ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ - B΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ B΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Β δημοτικού
Οι νικητές της Β΄ Δημοτικού με τον Αντιδήμαρχο Πλατανιά κ. Μπεμπλιδάκη

ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
Τελική κατάταξη
Rank Name   Σχολείο Σύλλογος
Pts
Μαθιουλάκη Ιωάννα F 6ο Ρεθύμνο ΣΚΟΡ
1ος
Κωνστανταράκης Ανδρέας 13ο Χανίων ΟΑΧ
6
2ος
Σχοινοπλοκάκης Γιώργος 3ο Κισσάμου ΑΟΚ
6
3ος
Μαυράκης Κων/νος 8ο Χανίων ΣΑΧ
4
Αρχάκης Γιώργος   8ο Χανίων ΚΑΙΣΣΑ
5
Μαρκουλάκης Ευτύχης   1ο Ελ. Βενιζέλου ΣΑΧ
6
Γεωργακόπουλος Νίκος   1ο Ν. Κυδωνίας ΣΑΧ
5
7
Φραγκάκης Χαράλαμπος   19ο Χανίων ΚΥΔΩΝ
5
Αγγελάκη Φιλίππα F Πλατανιά ΚΥΔΩΝ
5
Γιαννούλη Αλίκη F Ρέθυμνο ΣΚΟΡ
5
8
Παντελάκης Χαράλαμπος   1ο Χανίων ΣΑΧ
5
9
Σκαραντωνάκης Μάριος   1ο Χανίων ΣΑΧ
5
13
Νταγκουνάκης Νίκος     ΚΥΔΩΝ
5
14
Πολιουδάκη Άννα-Μαρία F 5ο Ρεθύμνου ΣΚΟΡ
5
15
Καραχάλιος Άγγελος   5ο Χανίων  
5
16
Κοτσώνης Ιωάννης   Παζινού  
5
17
Αλυγιζάκης Απόστολος   2ο Χανίων ΣΑΧ
18
Κουτρουμπάς Ορέστης   13ο Χανίων ΚΥΔΩΝ
19
Καραταράκης Γρηγόρης   2ο Μουρνιών  
20
Τσιβολές Γιώργος   2ο Μουρνιώ ΣΑΧ
4
21
Ντουσάκης Ορέστης   1ο Χανίων ΣΑΧ
4
22
Στρατάκη Αγγελική F 3ο Κισσάμου  
4
23
Λαμψακινός Αλέξανδρος   2ο Μουρνιών ΣΑΧ
4
24
Παπαδάκης Νίκος   2ο Ν. Κυδωνίας  
4
25
Παπαηλιάκης Ηλίας   9ο Χανίων  
4
26
Σαββάκης Αντώνης   14ο Ρεθύμνου ΣΚΟΡ
4
27
Χατζηνικολάου Διονύσης   Μαυροματάκη ΟΑΧ
4
28
Παπαδαντωνάκη Ειρήνη F Ν. Κυδωνία ΣΑΧ
4
29
Καφεσάκης Γιώργος   9ο Χανίων ΣΑΧ
4
30
Κακαβελάκης Παναγιώτης   16ο Χανίων ΚΥΔΩΝ
4
31
Βαρβεράκη Μαρία F 8ο Χανίων ΚΥΔΩΝ
4
32
Κοτσώνης Θεόδωρος   Παζινού  
4
33
Κατσιγαράκης Αντώνης   Καντάνου  
4
34
Γωνιωτάκης Γιάννης     ΣΑΧ
4
35
Βλησίδης Σταύρος   Κουντούρα  
4
36
Αλιφιεράκης Στέφανος   5ο Χανίων  
4
37
Κόπαση Νίκη F 8ο Χανίων ΚΥΔΩΝ
38
Λεμονάκης Σάββας   16ο Ρεθύμνου  
39
Κοβλατζής Παναγιώτης   Χωραφάκια  
40
Μπιτζανάκης Ευτύχης   1ο Ν. Κυδωνίας  
3
41
Αρβανίτης Χρήστος   5ο Χανίων  
3
42
Σταυρουλάκη Αργυρώ F 5ο Ρεθύμνου  
3
43
Πρωΐμου Ναταλία F Πλατανιά  
3
44
Αλεξανδρίδης Αυγερινός   Πλατανιάς  
3
45
Ματσαμάκης Αντώνης   2ο Σούδας ΟΑΧ
3
46
Γιαλλούρης Μανόλης   1ο Ρεθύμνου  
3
47
Σοκορέλης Μάνος   5ο Χανίων ΣΑΧ
3
48
Σημαντηράκης Στυλιανός   Νεροκούρου  
3
49
Κλέμτς Χριστίνα F Κουντούρα  
3
50
Μακράκης Στέλιος   5ο Χανίων  
3
51
Μαραγκουδάκης Γιώργος   7ο Χανίων ΣΑΧ
3
52
Κώτσογλου Γιώργος   9ο Χανίων ΚΥΔΩΝ
3
53
Σαμ Έλεν F Πλατανιάς  
3
54
Νικολαράκου Μιχαέλλα F    
3
55
Χαϊδεμενάκη Αιμιλία F 6ο Χανίων  
3
56
Ελευθεράκης Νίκος   5ο Ρεθύμνου  
57
Λαζάρεβα Ευγενία F 2ο Μουρνιών  
58
Καραπατάκη Λυδία F Χωραφάκια  
59
Σούνα Σεβαστή F 5ο Χανίων  
60
Γούναρη Κλειώ F    
2
61
Ποζίδης Παύλος   6ο Χανίων  
2
62
Πιπεράκης Γιάννης     ΣΑΧ
2
63
Κοκολάκης Γιώργος   Χρυσοπηγή  
2
64
Σκανδαλάκη Ειρήνη F Χωραφάκια  
2
65
Ορφανουδάκη Αριάδνη F Γερανίου  
2
66
Μιχελάκης Χάρης   1ο Μουρνιών  
1
Τσουπάκης Νίκος     ΣΑΧ
1
68
Τορναζάκη Ιωάννα F 2ο Χανίων  
1
69
Αβντίαση Κριστιάν   4o Χανίων ΣΑΧ
1
70
Κουκουράκης Νίκος   1ο Ν. Κυδωνίας  
1
71
Μαρκαντωνάκης Στράτος   Παζινού  
1
72
Σπαθαράκης Δημήτρης   6ο Χανίων  
1
73
Ουρούζογλου Μαρία-Ελένη F    
1
74
Παπανδρέου Παναγιώτης   17ο Χανίων ΣΑΧ
1
75
Σέγκος Βασίλης   2ο Χανίων  
1
76
Γράσσου Αφροδίτη F    
½
77
Πατεράκης Γιάννης   2ο Χανίων  
½
78
Σημαντηράκη Λίνα F 2ο Χανίων  
½
79
Φιωτοδημητράκη Ευτυχία F   ΣΑΧ
½
80
Μπαλτζάκης Μιχάλης   2ο Γαλατά  
0
81
Λιουδάκη Στέλλα F 1ο Μουρνιών  
0
82
Μεντάκη Χρυσάνθη F Χρυσοπηγής  
0
Ξενάκης Γιάννης   Χρυσοπηγής  
0
84
Μιχελάκης Κων/νος   1ο Μουρνιών  
0
85
Φασαράκης Γιάννης   1ο Μουρνιών  
0
86
Σεντουκάς Γιάννης   1ο Μουρνιών  
0
87
Πολέντα Ευαγγελία F 4ο Χανίων ΟΑΧ
0