ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΡΗΤΗΣ - Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


Οι νικητές της Γ΄ Δημοτικού με τον Αντιδήμαρχο Ρεθύμνου και Πρόεδρο του ΔΑΟΡ κ. Αναγνωστάκη

ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΡΗΤΗΣ Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 
ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ : ΔΗΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ- ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΥΝΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ - ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΣΣΚ
Chief or supervising arbiter : Τσαρουχάς Κώστας
Arbiter : Κοσμαδάκης Δημήτρης - Καλογεράκης Τάσος
Date : 2009/03/14 To 2009/03/15
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Rank
Name ΕΛΟ Σύλλογος Σχολείο
Pts
1ος
Θεοδώρου Νικόλας 1005 ΣΚΟΡ Ατσιπόπουλο
7
2ος
Τσιχλής Χρήστος-Παναγιώτης 1245 ΛΑΤΩ 1ο Αγ. Νικολάου
3ος
Ανδρέου Μιχάλης 1005 ΣΑΧ 5ο Χανίων
4
Ονταμπασίδης Αριστείδης 1005 ΚΥΔΩΝ 2ο Χανίων
5
5
Βαρβεράκης Γιώργος 1005 ΚΥΔΩΝ 8ο Χανίων
5
Φιλοξένη Δανάη 1005 ΚΥΔΩΝ 8ο Χανίων
5
7
Φυντριλάκης Σταύρος 1005 ΣΑΧ 5ο Χανίων
5
8
Καδιάνης Γιώργος 0 ΟΦΗ Παγκρήτιο
5
9
Μαθιουλάκης Γιώργος 1000 ΣΚΟΡ 6ο Ρεθύμνου
4
10
Χατζηδάκης Νικήτας 0 ΚΥΔΩΝ 10ο Χανίων
4
11
Βιτσαξάκης Νικόλαος 0 ΟΦΗ 50ο Ηρακλείου
4
12
Παπαδαντωνάκης Αντώνης 1005 ΣΑΧ 2ο Ν. Κυδωνίας
4
13
Στιβακτάκης Γιώργος 0   20ο Ηρακλείου
4
14
Παπαμιχελάκης Αντώνης 1005 ΟΦΣΧ 20ο Χανίων
4
15
Καλυκάκης Νίκος 1000 ΟΑΧ Χρυσοπηγής
4
16
Γλυντζουρής Νικόλας 0 ΣΚΟΡ 15ο Ρεθύμνου
4
17
Φραγκιάδης Αλκίνοος 0 ΟΦΗ 37ο Ηρακλείου
4
Μανωλακάκη Χριστίνα 1000 ΑΟΚ 2ο Κισάμου
Καλοχριστιανάκη Αναστασία 1005 ΕΓΟΗ Κουναβών
20
Στρατήγη Εβίτα 0 ΓΑΖΙ 2ο Βουτών
3
21
Κουλάκη Άννα 0 ΣΚΟΡ 2ο Ρεθύμνου
3
22
Καρκανιάς Μάνος 0   3ο Ιεράπετρας
3
23
Μαστοράκη Δέσποινα 0 ΛΑΤΩ 2ο Αγ. Νικολάου
3
24
Σταυριδάκης Γιώργος 0 ΣΚΟΡ 5ο Ρεθύμνου
3
25
Αγγελογιαννάκη Λένα 0 ΣΚΟΡ 2ο Ρεθύμνου
3
26
Δερμιτζάκης Βαγγέλης 0   5ο Ρεθύμνου
3
27
Μαραβελάκης Μάνθος 0 ΚΥΔΩΝ 20ο Χανίων
3
28
Αλεξανδράκη Χαρά 0   5ο Ρεθύμνου
3
29
Σταυρουλάκης Λευτέρης 0   5ο Ρεθύμνου
30
Παλιεράκη Χρύσα 0 ΣΚΟΡ 2ο Ρεθύμνου
31
Ρήγα Παναγιώτα 0   5ο Ρεθύμνου
2
32
Τζαγκαράκης Δημήτρης 0   5ο Ρεθύμνου
2
33
Μανωλιούδη Μαρία 0   5ο Ρεθύμνου
34
Μαρκάκη Ειρήνη 0 ΛΑΤΩ 1ο Αγ. Νικολάου
35
Λιονής Αλ 0   3ο Ρεθύμνου
1
36
Φωτάκης Νίκος 0   5ο Ρεθύμνου
0