
0 24
31
ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   ΝΙΟ ΧΩΡΙΟ
3
0 23½
32
ΚΟΠΑΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ   8ο ΧΑΝΙΩΝ
3
0 23½
33
ΣΠΟΝΤΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΚΟΡ 7ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3
0 23
34
ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΑΧ 15ο ΧΑΝΙΩΝ
3
0 22½
35
ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ   1ο ΧΑΝΙΩΝ
3
0 20½
36
ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΕΟΜΦΙΛΗ-ΑΓΛΑΙΑ   17ο ΧΑΝΙΩΝ
3
0 19½
37
ΚΡΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   17ο ΧΑΝΙΩΝ
3
0 18½
38
ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ   19ο ΧΑΝΙΩΝ
0 25½
39
ΜΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΟΑΧ 2ο ΣΟΥΔΑΣ
0 25
40
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   ΝΙΟ ΧΩΡΙΟ
0 22½
41
ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   1ο ΜΟΥΡΝΙΩΝ
0 22
42
ΜΑΥΡΟΓΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΓΕΡΑΝΙ
0 21
43
ΧΑΡΧΙΩΛΑΚΗ ΡΟΔΟΥΛΑ   1ο ΜΟΥΡΝΙΩΝ
0 19½
44
ΓΚΡΗΡ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΧ 12ο ΧΑΝΙΩΝ
2
0 25½
45
ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   1ο ΧΑΝΙΩΝ
2
0 24½
46
ΜΑΝΙΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ   1ο ΜΟΥΡΝΙΩΝ
2
0 19
47
ΞΕΚΟΥΚΟΥΛΩΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   ΓΕΡΑΝΙ
2
0 17
48
ΚΡΕΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΚΟΡ 7ο ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2
0 16
49
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΙΣΣΑΜΟΣ 3ο ΚΙΣΣΑΜΟΥ
0 22
50
ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ   ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ
0 19
51
ΜΠΑΣΙΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   9ο ΧΑΝΙΩΝ
1
0 23½
52
ΝΙΚΟΛΙΤΣ ΣΤΕΦΑΝ   1ο ΜΟΥΡΝΙΩΝ
1
0 20½
53
ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   17ο ΧΑΝΙΩΝ
1
0 18½
54
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΓΕΡΑΝΙ
1
0 17½
55
ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΟΑΧ 4ο ΧΑΝΙΩΝ
0
0 18½
56
ΜΠΙΕΛΙ ΜΑΡΓΚΟ   8ο ΧΑΝΙΩΝ
0
0 17½
57
           
58
           
59