ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ - Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


Ο Αντιδήμαρχος Πλατανιά κ. Μαυρεδάκης με τους νικητές της Δ΄ Δημοτικού

ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ : ΔΗΜΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΥΝΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ: ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΣΣΚ
Chief or supervising arbiter : Τσαρουχάς Κώστας
Arbiter : Λιοδάκης-Πετράκης
Date : 2009/03/07 To 2009/03/08
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rank
Name ΕΛΟ Σύλλογος Σχολείο
Pts
1ος
Παπαδόπουλος Αργύρης 1160 ΣΑΧ 7ο Χανίων
7
2ος
Τηνιακός Γιάννης 1115 ΚΥΔΩΝ 1ο Κουνουπιδιανών
6
Βρανά Ειρήνη 1005 ΟΑΧ 15ο Χανίων
3ος
Καλογεράκης Γιώργος 1010 ΣΑΧ 15ο Χανίων
5
5
Αναγνωστάκης Χαράλαμπος 1005 ΣΚΟΡΙ 5ο Ρεθύμνου
5
6
Ζαχαρόπουλος Μάνος 1005 ΣΑΧ Ναυστάθμου
5
7
Βιδαλάκης Νεκτάριος 1005 ΟΑΧ 19ο Χανίων
5
8
Μαυράκης Γιώργος 1005 ΣΑΧ Μαυροματάκη
5
9
Θωμάκης Νίκος 1005 ΟΑΧ 11ο Χανίων
Γαγάνη Εύα 1005 ΣΚΟΡ 5ο Ρεθύμνου
Κώτσογλου Εύη 1005 ΟΦΣΧ 9ο Χανίων
12
Αρχοντάκη Ελπίδα 1000 ΣΚΟΡ 5ο Ρεθύμνου
13
Τζανάκης Αντώνης 0   2ο Χανίων
14
Καστρινάκη Μαίρη 1010 ΣΑΧ 1ο Χανίων
4
15
Φουρναράκη Χρυσούλα 0 ΣΑΧ Κουντούρας
4
16
Σταυρουλάκης Μανόλης 0   5ο Ρεθύμνου
4
17
Σκορδυλάκης Αλέξανδρος 1005 ΣΑΧ 2ο Χανίων
4
18
Ροδουσάκης Ιωάννης 0   Ναυστάθμου
4
19
Πετράκη Ευαγγελία 1005 ΟΤΕ 13ο Χανίων
4
20
Αλευράκης Δημήτρης 1005 ΣΑΧ 15ο Χανίων
4
21
Δρουδάκη Αγγελική 1005 ΣΚΟΡ Ρέθυμνου
22
Σπανουδάκης Κωνσταντίνος 0   10ο Χανίων
23
Ελληνιτάκης Αντώνιος-Ραφαήλ 0   8ο Χανίων
24
Γκέκας Δημήτρης 0   14ο Χανίων
25
Μυλωνάκης Αντώνης 0   5ο Χανίων
26
Μουντάκης Δημήτρης 0   Πλατανιά
27
Ξυπολιτάκης Φώτης 0   Μαυροματάκη
28
Σαρρής Γρηγόρης 0   Μάλεμε
3
29
Κουτουλάκης Γιάννης 0   8ο Χανίων
3
30
Ζένα Ζγέϊμπε 0   Σκινές
3
31
Μαναρόλης Γιώργος 0   Πλατανιά
3
32
Τζιόγκα Άρτεμις 1000 ΟΦΣΧ  
3
33
Κισκίρας Θεόδωρος 0   Πλατανιά
3
34
Νικολούδης Ανδρόνικος 0   2ο Γαλατά
35
Καποκάκης Γιάννης 0   Νιό Χωριό
36
Τσιχλάκη Ελένη 0   19ο Χανίων
37
Κλιματσάκης Γιάννης 0   4ο Χανίων
38
Σημαντηράκης Γιάννης 0   14ο Χανίων
39
Κουκούλας Στέλιος 0   14ο Χανίων
2
40
Ντουσάκης Μανόλης 0   1ο Χανίων
2
41
Κουβαριτάκης Ελευθέριος 0   5ο Χανίων
2
42
Μαστορακάκη Θεοδώρα 0   2ο Χανίων
43
Τσεπετάκης Χαράλαμπος 0   Μάλεμε
44
Βουλουμπασάκης Βασίλης 0   6ο Ρεθύμνο
45
Γαλάνη Βασιλική Π 0   Μάλεμε
46
Σκουλούδης Γιάννης 0   5ο Χανίων
1
47
Γιαννούλη Γεωργία 0   2ο Χανίων
1
48
Νταγκουνάκη Σοφία 0   5ο Χανίων
0