ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ - Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


gdim
Ο Αντιδήμαρχος Πλατανιά με τους νικητές της Γ΄ Δημοτικού

ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
Τελική κατάταξη
Rank Name   School Gr Pts
1ος Πισσαδάκης Δημήτριος   13ο Χανίων ΟΦΣΧ
Βοζινάκη Ανθή F 9ο Χανίων ΣΑΧ 6
2ος Μαράκης Μιχαήλ 10ο Χανίων ΟΦΣΧ 6
3ος Πετράκης Στέλιος 8ο Χανίων ΣΑΧ
4ος Αγγελάτος Χρήστος   8ο Χανίων ΣΑΧ
5ος Σαμπρής Κυριάκος   19ο Χανίων ΣΑΧ 5
Πετράκη Αργυρώ F 13ο Χανίων ΣΑΧ 5
6 Χατζηπαράσχος Γιώργος   14ο Ρεθύμν ΣΚΟΡ 5
7 Δρουδάκης Μιχάλης   9ο Ρεθύμνο ΣΚΟΡ 5
8 Αλευράκης Μιχάλης   15ο Χανίων ΣΑΧ 5
9 Πολυχρονάκης Λευτέρης   Βαμβακόπουλο   5
12 Ονταμπασίδης Μανόλης   2ο Χανίων ΟΦΣΧ
Δασκαλάκη Σοφία F 4ο Χανίων ΟΑΧ
14 Ελληνιτάκη Ειρήνη F 8ο Χανίων  
15 Κατάκης Οδυσσέας   2ο Χανίων  
16 Αγγελίδης Αλέξανδρος   5ο Χανίων   4
17 Τσιχλάκης Αντώνης   1ο Ν. Κυδωνίας   4
18 Φραγκονικολάκη Εύα F  
ΣΑΧ
4
19 Σταυγιανουδάκης Γιώργος   Αλικιανού
ΣΑΧ
4
20 Αναστασιάδης Γιώργος   Βαμβακόπουλο
ΣΑΧ
4
21 Δασκαλάκης Δημήτρης       4
22 Πνευματικάτος Ναθαναήλ   1ο Ν. Κυδωνίας   4
23 Σουλάκης Λευτέρης   2ο Ν. Κυδωνίας   4
24 Λουραντζάκης Ιάσωνας   4ο Χανίων ΣΑΧ 4
25 Σταυγιανουδάκη Χρυσή F Αλικιανού
ΣΑΧ
4
26 Ζααλισβίλι Γιούρι   1ο Μουρνιών   4
27 Πιτσιτάκης Εμμανουήλ   8ο Χανίων ΚΥΔΩΝ 4
28 Παπαδάκης Κων/νος   1ο Μουρνιών   4
29 Μπουραντάς Γεώργιος   13ο Χανίων ΣΑΧ 4
30 Κουτουλάκη Ειρήνη F 8ο Χανίων  
31 Πετράκη Μαρία F 9ο Χανίων  
32 Κουφιδάκη Μαρία F Παλαιόχωρα  
33 Φραγκιουδάκης Μιχάλης   6ο Χανίων  
34 Ζοπουνίδης Δημήτρης   19ο Χανίων OAX 3
35 Τζανάκης Κυριάκος   19ο Χανίων   3
36 Παγωνάκης Ελευθέριος   Γεράνι   3
37 Καμπουράκης Στέλιος       3
38 Ποντικάκης Αλέξανδρος   1ο Μουρνιών   3
39 Κοχυλάκης Νικόλαος   6ο Χανίων   3
40 Γεωργεδάκης Αντώνης       3
41 Κουκάκη Ουρανία F 5ο Χανίων   3
42 Παναγιωτάκη Αντωνία F 1ο Μουρνιών   3
43 Δασκαλάκης Νικόλαος   6ο Χανίων   3
44 Παπαγεωργίου Νικολέτα F 1ο Ν. Κυδωνίας   3
45 Τσουπάκης Χρήστος   19ο Χανίων   3
46 Κληρονομάκη Κατερίνα F 5ο Χανίων   3
47 Σημαντηράκη Μαρία F 5ο Χανίων  
48 Δασκαλάκη Αγνή F Χωραφάκια   2
49 Σειραδάκης Αντώνης       2
50 Μαρνιεράκης Γιώργος   6ο Χανίων   2
51 Σκαλιδάκης Αντώνης   1ο Ν. Κυδωνίας   2
52 Χάμπα Μαρία F 2ο Ν. Κυδωνίας   2
53 Πατρελάκη Κατερίνα F 1ο Κουνουπιδιανών   1
54 Μίλιτς Ιβάνα F 2ο Χανίων   1
55 Τζιτζικάκης Γρηγόρης   Χρυσοπηγή   1
56 Σαμψών Δημήτρης       1
57 Παντελάκης Γιώργος   2ο Ν. Κυδωνίας   1
58 Πλοκαμάκη Νικολέττα F     1
59 Καλογεράκης Μάρκος   8ο Χανίων   1
60 Μαρτσάκη Ζωή F 1ο Ν. Κυδωνίας   1
61 Παπαδάκη Μαρία F 8ο Χανίων   0
62 Μπουγέλης Ξενοφών   Ναυστάθμου   0
63 Σαρρής Γιάννης   17ο Χανίων   0