ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ - Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Ε δημοτικού
Ο Διευθυντής του Γυμνασίου Πλατανιά κ. Ανδρεάδης με τους νικητές της Ε΄ Δημοτικού

ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
Ε΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
τελική κατάταξη
Rank Name   School Gr Pts
1
Παπαδόπουλος Αργύρης
7ο Χανίων
ΣΑΧ
7
2
Θωμάκης Νίκος
11ο Χανίων
ΟΑΧ
6
3
Καλογεράκης Γιώργος
15ο Χανίων
ΚΑΙΣΣΑ
Βρανά Ειρήνη F 15ο Χανίων ΟΑΧ
Καστρινάκη Μαίρη F 1ο Χανίων ΣΑΧ
4
Αναγνωστάκης Χαράλαμπος   5ο Ρεθύμνου ΣΚΟΡ
5
5
Βιδαλάκης Νεκτάριος   19ο Χανίων ΟΑΧ
5
Πετράκη Ευαγγελία F 13ο Χανίων ΟΤΕ
5
6
Μαυράκης Γιώργος   8ο Χανίων ΚΑΙΣΣΑ
5
7
Δρουδάκη Αγγελική F Ρέθυμνου ΣΚΟΡ
5
8
Παπαδοκωνσταντάκης Κωνσταντίνος   Πελεκάνου  
5
9
Γαγάνη Εύα F 5ο Ρεθύμνου ΣΚΟΡ
13
Φουρναράκη Χρυσούλα F Κουντούρας ΣΑΧ
14
Καποκάκης Γιάννης   Νιό Χωριό  
15
Ζαχαρόπουλος Μάνος   Ναυστάθμου ΚΑΙΣΣΑ
4
16
Αρχοντάκη Ελπίδα F 5ο Ρεθύμνου ΣΚΟΡ
4
17
Αλευράκης Δημήτρης   15ο Χανίων ΚΑΙΣΣΑ
4
18
Σαλεβουράκης Λευτέρης   9ο Χανίων  
4
19
Σταυρουλάκης Μανόλης   5ο Ρεθύμνου  
4
20
Τσοντάκης Ραφαήλ   Χρυσοπηγής  
4
21
Πολυζωΐδης Ιάσωνας   1ο Ν. Κυδωνίας  
4
22
Ελληνιτάκης Αντώνιος-Ραφαήλ   8ο Χανίων  
4
23
Τσουπάκης Γιώργος   19ο Χανίων  
4
24
Λενταράκη Ειρήνη F    
4
25
Κώτσογλου Εύη F 9ο Χανίων ΟΦΣΧ
26
Ξυπολιτάκης Φώτης   15ο Χανίων ΣΑΧ
27
Παπαδοκοκολάκης Πάνος   8ο Χανίων  
28
Σαλεβουράκης Χαράλαμπος   9ο Χανίων  
29
Φροσινάκης Δημήτρης   Χρυσοπηγής  
30
Γαβριλάκης Κων/νος   2ο Ν. Κυδωνίας  
3
31
Ντουσάκης Μανόλης   1ο Χανίων  
3
32
Παπαδομανωλάκη Μαρία F Χωραφάκια  
3
33
Πνευματικάτος Νίκος   1ο Ν. Κυδωνίας  
3
34
Λιουδάκη Σμαράγδη F    
3
35
Μάνης Αργύρης      
3
36
Τατσιώνα Ειρήνη F Πελεκάνου  
3
37
Καμπουράκη Κατερίνα F 9ο Χανίων  
3
38
Καρτσάκης Λυκούργος   19ο Χανίων  
3
39
Παπαφράγκου Ζωή F 2ο Χανίων  
40
Κουτουλάκης Γιάννης   8ο Χανίων  
41
Γρηγοράκης Γιάννης   1ο Ν. Κυδωνίας  
42
Κλιματσάκης Γιάννης   4ο Χανίων  
43
Τζανάκης Αντώνης   2ο Χανίων  
2
44
Κατάκη Ευαγγελία F 6ο Χανίων  
2
45
Σενάκης Δημήτρης   Χρυσοπηγής  
2
46
Ραντοστίκ Ράντο Π   Γερανίου  
2
47
Βέρδου Βασιλική   Χωραφάκια  
2
48
Μαρινάκη Αναστασία Π F Γερανίου  
49
Σπανουδάκη Έλενα F    
1
50
Χαροκοφτάκη Ερωφίλη      
1
51
Ταβερνιάρη Ιόλη F    
1
52
Μπελιβανάκης Νικηφόρος   1ο Μουρνιών  
1
53
Μπουγέλης Νίκος   Ναυστάθμου  
0
54
Μαρκογιαννάκης Γιάννης      
0
55
Βελίκοβα Μαρινέλλα Π F Γερανίου  
0
56
Σταυρουλάκης Ιωσήφ Π   Γερανίου  
0
57
Δερμιτζάκη Νίκη-Μαρία Π F Γερανίου  
0