ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ - Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ



ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ : ΔΗΜΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΥΝΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ: ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΣΣΚ
Chief or supervising arbiter : Τσαρουχάς Κώστας
Arbiter : Πετράκης-Ναούμ - Κατζουράκης
Date : 2008/03/01 To 2008/03/02
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ
Ονοματεπώνυμο
  Rtg Club
Σχολείο
Pts Fide
1ος
Παπαδόπουλος Αργύρης   1010 ΣΑΧ 7ο Χανίων 7 28
2ος
Μπαρμπουνάκης Άγγελος   1005 ΣΑΧ 11ο Χανίων 6 26
3ος
Βιδαλάκης Νεκτάριος   0 ΟΑΧ 19ο Χανίων 6 25
4
Καλογεράκης Γιώργος   1005 ΣΑΧ 15ο Χανίων 5 23
5
Σηφαλάκης Γιάννης   1005 ΣΑΧ 1ο Χανίων 5 22
Πετράκη Ευαγγελία F 0 ΟΤΕ 13ο Χανίων 5 21
7
Τηνιακός Γιάννης   1010 ΚΥΔΩΝ 1ο Κουνουπιδιανών 5 21
8
Ζαχαρόπουλος Μάνος   1005 ΣΑΧ Ναυστάθμου 5 21
Καστρινάκη Μαίρη F 1005 ΣΑΧ 1ο Χανίων 5 21
10
Θωμάκης Νίκος   0 ΟΑΧ 11ο Χανίων 5 20
11
Σκορδυλάκης Αλέξανδρος   1005 ΣΑΧ 2ο Χανίων 5 20
12
Αλευράκης Δημήτρης   0 ΣΑΧ 15ο Χανίων 5 20
13
Πνευματικάτος Νικόλας   0   Ν. Κυδωνίας 19
14
Μαυράκης Γιώργος   1005 ΣΑΧ Μαυροματάκη 4 20
Δρουδάκη Αγγελική F 1005 ΣΚΟΡ   4 19
16
Βουράκης Δημήτρης   0   Φρε 4 18
17
Βρανά Ειρήνη F 0 ΟΑΧ 15ο Χανίων 4 17
18
Πολυζωϊδης Ιάσωνας   0   1ο Ν. Κυδωνίας 4 16
19
Αναγνωστάκης Χαράλαμπος   1005 ΣΚΟΡ 5ο Ρεθύμνου 4 16
20
Αρχοντάκη Ελπίδα F 1000 ΣΚΟΡ 5ο Ρεθύμνου 4 16
21
Γρηγοράκης Γιάννης   0   1ο Ν. Κυδωνίας 4 15
22
Σταυρουλάκης Μανόλης   0   5ο Ρεθύμνου 4 13
23
Ασημίνας Γιώργος   0   Βαμβακόπουλο 4 11
24
Γαγάνη Εύα F 1000 ΣΚΟΡ 5ο Ρεθύμνου 17
25
Σπανουδάκης Κωνσταντίνος   0   8ο Χανίων 13½
26
Δρανδάκης Αλέξανδρος   0   1ο Ν. Κυδωνίας 13½
27
Βόσσου Λυδία F 0   15ο Ρεθύμνου
28
Τζιόγκα Άρτεμις F 0 ΚΥΔΩΝ 20ο Χανίων 3 15
29
Κώτσογλου Έυη F 0 ΚΥΔΩΝ   3 14
30
Μαναρόλης Γιώργος   0   Πλατανιάς 3 13
31
Βουλουμπασάκης Βασίλης   0   6ο Ρεθύμνου 3 13
32
Μανουσάκης Αρμίν   0   2ο Χανίων 3 12
33
Παυλάκης Παύλος   0 ΣΑΧ 1ο Ν. Κυδωνίας 3 11
34
Σεργιεντάνη Ευτυχία F 0   Παλαιόχωρα 3 11
35
Φουρναράκη Χρυσούλα F 0   Κουντούρας 13½
36
Ξυπολιτάκης Φώτης   0   Μαυροματάκη 12
37
Salivan Samuel   0   Κουνουπιδιανά 11½
38
Αποστολίδης Απόστολος Νίκος   0   3ο Χανίων 10
39
Ντουσάκης Μανόλης   0   13ο Χανίων
40
Ζένα Ζγέϊμπε   0   Σκινές 2 11
41
Παπαδόσηφος Μανούσος   0 ΣΚΟΡ 2ο Ρεθύμνου 2 9
42
Ράντεβ Ραντοστίλ   0 ΣΚΟΡ   2 7
43
Παπαφράγκου Ζωή   0   2ο Χανίων 2 6
44
Πελέσης Παντελής   0   5ο Χανίων 1 7
45
Λενταράκη Ειρήνη F 0   5ο Χανίων 1 6
46
Τζέλεση Ζωή F 0   5ο Χανίων 1 6
47
Θεοδωρογλάκη Φωτεινή   0   5ο Χανίων 1 5
48
Χατζηαγγελάκη Ιωάννα F 0   1ο Ν. Κυδωνίας 1 5
49
Αποστολάκη Φώφη   0   5ο Ρεθύμνου 1 4
50
Λιόλιος Νίκος   0   10ο Χανίων 1 3
51
Καποκάκη Ελισάβετ F 0   5ο Χανίων 0 0
52
Σπανουδάκης Γιώργος   0   10ο Χανίων 0 0
53
Δουμπιώτη Στέλλα F 0   14ο Χανίων 0 0