ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ - Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


Ο Προϊστάμενος Περιφερειακής Δ/νσης Χανίων κ. Μπατάκης με τους νικητές της Γ΄ Δημοτικού

ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 
ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ : ΔΗΜΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΥΝΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ: ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΣΣΚ
Chief or supervising arbiter : Τσαρουχάς Κώστας
Arbiter : Κουκουράκη - Λιανοπούλου
Date : 2009/03/07 To 2009/03/08
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rank
Name ΕΛΟ Σύλλογος Σχολείο Pts
1ος
Θεοδώρου Νικόλας
1005
ΣΚΟΡ
Ατσιπόπουλο
7
2ος
Φυντριλάκης Σταύρος
1005
ΣΑΧ
5ο Χανίων
6
3ος
Ονταμπασίδης Αριστείδης
1005
ΚΥΔΩΝ
2ο Χανίων
5
Φιλοξένη Δανάη 1005 ΚΥΔΩΝ 8ο Χανίων
5
5
Καλυκάκης Νίκος 1000 ΟΑΧ Χρυσοπηγής
5
6
Ανδρέου Μιχάλης 1005 ΣΑΧ 5ο Χανίων
5
7
Μαθιουλάκης Γιώργος 0 ΣΚΟΡ 6ο Ρεθύμνου
5
8
Βαρβεράκης Γιώργος 1005 ΚΥΔΩΝ 8ο χανίων
5
9
Παπαμιχελάκης Αντώνης 1005 ΟΦΣΧ 20ο Χανίων
5
10
Χατζηδάκης Νικήτας 0 ΚΥΔΩΝ 10ο Χανίων
11
Παπαδαντωνάκης Αντώνης 1005 ΣΑΧ 2ο Ν. Κυδωνίας
4
12
Καψανάκης Παναγιώτης 1005 ΟΦΣΧ 14ο Χανίων
4
13
Μυλωνάκης Θεόδωρος 1005 ΟΦΣΧ 10ο Χανίων
4
14
Σπανουδάκης Παύλος 1005 ΟΦΣΧ 19ο Χανίων
4
15
Τζουγκαράκης Γιώργος 0   13ο Χανίων
4
Μανωλακάκη Χριστίνα
1000
ΑΟΚ
2ο Κισσάμου
4
17
Κατσιμπίρης Αλέξανδρος 0   2ο Ν. Κυδωνίας
4
18
Κουριδάκης Αλέξανδρος 0   Ν. Κυδωνίας
4
19
Ζαχαράκης Μανόλης 0   16ο Ρεθύμνου
4
20
Βλησίδης Στέλιος 0   Κουντούρας
4
Κανδανολέων Μαίρη 0   14ο Χανίων
22
Ανανίκοβ Αλέξανδρος 0   14ο Χανίων
23
Χατζηδάκης Θεόδωρος 0   10ο Χανίων
24
Αλεξιάδης Φώτης 0   2ο Χανίων
25
Καζάκης Μιχάλης 0 ΣΑΧ 13ο Χανίων
3
26
Μαζανάκη Μαρία 0   20ο Χανίων
3
27
Καρναλής Γιάννης 0   14ο Χανίων
3
28
Μαγαράκη Ελευθερία 0   14ο Χανίων
3
29
Μακράκη Ελένη 0   5ο Χανίων
3
30
Ροδουσάκη Αναστασία 0   Ναυστάθμου
3
31
Μετζιδάκης Στέφανος 0   5ο Χανίων
3
32
Χατζηδάκης Αλέξανδρος Π 0   Μάλεμε
3
33
Πατερομιχελάκη Άρτεμις 0   3ο Κισσάμου
3
34
Τζουβελέκας Κωνσταντίνος 0   2ο Χανίων
35
Κατσιφαράκης Δημήτρης Π 0   Γερανίου
36
Ορφανάκη Μαρία 0   Νιό Χωριό
37
Γλαμπεδάκης Χρήστος 0 ΑΟΚ 2ο Κισσάμου
2
38
Αναστασάκης Βλάσσης 0   14ο Χανίων
2
39
Βουτσαδάκης Δημήτρης 0   2ο Χανίων
2
40
Παντελακάκης Αλέξανδρος 0   2ο Ν. Κυδωνίας
1
41
Ρήγα Παναγιώτα 0   5ο Ρεθύμνου
1
42
Παγωνάκης Γεώργιος Π 0   Γερανίου
1
43
Βουτά Ανδρονίκη 0   14ο Χανίων
0