ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ


Οι νικητές στην κατηγορία Α΄ δημοτικού απο αριστερά: Πετράκη Ευαγγελία, Καστρινάκη Μαίρη, Παπαδόπουλος Αργύρης, Μπαρμπουνάκης Άγγελος, Τηνιακός Γιάννης και Δρουδάκη Αγγελική

 

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΒΑΘΜΟΙ
ΘΕΣΗ
1 Παπαδόπουλος Αργύρης 7ο Δημ. Σχ. Χανίων
Σ.Α.Χ
7
1ος
2 Μπαρμπουνάκης Άγγελος 13o Χανίων
Σ.Α.Χ.
6.0
2ος
3 Τηνιακός Γιάννης Δημ. Σχ. Κουνουπιδιανών
Σ.Α.Χ
6.0
3ος
4 Καλογεράκης Γιώργος 15ο Δημ. Σχ. Χανίων
Σ.Α.Χ
5.0
4ος
5 Καστρινάκη Μαίρη 1ο Δημ. Σχ. Χανίων
Σ.Α.Χ
5.0
 
6 Τζουγανάκης Αντώνης Δημ.Επισκοπής Ρεθύμνου
ΣΚΟΡ
5.0
5ος
7 Γαλανάκης Ειρηναίος 9ο Δημ. Σχ. Χανίων
ΚΥΔΩΝ
5.0
8 Πετράκη Ευαγγελία Χωραφάκια
ΟΤΕ
4.5
 
9 Δρουδάκη Αγγελική 14ο Δημ.Σχ.Ρεθύμνου
ΣΚΟΡ
4.5
 
10 Θραψανιώτης Νίκος 13ο Δημ.Σχ.Χανίων
Σ.Α.Χ
4.5
 
11 Στρατάκης Ηλίας 19ο Δημ. Σχ. Χανίων
ΣΑΧ
4.5
12 Σπανουδάκης Κωνσταντίνος 8ο Δημ. Σχ. Χανίων
4.5
13 Χαλκιαδάκης Μανώλης 13ο Χανίων
4.5
14 Βιδαλάκης Νεκτάριος 19ο Δημ. Σχ. Χανίων  
4.5
15 Ζαχαρόπουλος Μάνος Ναυστάθμου
Σ.Α.Χ
4.5
16 Θωμάκης Νίκος 11ο Δημ.Χανίων
ΟΑΧ
4.5
17 Αναγνωστάκης Χαράλαμπος 5ο Δημ.Σχ. Ρεθύμνου
ΣΚΟΡ
4.0
18 Σηφαλάκης Γιάννης 1ο Δημ. Σχ. Χανίων
Σ.Α.Χ
4.0
19 Καρμπαδάκης Διονύσης 1ο Κισσάμου
ΑΟ Κ
4.0
20 Καπιδάκης Σαράντης 9ο Δημ. Σχ. Χανίων
4.0
21 Ανδρουλάκης Στέλιος 1o Νέας Κυδωνίας
3.5
22 Γαγάνη Εύα 3ο Δημ.Σχ. Ρεθύμνου
ΣΚΟΡ
3.5
23 Γεωργίου Κωνσταντίνα 19ο Δημ. Σχ. Χανίων
ΚΥΔΩΝ
3.5
24 Γρηγοράκης Ιωάννης Γαλατά
3.5
25 Μαναρώλης Γιώργος Δημ Σχ.Πλατανιά
3.5
26 Μαυράκης Γιώργος Μαυροματάκη
ΣΑΧ
3.5
27 Μπορμπαντωνάκης Γιάννης 1ο Κυδωνίας
3.5
28 Σκορδυλάκης Αλέξανδρος 2ο Χανίων
ΣΑΧ
3.5
29 Τζουγανάκης Μιχάλης Δημ.Σχ. Στερνών
ΟΑΧ
3.5
30 Βρανά Ειρήνη 15ο Δημ. Σχ. Χανίων
ΟΑΧ
3.5
31 Αναστασιάδη Εύα 13ο Ρεθύμνου
ΣΚΟΡ
3.0
32 Βιδαλάκης Παναγιώτης 1o Νέας Κυδωνίας
3.0
33 Βουράκης Δημήτρης Δ.Σχολείο ΦΡΕ
3.0
34 Δρανδάκης Αλέξανδρος Δ.Σχολείο Γαλατά
3.0
35 Κουκουράκης Μιχάλης 4ο Χανίων
Σ.Α.Χ
3.0
36 Πολυχρονάκης Νίκος 2ο Δημ. Σχ. Ρεθύμνου
ΣΚΟΡ
3.0
37 Προύσαλης Κωστής 8ο Δημ. Σχ. Ρεθύμνου
ΣΚΟΡ
3.0
38 Σπανουδάκης Γιάννης Α΄Δημοτικό Ν. Κυδωνίας
3.0
39 Ελληνιτάκης Αντώνης 8ο Χανίων
ΣΑΧ
2.5
40 Παπαδουλάκη Κατερίνα 19ο Δημ. Σχ. Χανίων
2.5
41 Πολυζωίδης Ιάσονας Γαλατά
2.5
42 Τζανεράκης Αλέξανδρος Γερανίου
2.5
43 Αρχοντάκη Ελπίδα 5ο Δημ.Σχ. Ρεθύμνου
ΣΚΟΡ
2.0
44 Δημάκη Χρυσή 1o Νέας Κυδωνίας
2.0
45 Ψαράκη Κατερίνα 14ο Δημ. Σχ. Χανίων
Σ.Α.Χ
2.0
46 Ανδρικίδης Μιχάλης  
ΣΑΧ
1.0
47 Αρκαλάκης Ιωάννης 1ο Χανίων
1.0
48 Βαρουχάκη Μαρία-Κων/να 1o Νέας Κυδωνίας
1.0
49 Πατεράκη Νικολέττα 15ο Χανίων
1.0
50 Μαζανάκη Μαρία-Εύα Αγροκήπιο
0.5
51 Ισαακίδη Σοφία  
0.0
52 Καζάκου Βάσω  
0.0
53 Μπουράκης Δημήτρης Φρε  
0.0