ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ - B΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ B΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ : ΔΗΜΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΥΝΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ: ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΣΣΚ
Chief or supervising arbiter : Τσαρουχάς Κώστας
Arbiter : Παλιεράκη-Χαλκιαδάκης - Κατζουράκης
Date : 2008/03/01 To 2008/03/02
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ
Ονοματεπώνυμο
  Rtg Club Σχολείο Pts Fide
1ος
Θεοδώρου Νικόλας   0 ΣΚΟΡ Ατσιπόπουλο 6 27
2ος
Ονταμπασίδης Αριστείδης   1005 ΟΦΣΧ 2o Χανίων 6 24
3ος
Ανδρέου Μιχάλης   1005 ΣΑΧ 5ο Χανίων 6 23
4
Βαρβεράκης Γιώργος   1005 ΟΦΣΧ 8ο Χανίων 6 22
Φιλοξένη Δανάη F 1000 ΟΦΣΧ 8ο Χανίων 5 25
6
Καλυκάκης Νίκος   0 ΟΑΧ Χρυσοπηγής 5 23
7
Φραδελάκης Γιώργος   0 ΣΑΧ 9ο Χανίων 5 22
8
Παπαδαντωνάκης Αντώνης   1005 ΣΑΧ 2ο Ν. Κυδωνίας 5 21
9
Βακάκης Παύλος   0 ΣΑΧ 1ο Ν. Κυδωνίας 5 20
Μαυριγιαννάκη Ελεάννα F 0 ΣΑΧ Θεοδωροπούλου 5 19
11
Φυντριλάκης Σταύρος   0 ΣΑΧ 5ο Χανίων 5 19
12
Αγγουριδάκης Μάνος   0 ΣΚΟΡ 13ο Ρεθύμνου 5 18
13
Σταυριδάκης Γιώργος   0 ΣΚΟΡ 5ο Ρεθύμνου 19
14
Γλυτζούρης Νικόλας   0 ΣΚΟΡ 15ο Ρεθύμνου 17½
15
Μυλωνάκης Θεόδωρος   0 ΚΥΔΩΝ 10ο Χανίων 4 22
16
Παπαμιχελάκης Αντώνης   1005 ΚΥΔΩΝ 20ο Χανίων 4 20
17
Σπανουδάκης Παύλος   0 ΚΥΔΩΝ   4 18
18
Καζάκης Μιχάλης   0 ΣΑΧ 13ο Χανίων 4 18
Κληρονόμου Ηρώ F 0 ΣΑΧ 2ο Σούδας 4 18
20
Καψανάκης Παναγιώτης   0 ΚΥΔΩΝ 14ο Χανίων 4 17
21
Μαθιουλάκης Γιώργος   0 ΣΚΟΡ 6ο Ρεθύμνου 4 17
22
Παναγιώτου Βίκτωρ   0 ΣΑΧ 2ο Κουνουπιανών 4 16
23
Κουριδάκης Αλέξανδρος   0   Ν. Κυδωνία 4 16
24
Χατζηδάκης Νικήτας   0 ΚΥΔΩΝ 10ο Χανίων 4 14
25
Μαυριγιαννάκη Ρεβέκκα F 0 ΣΑΧ Θεοδωροπούλου 4 14
26
Κουτσουριδάκης Εμμανουήλ   0   1ο Ν. Κυδωνίας 4 14
27
Καρτσωνάκης Νόντας   0 ΣΑΧ Θεοδωροπού 4 13½
28
Μπατουδάκης Δημήτρης   0 Κίσαμος Δραπανιάς 4 12
29
Γρηγορούδης Θεόδωρος   0 ΚΥΔΩΝ   14½
30
Μπατουδάκης Μιχάλης   0 Κίσαμος Δραπανιάς 14
31
Γλαμπεδάκης Χρήστος   0 ΑΟΚ 2ο Κισσάμου 13
32
Νένος Γιάννης   0   Ν. Κυδωνία 12
33
Ντερμανάκης Γιάννης   0   1ο Ν. Κυδωνίας 3 16½
34
Οικονομάκης Γιάννης   0   2ο Χανίων 3 16
35
Μανωλακάκη Χριστίνα F 0 ΑΟΚ 2ο Κισσάμου 3 16
36
Μαυρίδη Ανδρονίκη F 0 ΚΥΔΩΝ 10ο Χανίων 3 14
37
Παντελακάκης Αλέξανδρος   0   2ο Ν. Κυδωνίας 3 12
38
Ψυλάκης Νεκτάριος   0   Ν. Κυδωνίας 3 11
39
Περβολιανάκης Κωνσταντίνος   0   15ο Ρεθύμνου 3 11
40
Αλεξιάδης Φώτης   0   2ο Χανίων 3 11
41
Χατζηδάκης Θεόδωρος   0 ΚΥΔΩΝ 10ο Χανίων 3 9
42
Δερμιτζάκης Βαγγέλης   0   5ο Ρεθύμνου 13
43
Βλησίδης Στέλιος   0   Κουντούρας
44
Τσιχλάκης Κων/νοςΜιχάλης   0   3ο Κισσάμου 8
45
Παγωνάκης Γεώργιος   0   Γερανίου
46
Χειλαδάκης Νικόλας   0 ΣΑΧ Θεοδωροπούλου
47
Μάλμος Ζαννής   0 ΟΑΧ 5ο Χανίων 2 11
48
Μαυριγιαννάκη Βιβή F 0 ΣΑΧ Θεοδωροπούλου 2 9
49
Φουμάκης Χρήστος   0   Ν. Κυδωνίας 2 9
50
Κατσιφαράκης Δημήτρης   0   Γεράνι 2 5
51
Ζαχαράκης Μανόλης   0   16ο Ρεθύμνου 10
52
Κοτσώνας Ελευθέριος   0   15ο Ρεθύμνου 9
53
Φουμάκης Γιάννης   0   Ν. Κυδωνία
54
Μαζανάκη Μαρία F 0   20ο Χανίων 1 7
55
Καλαιτζάκης Ζαχαρίας   0   4ο Χανίων 1 7
56
Ορφανάκη Μαρία F 0   Νιό Χωριό 1 6
57
Παντελιδάκης Κων/νος   0   9ο Ρεθύμνου 1 6
58
Σκουλά Γεωργία F 0   5ο Χανίων 1 5
59
Τζεμανάκης Ευτύχης   0   5ο Χανίων 1 4
60
Μετζιδάκης Στέφανος   0   5ο Χανίων 1 4
61
Γεωργιλάς Βασίλης   0   2ο Χανίων 1 4
62
Νικολαράκου Μαρία F 0   Νιό Χωριό 1 2
63
Μπουχλάκη Ελπίδα   0   2ο Χανίων 0 0
64
Κυριακάκης Ιωσήφ   0   15ο Ρεθύμνου 0 0
65
Φραγκιεδάκης Γιάννης   0   9ο Ρεθύμνο 0 0