ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


Οι νικητές της Δ΄ δημοτικού με τον Πρόεδρο του Λιμενικού Ταμείου κ. Ντουσάκη από αριστερά: Τζουγανάκης Π., Λιοδάκης Κ., Κομνηνός Χ., Μαρκάτου Μ., Χατζηδάκη Τ., και Σχοιναράκη Δέσποινα

 

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Δ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΘΕΣΗ
1 Τζουγανάκης Παντελής Επισκοπής Ρεθύμνου ΚΥΔΩΝ
7.0
1ος
2 Λιοδάκης Κωνσταντίνος 1ο Νέας Κυδωνίας Σ.Α.Χ
6.0
2ος
3 Βρέντζος Θεόφιλος 41ο Δημ.Σχ. Ηρακλείου ΣΟΗ
5.5
3ος
4 Χναράς Φοίβος 8ο Δημ. Σχ. Χανίων ΚΥΔΩΝ
5.0
4ος
5 Μπενιουδάκης Γεώργιος 8ο Δημ. Σχ. Χανίων ΚΥΔΩΝ
5.0
5ος
6 Μαραγκουδάκης Νίκος 8ο Δημ. Σχ. Χανίων Σ.Α.Χ
5.0
7 Σχοιναράκης Μανώλης 8ο Δημ. Σχ. Χανίων Σ.Α.Χ
5.0
 
8 Μαρκάτου Μαριλένα Νεροκούρου ΟΦΣΧ
5.0
 
9 Τσουρής Γιώργος Καλουδιανών ΑΟΚ
4.5
10 Καλατζαντωνάκης Αλέξανδρος Δημ. Σχ. Χρυσοπηγής Κύδων
4.5
11 Βίσμπας Δημήτρης 1ο Δημ.Στέρνες OAX
4.5
12 Τζανετής Οδυσσέας 2ο Δημ. Σχ. Ρεθύμνου ΣΚΟΡ
4.5
13 Χορευτάκης Γιάννης 1ο Κισσάμου ΑΟΚ
4.5
14 Χατζηδάκη Τίνα 1ο Δημ. Σχ. Χανίων Σ.Α.Χ
4.0
15 Σχοιναράκη Δέσποινα 8ο Δημ. Σχ. Χανίων Σ.Α.Χ
4.0
16 Μαραγκουδάκης Βασίλης 11ο Χανίων ΟΑΧ
4.0
 
17 Καλυκάκης Στράτος Δημ. Σχ. Χρυσοπηγής ΟΑΧ
4.0
18 Μανωλακάκης Μανώλης 2ο Κισσάμου ΑΟΚ
4.0
19 Τσισμενάκης Μιχάλης 8ο Δημ. Σχ. Χανίων ΚΥΔΩΝ
4.0
20 Ψαρουδάκης Παύλος 18ο Χανίων ΚΥΔΩΝ
4.0
21 Οικονομάκης Δημήτρης 8ο Δημ. Σχ. Χανίων ΚΥΔΩΝ  
22 Μανιουδάκη Ευαγγελία 9ο Χανίων Σ.Α.Χ
3.5
23 Ταυλαδωράκης Νίκος Παγκρήτιο ΣΟΗ
3.5
24 Βερυβάκη Μαρία 18 Χανίων ΚΥΔΩΝ
3.0
25 Δασκαλάκη Κωνσταντίνα Ελούντα ΛΑΤΩ
3.0
26 Καραταράκης Γιώργος 2ο Μουρνιων Σ.Α.Χ
3.0
27 Καρτάκης Δημήτρης 12ο Δημ. Σχ. Χανίων  
3.0
28 Κληρονόμος Σπύρος 2ο Δημ. Σούδας Σ.Α.Χ
3.0
29 Σαμπρής Ιωάννης 19ο Δημ. Σχ. Χανίων Σ.Α.Χ
3.0
30 Σολάνος Κωνσταντίνος Α΄Δημοτικό Ν. Κυδωνίας  
3.0
31 Τριανταφυλλάκης Μιχάλης Α΄Δημοτικό Ν. Κυδωνίας  
3.0
32 Τσικαλάκης Χρήστος 1ο Δημ. Σχ. Μουρνιών Ο.Α.Χ
3.0
33 Βαρουξάκης Φίλιππος Πλατανιάς Σ.Α.Χ
2.5
34 Βιττωράκης Βαγγέλης Α΄Δημοτικό Ν. Κυδωνίας  
2.5
35 Δρουδάκης Κωνσταντίνος 14ο Δημ.Σχ.Ρεθύμνου ΣΚΟΡ
2.5
36 Καρτάκη Αφροδίτη 12ο Δημ. Σχ. Χανίων  
2.5
37 Σγουρομάλλης Πέτρος 1ο Κισσάμου ΑΟΚ
2.5
38 Σκαλιδάκης Θοδωρής 1ο Κισσάμου ΑΟΚ
2.5
39 Λιονή Άρτεμις 1ο Νέας Κυδωνίας Σ.Α.Χ
2.0
40 Παπαευαγγέλου Μαρία 1ο Κισσάμου ΑΟΚ
2.0
41 Κωνσταντέλου Μυρτώ Δημ. Σχ. Γερανίου  
1.5
42 Κώτση Βασιλεία-Αγγελική Δημ. Σχ. Κουνουπιδιανών Σ.Α.Χ
1.5
43 Λαδάκης Μανώλης Πλατανιά  
1.0
44 Χονδροζουμάκη Μαρία 19ο Χανίων  
1.0
45 Παπαδοκωσταντακάκη Στέλλα 15ο Δημ. Σχ. Χανίων  
0.0
46 Τζουβαρά Στέλλα 11ο Δημ. Σχ. Χανίων  
0.0