ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ - ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ - ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

Ξεκίνησαν το Σάββατο 12 Νοεμβρίου οι αγώνες της προκριματικής φάσης των Πανελλήνιων πρωταθλημάτων κάτω των 18 ετών. Στον όμιλο αγοριών συμμετέχουν 27 παίκτες και στον όμιλο κοριτσιών 11 σκακίστριες. Στον όμιλο αγοριών θα παιχτούν συνολικά 7 γύροι ενώ στα κορίτσια 5 γύροι. Ο πρώτος νικητής -τρια κάθε ομίλου θα παίξει αγώνα μπαράζ με τον νικητή της Αν. Κρήτης και οι τελικοί νικητές θα προκριθούν στην τελική φάση των Πανελλήνιων πρωταθλημάτων. Το επίπεδο των αγώνων είναι αρκετά υψηλό μιας και συμμετέχουν όλοι οι πρωταθλητές μας και τα ντέρμπυ ξεκίνησαν ήδη από τον 2ο γύρο. Αναλυτικά στον πίνακα παρακάτω μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων καθώς και τη μέχρι στιγμής βαθμολογία.

 

Αποτελέσματα 1ου Γύρου στις 2011/11/12
Bo. Name
Res.
Name
1 ΝΑΟΥΜ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1  -  0
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0  -  1
ΚΑΖΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1  -  0
ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
4 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
0  -  1
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ
5 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1  -  0
ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
6 ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0  -  1
ΣΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
1  -  0
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
0  -  1
ΧΝΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
1  -  0
ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΜΑΡΚΟΣ
10 ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0  -  1
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
11 ΦΑΛΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1  -  0
ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12 ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
0  -  1
ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
13 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1  -  0
ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
       
Αποτελέσματα 2ου Γύρου
Bo. Name
Res.
Name
1 ΧΝΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
½  -  ½
ΝΑΟΥΜ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2 ΚΑΖΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
0  -  1
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
3 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
0  -  1
ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ
0  -  1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
5 ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
0  -  1
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 ΣΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1  -  0
ΦΑΛΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0  -  1
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
8 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0  -  1
ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
1  -  0
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
10 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΜΑΡΚΟΣ
1  -  0
ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
11 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
1  -  0
ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12 ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1  -  0
ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
13 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
0  -  1
ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1  -  -
Bye
       
Αποτελέσματα 3ου Γύρου στις 2011/11/13
Bo. Name
Res.
Name
1 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
½  -  ½
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1  -  0
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
0  -  1
ΣΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΝΑΟΥΜ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
½  -  ½
ΚΑΖΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ
0  -  1
ΧΝΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
6 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
0  -  1
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
7 ΦΑΛΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1  -  0
ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΜΑΡΚΟΣ
8 ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0  -  1
ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
9 ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1  -  0
ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
1  -  0
ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
0  -  1
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
0  -  1
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13 ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
0  -  1
ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1  -  -
Bye
       
Αποτελέσματα 4ου Γύρου στις 2011/11/19
Bo. Name
Res.
Name
1 ΣΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0  -  1
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΧΝΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
1  -  0
ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
0  -  1
ΝΑΟΥΜ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
1  -  0
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
5 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
1  -  0
ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
1  -  0
ΦΑΛΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΚΑΖΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
1  -  0
ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
8 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΜΑΡΚΟΣ
0  -  1
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ
9 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0  -  1
ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10 ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0  -  1
ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
11 ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
0  -  1
ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1  -  0
ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
13 ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
1  -  0
ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
1  -  -
Bye
   
 
Αποτελέσματα 5ου Γύρου 2011/11/20
Bo. Name
Res.
Name
1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1  -  0
ΧΝΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
2 ΝΑΟΥΜ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1  -  0
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
3 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
0  -  1
ΣΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
1  -  0
ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
5 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
½  -  ½
ΚΑΖΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ
1  -  0
ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
7 ΦΑΛΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1  -  0
ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
8 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1  -  0
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9 ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0  -  1
ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1  -  0
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11 ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
0  -  1
ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
12 ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0  -  1
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
13 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1  -  0
ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΜΑΡΚΟΣ
  ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
1  -  -
Bye
Κλήρωση 6ου Γύρου στις 2011/11/26
Bo. Name
Res.
Name
1 ΝΑΟΥΜ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1  -  0
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΣΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
0  -  1
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
3 ΧΝΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
1  -  0
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
4 ΚΑΖΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
1  -  0
ΦΑΛΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
0  -  1
ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6 ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0  -  1
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
1  -  0
ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
½  -  ½
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
9 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
0  -  1
ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
0  -  1
ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
11 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1  -  0
ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1  -  0
ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
0  -  1
ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΜΑΡΚΟΣ
1  -  -
Bye
       
Αποτελέσματα 7ου Γύρου 2011/11/27 at 10:00
Bo. Name
Res.
Name
1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1  -  0
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1  -  0
ΝΑΟΥΜ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
½  -  ½
ΧΝΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
4 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ
½  -  ½
ΣΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
0  -  1
ΚΑΖΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6 ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
0  -  1
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
7 ΦΑΛΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
0  -  1
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
0  -  1
ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
9 ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1  -  0
ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
0  -  1
ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
11 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΜΑΡΚΟΣ
0  -  1
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1  -  0
ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
0  -  1
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1  -  -
Bye
       

 

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rg. Name
Elo Ελλ
EloIn
Σύλλογος
Βαθμοί
BH.
1ος ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1996
1996
ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
6
29½
2ος ΝΑΟΥΜ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2131
2131
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
5
33
3ος ΧΝΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ
1763
1763
ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ
5
31½
4ος ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2077
2077
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
5
31
5ος ΚΑΖΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2117
2117
ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ
5
27½
6 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
1887
1887
ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ
33½
7 ΣΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1958
1958
Σ.Α. ΓΑΖΙΟΥ
29½
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
1757
1757
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
29½
9 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ
2055
2055
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
22½
10 ΟΝΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
1547
1547
ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ
4
27
11 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
1597
1597
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
4
25½
12 ΘΩΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1070
0
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
4
23½
13 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1005
0
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
4
20
14 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1530
1530
ΣΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
27½
15 ΦΥΝΤΡΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
1434
1434
ΑΣΕ ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2000
24
16 ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1475
1475
ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ
3
25½
17 ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1000
0
ΟΦ ΣΚΑΚΙΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
3
22½
18 ΦΑΛΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1570
1570
ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ
3
22½
19 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1495
1495
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
3
20½
20 ΤΖΕΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1005
0
ΟΦ ΣΚΑΚΙΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
3
19½
21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
1005
0
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
3
18½
22 ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
1070
0
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
3
17
23 ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
1331
1331
ΚΑΪΣΣΑ ΧΑΝΙΩΝ
2
23½
24 ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1000
0
ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ
2
20½
25 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΜΑΡΚΟΣ
1005
0
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
2
20
26 ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1000
0
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
2
18
27 ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
1421
1421
ΑΣΕ ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2000
1
18½

 

 

Round 1 on 2011/11/12 at 16:30
Bo. Name
Pts
Res.
Pts
Name
1 ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ
0
0  -  1
0
ΣΚΑΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
2 ΑΓΝΑΝΤΗ ΔΑΝΑΗ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ
0
1  -  0
0
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
3 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
0
0  -  1
0
ΧΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ - ΔΑΝΑΗ
4 ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
0
1  -  0
0
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ
5 ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
0
1  -  0
0
ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ
  ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ
0
1  -  -
Bye
           
Round 2 on 2011/11/13 at 10:00
Bo. Name
Pts
Res.
Pts
Name
1 ΣΚΑΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
1
1  -  0
1
ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
2 ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ
1
0  -  1
1
ΑΓΝΑΝΤΗ ΔΑΝΑΗ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ
3 ΧΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ - ΔΑΝΑΗ
1
1  -  0
1
ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
4 ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ
0
1  -  0
0
ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
5 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
0
0  -  1
0
ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ
  ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ
0
1  -  -
Bye
   
 
Αποτελέσματα 3ου Γύρου 2011/11/19 at 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΑΓΝΑΝΤΗ ΔΑΝΑΗ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2
0  -  1
2 ΣΚΑΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
2 ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1
0  -  1
2 ΧΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ - ΔΑΝΑΗ
3 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ 1
0  -  1
1 ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ
4 ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ 1
1  -  0
1 ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ
5 ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 1
0  -  1
0 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
  ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0
1  -  -
  Bye
           
Αποτελέσματα 4ου Γύρου στις 2011/11/20 στις 16:30
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΣΚΑΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 3
1  -  0
3 ΧΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ - ΔΑΝΑΗ
2 ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ 2
0  -  1
2 ΑΓΝΑΝΤΗ ΔΑΝΑΗ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ
3 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1
0  -  1
2 ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ
4 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1
1  -  0
1 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ
5 ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 1
½  -  ½
1 ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
  ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1
1  -  -
  Bye
Κλήρωση 5ου Γύρου
Bo. Name Pts
Res.
Pts Name
1 ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ 2
0  -  1
4 ΣΚΑΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
2 ΧΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ - ΔΑΝΑΗ 3
½  -  ½
3 ΑΓΝΑΝΤΗ ΔΑΝΑΗ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ
3 ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ 3
0  -  1
2 ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
4 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2
1  -  0
ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ
5 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ 1
0  -  1
1 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
1  -  -
  Bye
     
   
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rg. Name
Elo Ελλ
EloIn
Σύλλογος
Βαθμοί
Res. BH.
1 ΣΚΑΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
1772
1772
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
5
0 14½
2 ΧΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ - ΔΑΝΑΗ
1667
1667
ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ
½ 14½
3 ΑΓΝΑΝΤΗ ΔΑΝΑΗ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ
1683
1683
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
½ 14½
4 ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
1653
1653
ΑΣΕ ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2000
3
0 13½
5 ΒΟΖΙΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ
1429
1429
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
3
0 13
6 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
1010
0
"ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ"
3
0 10
7 ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
1005
0
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
0 11
8 ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ
1454
1454
ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ
2
1 12½
9 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
1010
0
ΑΣΕ ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2000
2
0 10
10 ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ
1000
0
ΑΣΕ ΟΤΕ Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2000
0 13½
11 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ
1005
0
ΑΟ "ΚΥΔΩΝ" ΧΑΝΙΩΝ
1
0 10½