ΝΕΑΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΧΑΝΙΩΝ

 

Κατηγορία κάτω των 12 ετών Αγοριών

ΜΠΑΛΩΜΕΝΑΚΗΣ Χ. ΚΑΙ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Σ. ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ


Μπαλωμενάκης Χαράλαμπος
Παπαδογιάννης Σεβαστιανός

Τριπλή ισοβαθμία έχουμε εδώ στην κορυφή των αγώνων αλλά οι δύο χαίρονται! Μπαλομενάκης και Παπαδογιάννης έχοντας καλύτερα κριτήρια πέρασαν στην επόμενη φάση των αγώνων σε μια διοργάνωση που είχε πολύ ενδιαφέρον με πολλές εναλαγές στην κορυφή και με προκρίσεις που παίζονταν μέχρι την τελευταία στιγμή! Την έκπληξη εδώ έκανε ο Παπαδογιάννης Σεβαστιανός ο οποίος παρά το ότι έχει ελάχιστη εμπειρία και με πολύ λιγότερο χρόνο ασχολίας από τους περισσότερους συναθλητές του έπαιξε πολύ καλό σκάκι παίρνοντας την πρόκριση στην επόμενη φάση.

α/α
Ονοματεπώνυμο
Σύλλογος
Α.Μ.
ΕΛΟ
.1.
.2.
.3.
.4.
.5.
.6.
.7.
Βαθμοί
Θέση
1
Μπαλωμενάκης Χαράλαμπος ΚΥΔΩΝ 25729 1315
1
11/2
21/2
31/2
41/2
51/2
51/2
51/2
1ος
2
Παπαδογιάννης Σεβαστιανός ΟΤΕ 30830  
1
2
21/2
31/2 31/2
41/2
51/2
51/2
2ος
3
Σανδαλάκης Νίκος ΟΦΣΧ 26561 1240
1
2
21/2
31/2
31/2
41/2
51/2
51/2
3ος
4
Δαρμαράκης Ιάκωβος ΣΑΧ 26776 1280
1
2
3
3
4
4
5
5
 
5
Κομνηνός Χαράλαμπος ΚΥΔΩΝ 25740 1240
1
2
2
3
4
4
4
4
 
6
Πατεράκης Ηρακλής ΣΑΧ 29722 1005
0
1
1
2
3
3
4
4
 
7
Μαθιουδάκης Νίκος ΚΥΔΩΝ 26713 1120
1
1
1
2
3
31/2
4
4
 
8
Ορφανάκης Μιχάλης ΟΑΧ 27738 1010
0
1
2
2
2
3
4
4
 
9
Μαρουλάκης Γιάννης ΣΑΧ 28802 1010
1
1
1
2
3
31/2
31/2
31/2
 
10
Μπατάκης Κων/νος ΣΑΧ 26486 1010
1
1
1
1
11/2
21/2
31/2
31/2
 
11 Σαββάκης Βασίλης ΟΦΣΧ 27419 1110
1
11/2
21/2
21/2
21/2
21/2
3
3
 
12 Φαλελάκης Γιώργος ΣΑΧ 29730 1010
0
0
1
2
2
2
3
3
 
13 Πατεράκης Εμμανουήλ ΚΥΔΩΝ 28704 1005
0
1
2
2
2
2
3
3
 
14 Καλατζαντωνάκης Μιχάλης ΚΥΔΩΝ 28627 1005
0
0
1/2
11/2
2
3
3
3
 
15 Βουντουράκης Γιώργος ΟΤΕ 25682 1005
0
0
1/2
1/2
11/2
21/2
21/2
21/2
 
16 Πισσαδάκης Γιάννης      
0
1
1
1
2
2
2
2
 
17 Αλεξανδράκης Κων/νος ΟΤΕ 30048 1005
0
0
1
1
1
1
1
1
 
18 Αποστολάκης Στέλιος ΣΑΧ 29727 1010
0
0
-
-
-
-
-
-
 

 

Αποτελέσματα 1ου Γύρου
Αποτελέσματα 2ου Γύρου

1. Αποστολάκης - Μπαλομενάκης 0-1
2. Δαρμαράκης - Φαλελάκης 1-0
3. Βουντουράκης - Σανδαλάκης 0-1
4. Κομνηνός - Καλατζαντωνάκης 1-0
5. Πατεράκης Μαν.- Σαββάκης 0-1
6. Μαθιουδάκης - Πατεράκης Ηρ.1-0
7. Αλεξανδράκης - Μπατάκης 0-1
8. Ορφανάκης - Παπαδογιάννης
9. Πισσαδάκης - Μαρουλάκης 0-1

1. Μπαλομενάκης - Σαββάκης 1/2
2. Μπατάκης - Δαρμαράκης 0-1
3. Σανδαλάκης - Μαθιουδάκης 1-0
4. Μαρουλάκης - Κομνηνός 0-1
5. Παπαδογιάννης - Αποστολάκης 1-0 α.α.
6. Καλατζαντωνάκης - Ορφανάκης 0-1
7. Φαλελάκης - Πατεράκης Μαν. 0-1
8. Πατεράκης Ηρ. - Βουντουράκης 1-0
Πισσαδάκης ΒΥΕ
Αποτελέσματα 3ου Γύρου
Αποτελέσματα 4ου Γύρου
1. Δαρμαράκης - Κομνηνός 1-0
2. Παπαδογιάννης - Σανδαλάκης 1/2
3. Μαθιουδάκης - Μπαλομενάκης 0-1
4. Σαββάκης - Μπατάκης 1-0
5. Ορφανάκης - Πισσαδάκης 1-0
6. Πατεράκης Μαν. - Μαρουλάκης 1-0
7. Φαλελάκης - Πατεράκης Ηρ. 1-0
8. Βουντουράκης - Καλατζαντωνάκης 1/2
Αλεξανδράκης Κώστας ΒΥΕ
1. Μπαλομενάκης - Δαρμαράκης Ι. 1-0
2. Σανδαλάκης Ν. - Ορφανάκης 1-0
3. Σαβάκης - Παπαδογιάννης Σ. 0-1
4. Κομνηνός - Πατεράκης Εμ. 1-0
5. Πισαδάκης - Μαθιουδάκης Ν. 0-1
6. Μπατάκης - Φαλελάκης Γ. 0-1
7. Μαρουλάκης Γ. - Βουντουράκης Γ. 1-0
8. Πατεράκης Ηρ. - Αλεξανδράκης 1-0
9. Καλατζαντωνάκης ΒΥΕ
Αποτελέσματα 5ου Γύρου
Αποτελέσματα 6ου Γύρου
1. Παπαδογιάννης Σ. - Μπαλομενάκης Χ. 0-1
2. Δαρμαράκης Ι. - Σανδαλάκης Ν. 1-0
3. Κομνηνός Ν. - Σαββάκης 1-0
4. Μαθιουδάκης Ν. - Πατεράκης Εμμ. 1-0
5. Ορφανάκης - Πατεράκης Ηρ. 0-1
6. Φαλελάκης Γ. - Μαρουλάκης Γ. 0-1
7. Καλατζαντωνάκης - Μπατάκης 1/2
8. Αλεξανδράκης - Πισαδάκης 0-1
9. Βουντουράκης ΒΥΕ
1. Μπαλομενάκης - Κομνηνός 1-0
2. Παπαδογιάννης - Δαρμαράκης Ι . 1-0
3. Σανδαλάκης - Πατεράκης Ηρ. 1-0
4. Μαρουλάκης - Μαθιουδάκης 1/2
5. Σαββάκης - Φαλελάκης 1-0
6. Πατεράκης Εμμ. - Ορφανάκης 0-1
7. Πισαδάκης - Καλατζαντωνάκης 0-1
8. Βουντουράκης - Αλεξανδράκης 1-0
9. Μπατάκης Κ. ΒΥΕ
Κλήρωση 7ου Γύρου
1. Σανδαλάκης - Μπαλομενάκης 1-0
2. Κομνηνός - Παπαδογιάννης 0-1
3. Δαρμαράκης - Μαρουλάκης 1-0
4. Μαθιουδάκης - Σαββάκης 1/2
5. Ορφανάκης - Βουντουράκης 1-0
6. Πατεράκης Ηρ. - Καλατζαντωνάκης 1-0
7. Μπατάκης - Πισαδάκης 1-0
8. Αλεξανδράκης - Πατεράκης Εμ. 0-1
9. Φαλελάκης ΒΥΕ


Η φωτογραφία είναι από τις συναντήσεις του 3ου γύρου: Παπαδογιάννης Σ. με Σανδαλάκη Ν. και Δαρμαράκης Ι. με Κομνηνό Ν.