ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ - Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


Δ δημοτικού
Ο Αντιδήμαρχος Πλατανιά κ. Μαυρεδάκης με τους νικητές της Δ΄ Δημοτικού

ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 
Τελική κατάταξη
Rank Name   School Gr Pts
1
Θεοδώρου Νικόλας Ατσιπόπουλο ΣΚΟΡ
7
2
Ονταμπασίδης Αριστείδης 2ο Χανίων ΚΥΔΩΝ
6
3
Φυντριλάκης Σταύρος 5ο Χανίων ΣΑΧ
4
Βαρβεράκης Γιώργος   8ο Χανίων ΟΦΣΧ
5
Παπαμιχελάκης Αντώνης   20ο Χανίων ΟΦΣΧ
Φιλοξένη Δανάη F 8ο Χανίων ΚΥΔΩΝ
5
6
Ανδρέου Μιχάλης   5ο Χανίων ΣΑΧ
5
7
Μαθιουλάκης Γιώργος   14ο Ρεθύμνου ΣΚΟΡ
5
Μανωλακάκη Χριστίνα F 2ο Κισσάμου ΑΟΚ
5
8
Τσακιράκης Γεώργιος   19ο Χανίων ΚΥΔΩΝ
5
Φραγκιουδάκη Ουρανία F 8ο Χανίων ΚΥΔΩΝ
5
9
Σπανουδάκης Παύλος   19ο Χανίων ΟΦΣΧ
13
Βλησίδης Στέλιος   Κουντούρα ΣΑΧ
14
Παπαδομανολάκης Αριστείδης   20ο Χανίων ΚΥΔΩΝ
4
15
Καλυκάκης Νίκος   Χρυσοπηγής ΟΑΧ
4
16
Παπαδαντωνάκης Αντώνης   2ο Ν. Κυδωνίας ΣΑΧ
4
17
Καλαϊτζάκης Ζαχαρίας   4ο Χανίων ΣΑΧ
4
18
Μυλωνάκης Θεόδωρος   10ο Χανίων ΟΦΣΧ
4
19
Παπαδοκοκολάκη Ματίνα F 8ο Χανίων ΚΥΔΩΝ
4
20
Κουριδάκης Αλέξανδρος   2o Ν. Κυδωνίας  
4
21
Χατζηδάκης Νικήτας   10ο Χανίων ΚΥΔΩΝ
4
22
Μακράκη Ελένη F 5ο Χανίων ΣΑΧ
4
23
Νικολαράκου Μαρία F Νιό Χωριό  
4
24
Σμυρνάκης Ιωάννης   15ο Χανίων ΚΥΔΩΝ
4
25
Μαραβελάκης Μάνθος   20ο Χανίων ΚΥΔΩΝ
4
26
Παντελακάκης Αλέξανδρος   2ο Ν. Κυδωνίας  
4
27
Χατζηδάκης Αλέξανδρος   Μάλεμε  
28
Σχολάκης Θεόδωρος   2ο Ρεθύμνου  
29
Κουμάκης Μάνος   1ο Μουρνιών  
30
Τσιτωνάκης Ευτύχης   Χωραφάκια  
31
Γουρνιεζάκης Κων/νος   17ο Χανίων ΣΑΧ
3
32
Κλέμτς Μιχάλης   Κουντούρα  
3
33
Γλαμπεδάκης Χρήστος-Μηνά   2ο Κισσάμου  
3
34
Τσιτωνάκης Μανόλης   Χωραφάκια  
3
35
Θωμαδάκης Γιάννης   Θεοδωροπούλου ΣΑΧ
3
36
Φιωτοδημητράκης Νίκος   Κολυμπάρι ΣΑΧ
3
37
Χατζηδάκης Θοδωρής   10ο Χανίων  
3
38
Παγωνάκης Γεώργιος   Γερανίου  
3
39
Κατσιφαράκης Δημήτρης   Γερανίου  
3
40
Χατζηδάκης Διονύσης   Μάλεμε  
3
41
Νίνος Νίκος   17ο Χανίων  
42
Σχοινάς Σταύρος   1ο Μουρνιών  
43
Χειλαδάκης Νικόλας   5ο Χανίων  
44
Κριάρης Ιωάννης   1ο Μουρνιών  
45
Γρηγοράκης Στέλιος   Αγροκηπίου  
46
Παπαδάκης Δημήτρης      
2
47
Μπαλαδάκης Αδαμάντιος   2ο Ν. Κυδωνίας  
2
48
Παναγιωτάκη Μαρία F 1ο Μουρνιών  
2
49
Κοκκινάκης Αντώνιος   Μάλεμε  
2
50
Αργυρίου Στέλλα F 1ο Μουρνιών  
51
Καραγιαννάκη Ελένη F Αγ. Μαρίνα  
52
Σειραδάκη Ιωσηφίνα F    
1
53
Χριστοδουλάκη Νεκταρία F    
1
54
Παντζελιουδάκη Ελένη F Χωραφάκια  
0
55
Ζέρβα Άννα F 2ο Χανίων  
0
Ζέρβα Μαρία F 2ο Χανίων  
0
57
Αλιφιεράκη Στέλλα F    
0
58
Λιονουδάκη Αθηνά F 16ο Χανίων  
0