ΝΕΑΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΧΑΝΙΩΝ 2009 - ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

 

Μπορεί να απομένει ακόμη ένας γύρος για να ολοκληρωθούν οι περισσότερες κατηγορίες κοριτσιών το θέμα των προκρίσεων όμως έχει κριθεί παντού. Αναλυτικά οι αθλήτριες που προκρίνονται ανά κατηγορία είναι οι εξής:

Κατηγορία κάτω των 8 ετών Βοζινάκη Ανθή ΣΑΧ
Πετράκη Αργυρώ ΣΑΧ
Κατηγορία κάτω των 10 ετών Βρανά Ειρήνη ΟΑΧ
Καστρινάκη Μαίρη ΣΑΧ
Κατηγορία κάτω των 12 ετών Μαρκάκη Σοφία ΣΑΧ
Βουλγαράκη Δέσποινα ΟΤΕ
Κατηγορία κάτω των 14 ετών Αγναντή Δανάη ΟΤΕ
Μαρκάτου Μαριλένα ΚΥΔΩΝ
Κατηγορία κάτω των 16 ετών Χριστοδουλάκη Τόνια ΣΑΧ
Σκαράκη Αντιγόνη ΣΑΧ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 8 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
Στην κατηγορία αυτή δήλωσαν συμμετοχή η Βοζινάκη Ανθή (ΣΑΧ) και η Πετράκη Αργυρώ (ΣΑΧ), οι οποίες προκρίνονται στην τελική φάση του Πρωταθλήματος Κρήτης, απομένουν οι μεταξύ τους αγώνες για να δούμε την σειρά που θα πάρουν στην τελική φάση.

ΠΙΝΑΚΑΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 8 ΕΤΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
Αποτελέσματα 1ου Γύρου
Name Res. Name
ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0  -  1 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΜΑΝΟΛΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0  -  1 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 1  -  0 ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ
Αποτελέσματα 2ου Γύρου
Name Res. Name
ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1  -  0 ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0  -  1 ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0  -  1 ΜΑΝΟΛΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Κλήρωση 3ου Γύρου
Name Res. Name
ΜΑΝΟΛΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
0 - 1
ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
0 - 1
ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ
1 - 0
ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Κλήρωση 4ου Γύρου
Name Res. Name
ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 0 - 1 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1 - 0 ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ
ΜΑΝΟΛΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0 - 1 ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
Κλήρωση 5ου Γύρου
Name Res. Name
ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ½ - ½ ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ 1 - 0 ΜΑΝΟΛΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1 - 0 ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 10 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

Τελική Βαθμολογία
Rank Name Rtg Club Pts SB.
1 ΒΡΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 1005 ΟΑΧ 7,75
2 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1010 ΣΑΧ 6,75
3 ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1005 ΟΤΕ 3 6,50
4 ΚΩΤΣΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1005 ΟΦΣΧ 2 5,50
5 ΦΙΛΟΞΕΝΗ ΔΑΝΑΗ 1005 ΚΥΔΩΝ 2 4,00
6 ΜΑΝΟΛΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0 ΚΙΣΣΑΜΟΣ 1 2,00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
Αποτελέσματα 1ου Γύρου
Name Res. Name
ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1  -  0 ΤΣΟΥΡΗ-ΤΣΟΥΡΟΔΙΑΚΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   Bye
Αποτελέσματα 2ου Γύρου
Name Res. Name
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0 - 1 ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
ΤΣΟΥΡΗ-ΤΣΟΥΡΟΔΙΑΚΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ   Bye
Αποτελέσματα 3ου Γύρου
Name Res. Name
ΤΣΟΥΡΗ-ΤΣΟΥΡΟΔΙΑΚΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 0  -  1 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ   Bye
Αποτελέσματα 4ου Γύρου
Name Res. Name
ΤΣΟΥΡΗ-ΤΣΟΥΡΟΔΙΑΚΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
0 - 1
ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   Bye
Αποτελέσματα 5ου Γύρου
Name Res. Name
ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1  -  0 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΤΣΟΥΡΗ-ΤΣΟΥΡΟΔΙΑΚΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ   Bye
Αποτελέσματα 6ου Γύρου
Name Res. Name
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1  -  0 ΤΣΟΥΡΗ-ΤΣΟΥΡΟΔΙΑΚΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ   Bye

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 12 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
Βαθμολογία μετά τον 5ο Γύρο
Rank Name Rtg Club Pts
1
ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1325 ΣΑΧ 4
2
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1005 ΟΤΕ 2
3
ΤΣΟΥΡΗ-ΤΣΟΥΡΟΔΙΑΚΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1005 ΚΙΣΣΑΜΟΣ 0

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 14 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

Αποτελέσματα 1ου Γύρου
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg
2 ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ 1548 1  -  0 ΑΓΝΑΝΤΗ ΔΑΝΑΗ 1180
1 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ 1000   Bye 0
Round 2 on 2009/01/18 at 10.30
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg
1 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ 1000 ½  -  ½ ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ 1548
3 ΑΓΝΑΝΤΗ ΔΑΝΑΗ 1180   Bye 0
Round 3 on 2009/01/24 at 16.30
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg
3 ΑΓΝΑΝΤΗ ΔΑΝΑΗ 1180 1  -  0 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ 1000
2 ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ 1548   Bye 0
Round 4 on 2009/01/25 at 10.30
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg
3 ΑΓΝΑΝΤΗ ΔΑΝΑΗ 1180 1 - 0 ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ 1548
1 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ 1000   Bye 0
Round 5 on 2009/01/31 at 16.30
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg
2 ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ 1548 1  -  0 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ 1000
3 ΑΓΝΑΝΤΗ ΔΑΝΑΗ 1180   Bye 0
Round 6 on 2009/02/01 at 10.30
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg
1 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ 1000 0  -  1 ΑΓΝΑΝΤΗ ΔΑΝΑΗ 1180
2 ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ 1548   Bye 0


ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rank Name Rtg Club Pts
1 ΑΓΝΑΝΤΗ ΔΑΝΑΗ 1180 ΟΤΕ 3
2 ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ 1548 ΑΟ ΚΥΔΩΝ
3 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ 1000 ΣΚΟΡ ½

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 16 ΕΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
Αποτελέσματα και κληρώσεις
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg
1 ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΚΗ ΒΑΓΙΑ 1000 0  -  1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1825
2 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1903 0  -  1 ΣΚΑΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1725
Αποτελέσματα 2ου Γύρου
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg
4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1825 1  -  0 ΣΚΑΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1725
1 ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΚΗ ΒΑΓΙΑ 1000 0  -  1 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1903
Αποτελέσματα 3ου Γύρου
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg
2 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1903 0  -  1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1825
3 ΣΚΑΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1725 1  -  0 ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΚΗ ΒΑΓΙΑ 1000
Αποτελέσματα 4ου Γύρου
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg
4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1825 1  -  0 ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΚΗ ΒΑΓΙΑ 1000
3 ΣΚΑΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1725 1  -  0 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1903
Κλήρωση 5ου Γύρου 2009/01/31 at 16.30
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg
3 ΣΚΑΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1725 0  -  1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1825
2 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1903 1  -  0 ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΚΗ ΒΑΓΙΑ 1000
Κλήρωση 6ου Γύρου 2009/02/01 at 10.30
SNo. Name Rtg Res. Name Rtg
4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1825 ½ - ½ ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1903
1 ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΚΗ ΒΑΓΙΑ 1000 0  -  1 ΣΚΑΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1725



ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rank Name Rtg Club Pts
1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1825 ΣΑΧ
2 ΣΚΑΡΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1725 ΣΑΧ 4
3 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1903 ΚΥΔΩΝ
4 ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΚΗ ΒΑΓΙΑ 1000 ΑΟΚ 0