ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤ. ΚΡΗΤΗΣ - Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ : ΔΗΜΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΥΝΔΙΟΡΓΑΝΩΤΕΣ: ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΣΣΚ
Chief or supervising arbiter : Τσαρουχάς Κώστας
Arbiter : Λιανοπούλου-Μαυράκη-Ανδρέου - Κατζουράκης
Date : 2008/03/01 To 2008/03/02
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ
Ονοματεπώνυμο
  Club Σχολεία Pts
1ος
Πετράκης Στέλιος   ΣΑΧ 8ο Χανίων
7
2ος
Πισσαδάκης Δημήτριος   ΟΦΣΧ  
6
Βοζινάκη Ανθή F ΣΑΧ 9ο Χανίων
6
Πετράκη Αργυρώ F ΟΤΕ 13ο Χανίων
3ος
Αλευράκης Μιχάλης   ΣΑΧ 15ο Χανίων
5
6
Μαράκης Μιχαήλ   ΟΦΣΧ  
5
7
Αγγελάτος Χρήστος   ΣΑΧ 8ο Χανίων
5
8
Χατζηπαράσχος Γιώργος   ΣΚΟΡ 14ο Ρεθύμνου
5
9
Σαμπρής Κυριάκος   ΣΑΧ 19ο Χανίων
5
10
Κωνστανταράκης Αντώνης   ΟΑΧ 13ο Χανίων
5
11
Πολυχρονάκης Λευτέρης   ΚΥΔΩΝ  
12
Ιορδανίδης Τάσος   ΣΑΧ 9ο Χανίων
13
Δασκαλάκης Δημήτρης     1ο Ν. Κυδωνίας
14
Πνευματικάτος Ναθαναήλ     Ν. Κυδωνίας
Σκορδυλάκη Άννα-Μαρία F ΣΑΧ 2ο Χανίων
4
16
Μπλέτας Αθανάσιος   ΚΥΔΩΝ  
4
17
Παντελάκης Γιώργος     2ο Ν. Κυδωνίας
4
18
Ονταμπασίδης Μανόλης   ΟΦΣΧ 2ο Χανίων
4
19
Ζερβού Έφη F   Ν. Κυδωνίας
4
20
Ροβιθάκη Γεωργία F ΣΑΧ 2ο Μουρνιών
4
21
Τσιχλάκης Αντώνης     1ο Ν. Κυδωνίας
4
22
Τζορτζινάκη Μαρία F    
4
23
Φραγκουδάκης Μιχάλης     6ο Χανίων
4
24
Βεργεράκης Γιάννης     19ο Χανίων
4
25
Ορφανουδάκης Δημήτριος   ΚΥΔΩΝ  
26
Κουφιδάκη Μαρία F   Παλαιόχωρας
27
Μπουζάκη Άρτεμις F ΚΥΔΩΝ 10ο Χανίων
28
Μαναρώλης Θεοχάρης     Πλατανιά
29
Τζανάκης Κυριάκος   ΟΑΧ 19ο Χανίων
30
Αγγουριδάκης Ωρίωνας   ΣΚΟΡ 13ο Ρεθύμνου
31
Σοφιανός Βασίλης     9ο Χανίων
32
Νταγκουνάκη Ελένη F ΚΥΔΩΝ  
33
Δρικάκης Αριστοτέλης     Βαρύπετρο
3
34
Δανιήλ Γιώργος-Ανδρέας     1ο Ν. Κυδωνίας
3
35
Βρουβάκης Κωνσταντίνος     1ο Ν. Κυδωνίας
3
36
Σωτήρης Αλέξανδρος     2ο Ν. Κυδωνίας
3
37
Δασκαλάκη Σοφία F ΟΑΧ 4ο Χανίων
3
38
Καλαϊτζάκης Νάσος     5ο Ρεθύμνου
3
39
Δημητρόφ Γιώργος     Νιό Χωριό
3
40
Γουργούρα Σάρα F ΚΥΔΩΝ  
41
Τηνιακός Παντελής   ΚΥΔΩΝ 1ο Κουνουπιδιανών
42
Βουβόπουλος Παναγιώτης     2ο Χανίων
43
Γαβριηλίδης Σάββας   ΚΥΔΩΝ  
44
Χαρίτος Βασίλης     5ο Χανίων
45
Τουσουσβίλι Γιώργος     5ο Χανίων
2
46
Λιμογιάννης Θεόδωρος     Ν. Κυδωνίας
2
47
Πατσουμαδάκης Χρήστος     2ο Ν. Κυδωνίας
2
48
Μπουράντας Γιώργος   ΟΑΧ 13ο Χανίων
2
49
Κατάκης Οδυσσέας   ΣΑΧ 2ο Χανίων
1
50
Τζορτζινάκη Μαρία F   11ο Χανίων
1
51
Παγωνάκης Ελευθέριος     Γεράνι
1
52
Φραγκιαδάκης Μανόλης     9ο Ρεθύμνου
1
53
Πολίτης Στέφανος     Θεοδοροπούλου
1
54
Χωραφάκη Κων/να F   6ο Χανίων
1
55
Λιλικάκης Κωνσταντίνος     6ο Χανίων
½
56
Προβατινάκης Νίκος     5ο Χανίων
½
57
Περακάκη Αφροδίτη F   9ο Ρεθύμνου
0
58
Πρωτοπαπαδάκη Ναταλία F   5ο Χανίων
0